Sokol Benešov – Benátky nad Jizerou 1:3

V úvodním setu prvního zápasu měly hráčky Benátek více štěstí než domácí a získaly set v dramatické koncovce (22:25). Druhé dějství si Benešačky ohlídaly a vyhrály ho bez větších problémů 25:15. Jenže další průběh zápasu už patřil hostujícímu týmu a benátské volejbalistky si tak připsaly body za první výhru.

Sety: (-23, 15, -17, -20).

Sokol Benešov – Benátky nad Jizerou 2:3

Do druhého zápasu vstoupily benešovské hráčky s odhodláním a v lepší koncovce získaly první set. Jenže v následujících dvou setech ale nedokázaly potvrdit výkon z úvodu zápasu a ztratily důležité sety. Ve čtvrtém dějství se oba týmy přetahovaly o důležité body, avšak v koncovce setu měla pevnější nervy domácí děvčata a vynutila si rozhodující dějství. Úvod pátého, zkráceného setu byl z obou stran vyrovnaný, ale v závěru setu si hráčky Benátek vytvořily bodový náskok, který si ohlídaly a mohly slavit i druhou výhru.

Sety: (22, -19, -14, 26, -10).

Sestava TJ Sokol Benešov: E. Stibůrková, M. Pauerová, D. Stehlíková, I. Krištofová, J. Gaňová, L. Peclinovská, J. Fialová, I. Bartůšková, Š. Proskovcová, I. Buriánová, J. Krejcárková.