Okresní přebor

V posledním kole i ve třech hráčích dokázal okresní přeborník z Votic vyhrát nad Mračí. Kuriozitou bylo utkání béčka Vlašimi s Čerčany, kdy obě mužstva nastoupila jen ve třech. Poslední kolo také určilo sestup béčka Týnce.

Votice A – Mrač A 10:8. Body: I. Januš, Zavadil 4, L. Babický, čtyřhra – V. Škvor, Jíša, Rabiňák, 5 x wo.

Vlašim B – Čerčany A 9:7. Body: Škopková 3, Míková, Tichá, čtyřhra, 3 x w.o. – Kovařík 2, Straka, Žádník, 3 x wo.

Týnec B – Benešov D 6:12. Body: Kastner 2, Abrahám 2, Pospíšil 2 – Košař 4, Bělina 2, Stínil 2, Ottl 2, čtyřhra 2x.

Petroupim A – Sázava C 7:11. Body: D. Škvor 4, Lejček 2, J. Škvor – Táborský 3, Šteflíček 3, J. Šturc 2, Novák, čtyřhra 2x.

Benešov C – Teplýšovice 9:9. Body: Šostý 3, Málek 3, Strachota 3 – Pessr 3, Breburda 2, Šramota, Sládek, čtyřhra 2x.

Tabulka

1. Votice A 18 16 1 1 242: 82 51
2. Sázava C 18 13 0 5 196:128 44
3. Benešov C 18 9 4 5 176:148 40
4. Petroupim A 18 9 1 8 164:160 37
5. Benešov D 18 9 1 8 153:171 37
6. Čerčany A 18 8 0 10 155:167 34
7. Mrač A 18 7 2 9 146:178 34
8. Vlašim B 18 5 4 9 135:187 32
9. Teplýšovice 18 3 2 13 130:194 26
10. Týnec B 18 3 1 14 121:203 25

Soutěž neregistrovaných 1

Vedoucí trojice v předposledním kole zvítězila, když největší problémy mělo béčko Votic v Petroupimi. Trio má před posledním kolem stejný počet bodů, ale Kamenný Přívoz má všechny trumfy v rukou, protože má zápas k dobru.

Smilkov – Vlašim C 17:1. Body: Trachta 4, Racík 4, Bubník 4, Škoda 4, čtyřhra – čtyřhra.

Kamenný Přívoz – Louňovice A 13:5. Body: Jirka st. 4, Jirka ml. 4, Volek 3, čtyřhra 2x – Bejbl 2, Remiš, Bébr, Tichý.

Pyšely – Louňovice B 6:12. Body: Vejmelka 3, Hladík 2, čtyřhra – J. Kahoun 4, Dobeš 3, Málek 2, Kakos 2, čtyřhra.

Petroupim B – Votice B 8:10. Body: J. Šturc 3, Bambasová 2, Svoboda, Černý, čtyřhra – Smejkalová 4, Lovíšek 3, Skalák 2, čtyřhra.

Votice C – Mrač B 8:10. Body: Benák 4, L. Babický 3, čtyřhra – Zdvihal 3, Platil 2, Khol 2, Pospíšil 2, čtyřhra.

Heřmaničky A – Netvořice 7:11. Body: Pištěk 3, Jelen 2, Daneš, čtyřhra – J. Kubásek st. 3, P. Netolický 2, Bron, 5x wo.

Tabulka

1. Louňovice B 21 16 0 5 244:134 53
2. Votice B 21 15 2 4 235:143 53
3. Kam. Přívoz 20 16 1 3 220:140 53
4. Netvořice 21 13 3 5 220:158 50
5. Smilkov 21 13 1 7 228:150 48
6. Vlašim C 21 13 0 8 213:165 47
7. Petroupim B 21 8 3 10 174:204 40
8. Mrač B 21 9 0 12 174:204 39
9. Heřmaničky A 21 6 3 12 176:202 36
10. Pyšely 20 5 2 13 157:203 32
11. Votice C 20 2 0 18 102:258 24
12. Louňovice A 20 0 1 19 89:271 21

Soutěž neregistrovaných 2

1. Neveklov 12 11 0 1 160: 56 34
2. Lešany 12 11 0 1 152: 64 34
3. Olbramovice 12 7 1 4 126: 90 27
4. Čerčany B 12 4 0 8 94:122 20
5. Vlašim D 12 4 2 6 84:132 20
6. Heřmaničky B 12 2 1 9 72:144 17
7. Trh. Štěpánov 12 1 0 11 68:148 14

Soutěž neregistrovaných 3

1. Petroupim C 12 10 2 0 156: 60 34
2. Týnec C 12 9 1 2 144: 72 31
3. Vlašim E 12 6 3 3 132: 84 27
4. Olbramovice B 12 5 2 5 100:116 24
5. Votice D 12 5 0 7 82:134 22
6. Krusičany 12 1 2 9 72:144 16
7. Benešov E 12 0 2 10 70:146 14