V dubnu se Viktorie Šitlerová kvalifikovala na mistrovství Evropy v Itálii. Soutěžila za Národní asociaci Twirlingu České republiky a vybojovala skvělé 6. místo.

V srpnu ji čekal Světový pohár ve francouzském Limoge, kde měla tu čest čelit světovým špičkám ze dvou největších asociací twirlingu; World baton twirling federation a National Baton Twirling Association. Přijala tuto výzvu a bojovala s tou nejsilnější konkurencí z celého světa.

Poprvé v historii České republiky soutěžila v nejvyšší kategorii Elite, kde si vybojovala postup do finále mezi TOP10 z celého světa. Umístila se hned za závodnicemi z Japonska, Spojených států amerických a Francie, skončila jako druhá nejlepší Evropanka. Pro českou krajinu zaznamenala největší historický úspěch.

Začátkem prosince Viktorie Šitlerová obhájila titul mistryně republiky v soutěži konané ve Spořicích u Chomutova již pro rok 2020 v disciplínách rytmické taneční sólo a sólo 1 baton a získala nominaci na mistrovství světa, jenž se koná o Velikonocích v nizozemském Eindhovenu.

V březnu se účastní další soutěže, a to kvalifikace tentokrát za Světovou asociaci twirlingu WBTF, kde bude opět usilovat o oba tituly mistra republiky a nominaci na mistrovství světa konající se Itálii v Riccione a International Cup ve španělském Blanes.