G2 liga juniorů, Poříčí nad Sázavou

SK Florbal Benešov – Tatran Omlux Střešovice 2:16.

Benešov na lídra soutěže neměl. Rozhodla již 12 třetina, kdy Tatran nasázel domácím šest branek.

SK Florbal Benešov – FbC 98 Chomutov 5:6 po prodloužení.

Domácí vedli 5:3, ale nakonec se svým barážovým soupeřem z předchozí sezóny prohráli v prodloužení.

1. liga veteránů, Jiráskova Benešov

SK Florbal Benešov – LITOLICA Lisboa 99 3:6.

Zápas měl jasného favorita, který potvrdil své kvality. Benešov dotahoval, co mu síly stačily, až do stavu 3:4, pak si ale soupeř nefér rozehrávkou do domácího hráče vynutil přesilovku a rozhodl.

SK Florbal Benešov – FBC Liberec 5:7.

Stav 3:0 po první třetině a skvělý výkon domácích byl pro Liberec více než překvapující. Vyrovnaný zápas až do konce nadchl hráče i diváky, i když domácí nakonec prohráli. Jen škoda individuálních chyb v benešovské obraně.

2. liga žen, Mladá Boleslav

SK Florbal Benešov – Děkanka SK Praha 4 0:10.

Nedisciplinovanost, to byla hlavní příčina debaklu benešovských žen.

FA MB Mladá Boleslav – SK Florbal Benešov 1:1.

Úplně jiný zápas. Když ještě gólmanka Slámová přidala chycené trestné střílení, bod pro Benešov byl na světě.

PH + SČ soutěž mužů, Praha Radlice

SK Florbal Benešov B – Desperados SNW B 8:2.

V klidu odehraný zápas jasný od počátku ve prospěch Benešova.

SK Florbal Benešov B – FBC Vokovicky Šavle 3:3.

Jednoznačnou hvězdou zápasu byl gólman Benešova Kubásek, který přiváděl střelce z Vokovic doslova k šílenství.

Liga starších žákyň 3 + 1, Bios Benešov

Děvčata Benešova odehrála další z turnajů na domácí palubovce a vedla si velmi dobře.

Výsledky: Florbalová akademie M.B. D.Bousov – SK Florbal Benešov 8:9. SK Florbal Benešov – Tatran Střešovice 2:7. SK Florbal Benešov – TJ X3M Sokol Královské Vinohrady 5:4. Herbadent SJM Praha 11 B – SK Florbal Benešov 12:4.