TJ Kralupy A - TJ Sokol Benešov 3:1

Začátek zápasu patřil domácím hráčkám, které si v průběhu prvního setu vytvořily bodový náskok, který si udržely do konce setu a připsaly si tak zisk prvního setu. V druhém setu Benešačky zlepšily práci v poli a na síti a odměnou jim byla výhra ve druhém setu. Jenže ve třetím a čtvrtém setu už domácí hráčky nezaváhaly a bez větších problémů dokráčely k vítězství 3:1.

Sety: 17, -17, 21, 21.

TJ Kralupy A - TJ Sokol Benešov 2:3

V úvodním setu se žádné překvapení nekonalo. Domácí hráčky diktovaly průběh hry a benešovská děvčata nedokázala obrátit průběh hry, a proto i první set prohrála. Ve druhém setu se role na hřišti prohodily. Benešačky přehrály jednoznačně domácí tým a srovnaly stav na 1:1. Ve třetím setu nedokázaly benešovské hráčky navázat na svůj herní výkon a set si tedy připsaly domácí hráčky. Čtvrté dějství jednoznačně ovládly hráčky Benešova, když od prvních míčů diktovaly průběh hry a zápas se protáhl do tiebreaku, kde Benešačky nedaly domácím žádnou šanci a dokráčely si tak pro zaslouženou výhru 3:2.

Sety: 19, -16, 19, -13, -6.

TJ Sokol Benešov: Jůzová, Stehlíková, Svatoňová, Remková, Bartůšková, Fialová, Peclinovská, Stibůrková, Walterová, Willová.

ZUZANA REMKOVÁ