Okresní přebor 1

Petroupim – Mrač 13:5, D. Škvor 4, Pohunek 4, Svoboda 3, J. Šturc 2 – V. Škvor 2, Dlouhá, 2 x čtyřhra.

Votice – Louňovice 8:10, Dvořáková 3, Brejla 2, I. Januš 2, čtyřhra – Škopková 3, Štěpánek 3, Hazmuka 2, Jíša, čtyhra.

Ostředek – Sázava 9:9, Janata 3, Menz 3, R. Žydyk 2, čtyřhra – Trmal 4, Žoha 2, Linhart st., Linhart ml., čtyřhra.

Olbramovice – Neveklov 7:11, Matějovský 2, Pekárek 2, Trázník, Chudlářský, čtyřhra – D. Kačmar 4, L. Peter 3, Valterová 3, čtyřhra.

Benešov C – Divišov 16:2, Krejčí 4, Šostý 4, Barta 4, Mohr 2, 2 x čtyřhra – Růžička, Nožka. 

1.   Benešov C 8 8 0 0   103:41    24

2.   Louňovice 8 7 0 1     92:52    22

3.   Votice 8 6 0 2     88:56    20

4.   Sázava 7 5 1 1     83:43    18

5.   Ostředek 8 4 1 3     74:70    17

6.   Petroupim 8 4 0 4     73:71    16

7.   Divišov 8 3 1 4     72:72    15

8.   Neveklov 7 3 1 3     62:64    14

9.   Týnec 7 2 0 5     62:64     11

10. Mrač 8 1 0 7     39:105   10

11. Pyšely 7 1 0 6     41:85 9

12. Olbramovice 8 0 0 8     39:105 8


Okresní přebor 2

Čerčany B – Teplýšovice 8:10, Kučera 3, Tomašovič 2, Šrámek 2, J. Matoušek – Sládek 3, Pessr 3, Šramota, Zeman, 2 x čtyřhra.

Kamenný Přívoz – Krusičany 9:9, Jirka ml.2, Jirka st., Volek, 5 x skreč – M. Jahoda 4, Fulín 2, Chocholoušek 2, čtyřhra.

Netvořice – Louňovice B 10:8, Z. Ošmera 3, Netolický 2, J. Ošmera 2, Mir. Čipera 2, čtyřhra – Kakos 3, Bejbl 2, Kahoun, Remiš, čtyřhra.

Sázava B – Votice B 10:8, Šteflíček 3, Linhart st . 3, Novák 3, čtyřhra – F. Januš 2, Babický 2, Písařík 2, Lovíšek, čtyřhra.

Týnec B – Čerčany A 8:10, T. Pospíšil 3, Cvaniga 2, J. Pospíšil, 2 x čtyřhra – Žádník 3, Mádr 3, Vocel 2, Dykast 2.

1.   Čerčany B 8 6 0 2   93:51   20

2.   Netvořice 8 5 1 2   77:67   19

3.   Sázava B 7 5 1 1   75:51   18

4.   Teplýšovice 8 4 2 2   80:64   18

5.   Votice B 8 4 1 3   80:64   17

6.   Čerčany 7 4 1 2   68:58   16

7.   Týnec B 8 2 1 5    63:81   13

8.   Louňovice B 8 1 3 4    61:83   13

9.   Kamenný Přívoz 8 0 3 5    54:90   11

10. Krusičany 8 0 3 5    51:93   11


Okresní přebor 3

Olbramovice B – Benešov D 7:11, Novák 4, Bron, Zimmerman, čtyřhra – Hnátek 3, Šachl 3, Kohout 2, Košař, Strachota, čtyřhra.

Pyšely B – Heřmaničky 14:4, Kovařík 4, Ptáček 3, Melíšek 3, Hrach 2, Gončar, čtyřhra – Vrtiška 3, čtyřhra.

Divišov B – Ostředek B 11:7, Šimáček 4, Pekárek st. 2, Svoboda, Kuneš, Lehán, 2 x čtyřhra – Velek 3, Měchura 2, J. Žydyk, Lemberk.

