Sokol Tábor – Spartak Vlašim 5,5:2,5. Body Vlašimi: Pýchová, Hrdina, Matějovský, Vlková a S. Vávra po 0,5.

1. TJ Pankrác B 5 2 0 17 32.0 21
2. TJ Spartak Vlašim 5 1 2 16 37.5 22
3. TJ Dukla Praha 5 1 1 16 32.0 19
4. Unichess Výletná 5 0 2 15 31.5 21
5. KŠ Říčany 3 2 2 11 30.0 18
6. Sparta Kutná Hora 2 3 3 9 32.0 17
7. ŠACHklub Písek 3 0 4 9 26.0 13
8. Eurovia Praha 2 1 4 7 25.0 14
9. Sokol Tábor 2 0 5 6 26.0 13
10. České Budějovice 1 3 3 6 24.0 15
11. Gambit Jihlava 2 0 5 6 23.0 15
12. Sokol Kolín 1 1 5 4 25.0 10



Krajská soutěž
V Krajské soutěži vyhrály Brodce v Kolešovicích a dostaly se tím do první poloviny tabulky. Zbytek soutěže odehrají s největší pravděpodobností v klidu, bez reálných šancí na postup i bez obav o záchranu.
Český Lev Kolešovice B – Jawa Brodce 3:5. Body Brodců: Dudek, Feierfeil a Třebický po 1, Steiner, D. Zvolenský, Vašák a Kubaljak po 0,5.

1. KŠ Říčany 1925 D 6 0 1 18 36.0 27
2. ŠK Medvědi Zvole 5 2 0 17 34.0 23
3. ŠK Zdice A 4 2 1 14 33.5 23
4. Odolena Voda 4 1 2 13 29.5 20
5. ŠK KDJS Sedlčany 4 0 3 12 30.0 20
6. JAWA Brodce A 3 2 2 11 30.0 21
7. Kolešovice B 3 1 3 10 28.5 16
8. TJ Hostivice A 3 1 3 10 28.0 19
9. Slaný-ŠK Velvary 2 1 4 7 27.0 17
10. Caissa Roztoky B 1 1 5 4 21.5 11
11. Liběhrad Libčice 0 3 4 3 22.0 12
12. ŠK Řevnice A 0 0 7 0 16.0 7

Regionální soutěž
Nejnižší Regionální soutěž se na špici vyrovnala, zaváhaly totiž vedoucí Brodce C (remíza se Zvolí B) i Stříbrná Skalice B (prohra s céčkem Vlašimi). Z vedoucí trojky tak dokázaly zvítězit jen Postupice, které zazpívaly „kanárem“ Říčanům.
Jawa Brodce C – Medvědi Zvole B 2,5:2,5. Vnouček a M. Štěpán po 1, Černý 0,5 – Háněl a Bartko po 1, R. Máslo 0,5.
Stříbrná Skalice B – Spartak Vlašim C 2:3, R. Pressler a Le po 1 – Zlámaná, K. Křížek a F. Vopálka po 1.
Sokol Postupice – KŠ Říčany 1925 H 5:0, Blažek, Sysel, Chomický, Hanuš a Peter po 1.
Sokol Struhařov B – ŠK Pravonín 2:3, Gernert a Souralová po 1 – L. Zeman, F. Jelínek a Kůra po 1.
Uhlířské Janovice – Kavalier Sázava B 1:4, Pecinovská 1 – Kotzot, P. Zachař, Matoušek a Žoudlíková po 1
KŠ Říčany 1925 I – Stříbrná Skalice C 3:2.

1. Jawa Brodce C 6 1 0 19 27.0 24
2. Sokol Postupice 6 0 1 18 25.0 22
3. Spartak Vlašim C 5 1 1 16 24.5 22
4. Stříbrná Skalice B 5 1 2 16 24.0 16
5. KŠ Říčany 1925 I 5 1 1 16 20.5 18
6. Stříbrná Skalice C 3 1 4 10 20.0 13
7. Medvědi Zvole B 3 1 3 10 18.0 17
8. Sokol Struhařov B 2 0 5 6 14.0 10
9. KŠ Říčany 1925 H 2 0 5 6 12.0 9
10. ŠK Pravonín 2 0 5 6 11.5 9
11. Kavalier Sázava B 1 0 6 3 10.0 8
12. Uhlířské Janovice 0 0 7 0 8.5 5

Ondřej Matějovský