STARŠÍ ŽÁCI

Graffin Vlašim – Velký Borek 4:4

Střelecky hojné utkání začali lépe domácí a již ve 3. minutě vstřelil Vlasák úvodní branku. Hosté se postupně osmělovali, dostávali se do brankových příležitostí a v 18. minutě vyrovnali po chybě obrany. Vlašim strhla vedení na svoji stranu těsně před půlí, když se střelou k tyči prosadil Bílý.

V úvodu druhého dějství vypíchl Bílý míč před gólmanem hostů a do prázdné branky získal Vlašimi dvoubrankové vedení. O chvíli později vychytal Jeništu v „ložence“ brankář Borku. Už se zdálo, že si domácí zápas pohlídají, ale v rozmezí mezi 49. a 56. minutou, po hrubých chybách domácí obrany a gólmana, hosté třikrát skórovali a otočili utkání na 3:4. Tři minuty před koncem ještě Vlasák střelou k tyči alespoň vyrovnal na 4:4.

Branky Vlašimi: Vlasák 2, Bílý 2. Poločas: 2:1.

Graffin Vlašim: Gabriel - Janák, Zvára, Švec, Filip – Cettl, Přitasil, Křemen, Bílý – Vlasák, Cacák. Střídali: Jeništa, Pavouček.

SK Benešov – Kosmonosy 5:1

Zápas se hrál v režii Benešova, který se ale dlouho nemohl prosadit gólově, až v závěru poločasu se to povedlo Kohoutkovi a Stankovi.

Ihned po přestávce skóroval potřetí Stanka, což bylo po gólové stránce na dlouho vše. Až v konci zápasu se prosadil domácí Hašek a Maršoun. Hosté se dočkali za stavu 4:0, po sóle Vaňka.

Branky: 26. a 37. Stanka, 21. Kohoutek, 64. Hašek, 70. Maršoun – 67. Vaněk. Poločas: 2:0.

SK Benešov: Hrbek – Konopiský, Eliáš, Hašek, Jírů – Křemen, Stanka, Cvrček, Balata – Maršoun, Fiala. Střídali: Nikrmajer, Kohoutek.

MLADŠÍ ŽÁCI

SK Benešov – Kosmonosy 6:0

Benešovští žáci pokračovali v kvalitní hře a střílení branek také proti čtvrtému celku tabulky i bez kanonýra Michala Rataje (80 gólů). Od začátku se usadili na polovině soupeře, ale dlouho nemohli překonat urostlého a kvalitního gólmana hostů. Až ve 13. minutě si na kolmý pas Srba naběhnul Král, byl dříve u míče než gólman a skóroval. Po břevně Nikrmajera, předvedli domácí v 19. minutě kombinaci až do „kuchyně“, kterou zakončil Srb. Za chvíli vyšel benešovským mladíkům signál z rohu a střelu Krámka tečoval do sítě Janovský.

Ihned po přestávce se prosadil na zadní tyči Vondrák po centru Krámka. V 41. minutě poprvé a naposledy zahrozili hosté, ale sólo Najmana brankář Šimáček vyrazil. Až do konce se již většinou hrálo na polovině Kosmonos a ještě dvakrát domácí rozvlnili hostující síť. Nejprve zakončil Krále opět na zadní tyči Vondrák a na konečných 6:0 upravil po signálu z rohu a dorážky Slunečko.

Branky: 32. a 49. Vondrák, 13. Král, 21. Srb, 23. Janovský, 54. Slunečko. Rozhodčí: K. Macháček. Poločas: 3:0.

SK Benešov: Šimáček - Krámek, Slunečko, Nikrmajer, Srb - Král, Rozsypal, Pohorský, Vondrák - Janovský, Dvořák. Střídal: Šejstal.

Graffin Vlašim – Velký Borek 9:0

Od začátku se hrálo na jednu bránu, a to Velkého Borku. Hosté byli pod stálým tlakem Vlašimi, a tak nečinný brankář Kabát ke konci zápasu nabíhal na centry z rohových kopů. Domácí nastříleli devět branek a ještě spoustu šancí zahodili.

Branky: 6., 9. a 43. Linhart , 25., 32. a 59. Motyčka, 18. Kubále, 35. Vesecký, 58. Novotný. Poločas: 4:0.

Graffin Vlašim: Kabát - Jelínek, Brýl, Krunert, Vesecký – Němec, Novotný, Větrovský, Linhart – Kubále, Motyčka. Střídali: Dušek, Rut, Jeništa.