VK Benešovská - TJ Tatran Střešovice 2:3 (19,-16,-19,17,-5)

Úvod zápasu patřil domácím hráčkám, které i přes rozpačitý začátek získaly první sadu 25:19. Další dva sety se hrály v režii pražských žen, které podrželo především vynikající libero. Tatranu pomohly i nezvládnuté a částečně vypuštěné koncovky domácích. Benešovské hráčky tak sety ztratily se skóre 16:25 a 19:25. Do čtvrté sady vlétly mladé Benešačky jako vichřice, vybíraly těžké smeče soupeřek a zlepšily příjem, na kterém se trápily předešlé dva sety. Čtvrtý set hráčky VK Benešovské ovládly 25:17, pojistily si tie-break a alespoň jeden bod do tabulky. Zaslouženě vyhraný set, ale domácím krev do žil nevlil, do zkrácené sady vstoupily nejistě a už nedokázaly stáhnout vysoký náskok Střešovic. Pátý set, a tak celý zápas skončil vítězně pro pražský klub.

VK Benešovská - TJ Tatran Střešovice 0:3 (-20,-23,-13)

Zdálo se, že první zápas na mladých ženách z Benešova nezanechal stopy, ale tempo prvního setu dokázaly diktovat pouze do druhého technického time outu při šestnácti bodech. Pražský tým poté převzal nadvládu a sadu dotáhl do konce. Druhý set pokračoval obdobně, začátek patřil ženám z VK Benešovské, které ale rozhodila vynucená pauza, když Střešovice zahrály bod ve špatném postavení hráček na hřišti a následně se čekalo na verdikt rozhodčích, zda-li Tatranu odeberou body, které v tomto špatném postavení uhrály, nebo přijde o všechny uhrané body v setu. Sudí nevěděli jak tuto situaci vyřešit, a proto zahlásili nový míč. S přestávkou se lépe vyrovnaly Střešovice a zvítězily poměrem 25:23. Třetí set, ve kterém uhrály Benešačky pouhých 13 bodů, byl z jejich pohledu utrápený a odevzdaný.

VK Benešovská 1. volejbalová: Zoulová, Hájková, Z. Beranová, M. Beranová, Dvořáková, Peterková, Burdová, Rohlíková.