Petroupim B – Netvořice B 8:10, Klatovský 4, J. Škvor 2, Lejček, Z. Štruc – Fulín 3, Mir. Čipera 3, Truhlář 2, 2 x čtyřhra.

Neveklov B – Olbramovice C 11:7, Valterová 4, Kříž 3, Veselý 2, M. Kačmar, čtyřhra – Topol 3, Rosol, Vosátka, Vilímek, čtyřhra.

1.   Benešov D 8 8 0 0   110:34   24

2.   Petroupim B 8 6 0 2     85:59   20

3.   Pyšely B 8 5 0 3     88:56   18

4.   Netvořice B 8 4 0 4     75:69   16

5.   Neveklov B 8 4 0 4     70:74   16

6.   Olbramovice B 8 3 1 4     69:75   15

7.   DivišovB 8 3 1 4     62:82   15

8.   Ostředek B 8 3 0 5     66:78   14

9.   Heřmaničky 8 2 0 6     47:97   12

10. Olbramovice C 8 0 2 6     48:96   10


Okresní přebor 4

Divišov C – Týnec C 11:7, Lehán 3, Vlk 3, Lacko 2, Pekárek ml., 2 x čtyřhra – Váňa 3, Masojídek 2, Jarolím, Souček.

Bystřice – Benešov E 10:8, Jedlan 4, Šach 2, Jirák, Černý, 2 x čtyřhra – Mrázek 3, P. Plíšek 3, Dvořák 2.

Krusičany B – Votice C 12:6, Heřman st. 4, Ptáčník 3, Vozár 2, Kašpárek 2, čtyřhra – Zoul 2, V. Žák 2, M. Žák, čtyřhra.

Smilkov – Nesvačily 13:5, Racík 4, Dohnal 3, Trachta 3, Utínek 2, čtyřhra – Šticha 2, Vobecký, čtyřhra, skreč. 

1.   Krusičany B 8 7 0 1   91:53    22

2.   Smilkov 8 6 0 2   91:53    20

3.   Nesvačily 8 5 0 3   84:60    18

4.   Votice C 8 3 2 3   75:69    16

5.   Petroupim C 7 4 0 3    71:55   15

6.   Týnec C 8 3 1 4    73:71    15

7.   Úročnice 7 3 1 3    64:62    14

8.   Divišov C 8 2 0 6    56:88    12

9.   Benešov E 8 2 0 6    53:91    12

10. Bystřice 8 2 0 6    44:100  12

Okresní přebor 5

Pyšely C – Netvořice C 16:2, Svašek 4, Klinderová 4, Melíšek 4, Garay, Tvrdý, čtyřhra, skreč – Havelka st., čtyřhra.

Kamenný Přívoz B – Petroupim D 16:2, K. Kukla 4, Růžička 4, Bernard 3, J. Kukla 3, 2 x čtyřhra – Hruška 2.

Nesvačily B – Bystřice B 13:5, R. Dráb 4, Sládeček 3, Lízner 3, Dolejší 2, čtyřhra – Nedvěd 3, Randa, čtyřhra.

Vlašim – Ostředek C 9:9, Vaigl 4, Poláková 3, Holejšovská, čtyřhra – Lemberk 3, Vosádka 2, P. Styblík 2, Císař, čtyřhra. 

1.   Pyšely C 7 6 1 0   94:32   20

2.   Ostředek C 8 5 2 1   82:62   20

3.   Teplýšovice B 7 6 0 1   77:49   19

4.   Bystřice B 8 3 1 4   66:78   15

5.   Čerčany C 7 3 1 3   73:53   14

6.   Kamenný Přívoz B 7 3 1 3   58:68   14

7.   Nesvačily B 7 3 1 3   56:70   14

8.   Netvořice C 7 3 0 4   65:61   13

9.   Vlašim 7 2 1 4   55:71   12

10. Smilkov B 6 1 0 5   44:64     8

11. Petroupim D 7 0 0 7   32:94     7

MAREK ŠKVOR