TJ EMĚ Mělník – TJ Sokol Benešov 0:3

Úvod zápasu byl velmi rozpačitý, kdy si každý tým připsal velký počet nevynucených chyb. Koncovku prvního setu ovládla benešovská děvčata a připsala si tak první set na svoji stranu. Od tohoto okamžiku benešovské volejbalistky ovládly průběh celého zápasu, kdy nedaly soupeřkám žádnou šanci na zvrat zápasu. Lehce získaly první zápas bez ztráty setu

Sety: (-20,-19,-17)

TJ EMĚ Mělník – TJ Sokol Benešov 2:3

Do druhého zápasu nastoupil Mělník v obměněné sestavě. Domácí hráčky se snažily od prvních míčů dostat hosty pod tlak, což se jim v průběhu setu dařilo, ale v dramatické koncovce podlehly 26:28. Druhý set jednoznačně měly pod svojí taktovkou hostující hráčky - 0:2. Závěr zápasu byl dost napínavý, když domácí děvčata získala třetí a čtvrtý set, když bylo znát, že Mělník měl širší kádr oproti hostujícímu týmu, který měl na soupisce pouze sedm lidí. Pátý set ale ovládly Benešačky, kdy nedaly příležitost Mělníku na jakýkoliv obrat.

Sety: (-26,-21,20,18,-5)

Sestava Benešova: I. Krištofová, Z. Remková, I. Buriánová, J. Krájcárková, D. Stehlíková, M. Pauerová, J. Fialová.