Podruhé za sebou se dlouho v utkání drželi a sváděli se soupeřem vyrovnanou partii. Stejně jako Králův Dvůr v předchozím případě, tak i nyní Traverza začala Benešovu výrazněji odskakovat v posledních deseti minutách zápasu, kdy vstřelila tři branky.

Pátý gólů hostů byl pro utkání klíčový, neboť chvíli před ním snížil druhým gólem v zápase Michal Vojtíšek a dával ještě domácím naději. Jenomže hned z protiútoku zvýšil Pudich a Mukařov si následně už náskok pohlídal. Navíc se benešovští florbalisté museli v závěru obejít bez trenéra Romana Kielera, který dostal od rozhodčích osobní trest a byl vykázán ze střídačky na tribunu.

Utkání nabídlo spoustu zblokovaných střel na obou stranách. Efektivnější ale přeci jen byli hosté z Mukařova, navíc toho hodně pochytal i Lukáš Brož včetně trestných střílení Marka Chlumského a Radima Fořta. Na druhé straně si podobně vedl Vít Lukáš proti Michalu Šimkovi. Benešov nakonec prohrál 2:7 a čítá třetí porážku v řadě. „Pokud nebudeme dávat jasné šance a nebudeme důrazní před naší i soupeřovou brankou, nemůžeme vyhrávat zápasy,“ podotkl kouč Roman Kieler.

Benešov – Traverza Mukařov 2:7 (0:2, 1:1, 1:4)

Branky: 26. a 50. Michal Vojtíšek - 2. Pospíchal, 16. Chládek, 38. Valenta, 48. Vávra, 51. Pudich, 57. Kulhavý, 60. Fiala. Vyloučení: 3:2 + trenér Kieler (ot). Využití: 1:1. Rozhodčí: John, Starý. Diváci: 25.