Florbal Torpedo Havířov – SK Florbal Benešov 9:4

Všem bylo již při odjezdu na sever Moravy jasné, že juniory Benešova nečeká v Havířově nic lehkého. Na konci druhé třetiny ještě hosté snížili Benačanem na 4:5, ale to bylo z jeho strany vše. Poslední třetinu byli domácí vynikající, hostům docházely síly a inkasovali čtyři góly.

Branky (asistence) Benešova: 9:27 Vyhnal (Vojtíšek), 11:58 Slunečko (Jon), 22:56 Hýbek (Škoula), 34:51 Benačan.

Itelligence Bulldogs Brno – SK Florbal Benešov 12:6

Domácí koukali, když po první třetině svítilo na světelném ukazateli skóre 0:2. Kritická však pro Benešov byla druhá třetina, kdy domácí odskočili až na 7:3. V závěrečné třetině však hoši od Konopiště nesložili zbraně a korigovali stav na konečných 6:12.

Branky (asistence) Benešova: 7:20 Bielik (Purkrábek), 17:57 Slunečko (Velcl), 29:44 Jon (Lukáš), 44:26 Purkrábek (Novotný), 49:27 Škoula (Vyhnal), 50:35 Benačan.