Benešov – Mladá Boleslav 3:0, 3:2

V prvním zápase využily benešovské hráčky plně domácího prostředí. Od úvodních míčů diktovaly průběh zápasu, nepustily hostující tým do hry a zaslouženě vyhrály 3:0.

Sety: 16, 19, 21.

V odpoledním zápase začala domácí děvčata nesměle. Naopak hráčky Mladé Boleslavi nastoupily jako vyměněné, což se ukázalo na prvním setu, když Benešačky přejely jako parní válec (13:25). Úvod druhého setu opět ovládl hostující tým, který si vytvořil až devítibodový náskok. Benešačky se však dokázaly dostat do hry a v závěru setu měly pevnější nervy (26:24). Ve třetím dějství oba týmy bojovaly o každý míč a byly k vidění krásné volejbalové zákroky a výměny. Závěr si opět pohlídaly domácí hráčky a vyhrály 29:27. Ve čtvrtém setu měly v rozhodujících chvílích navrch hráčky Boleslavi a zápas se tedy prodloužil do pátého, rozhodujícího klání. V něm benešovský tým zcela diktoval hru a soupeř nedokázal rozjetý domácí tým zastavit (15:5).

Sety: -13, 24, 27, -21, 5.

Sokol Benešov: Pauerová, Stehlíková, Svatoňová, Remková, Stibůrková, Bartůšková, Fialová, Peclinovská, Walterová, Willová.

ZUZANA REMKOVÁ