Sokol Benešov – Lysá nad Labem 3:1

Do prvního zápasu vstoupily hráčky Benešova s rozhodnutím hráčky z Lysé porazit a připsat si tak velmi důležité body. V prvním setu se však dařilo spíše volejbalistkám Lysé, které se dostaly do pětibodového vedení (9:14). Benešačky ale nesložily zbraně, vynutily si tlak, kterým donutily soupeřky chybovat. Náskok Lysé nejen stáhly, ale stav otočily ve svůj prospěch a set dotáhly do vítězného konce 25:17.

Ve druhém dějství se domácím děvčatům dařilo již od začátku, vybojovaly náskok, který si udržovaly až do konce setu (25:21). Třetí dějství bylo překvapivě v režii hostujících hráček, které s malým náskokem dotáhly vyrovnaný set do konce (24:26).

V posledním setu Benešačky opět rozjely svůj stroj na plné obrátky, od začátku diktovaly tempo, vytvořily si náskok, který bez problémů dotáhly do vítězného konce 25:17 a připsaly tak body za první výhru.

Sety: (17, 21, - 24, 17).

Sestava Benešova: nahrávačka – Jůzová, univerzálka – Fialová, blokařky – Gaňová a Stehlíková, smečařky – Proskovcová a Buriánová. Střídání: Peclinovská, Willová, Bartůšková a Krištofová.

Sokol Benešov – Lysá nad Labem 0:3

Do druhého zápasu vkročily lépe hostující hráčky. Od začátku prvního setu si udržovaly náskok, který v dramatické koncovce získaly pro sebe (22:25). To jakoby benešovské hráčky položilo. Ve druhém setu se sice snažily, ale opět prohrály stejným rozdílem jako v prvním setu. Ve třetím dějství již jasně vládly na palubovce hostující volejbalistky Lysé a pohodlně dokráčely k výhře ve druhém zápase.

Sety: (-22, - 22, - 14).

Sestava Benešova: nahrávačka – Willová, univerzálka – Fialová, blokařky – Krištofová a Stehlíková, smečařky – Proskovcová a Buriánová. Střídání: Peclinovská, Jůzová, Bartůšková.