Havlíčkův Brod - Florbal Benešov 7:4

Havlíčkobrodští se do utkání opřeli již od samotného začátku a po necelé minutě vedli. Benešov se snažil hrát zataženě, bránit a poté útočit z brejků a ve 3. minutě vyrovnat dorážkou Vojance. Pak ale začali řádit útočníci Brodu Pavlíček a zejména nejlepší hráč na hřišti Suchý, a během 150 vteřin skóre narostlo na 4:1.

Od druhé části byl Benešov vyrovnaným soupeřem. Přes šance na obou stranách však gól nepadl. Ve třetí třetině Havlíčkův Brod navýšil skóre až na 6:1, poté polevil, bavil se hrou a snažil se dávat góly jen do prázdné brány. Také trochu otevřel obranu, a tak se podařilo Benešovským snížit na přijatelných 7:4.

Branky Benešova: Vojanec (Šimek), Vojanec (Švancar), Švancar (Teringl), Šimek (Teringl). Třetiny: 4:1, 0:0, 3:3.

Atom Blesky Praha - Benešov 4:5

Pokud Benešov chtěl proti nějakému soupeři bodovat, slabšího by již nenašel. Alespoň se to tak mohlo zdát při pohledu na tabulku, kde pražský soupeř smutně seděl na posledním místě s jediným bodem.

Počátek zápasu se vyznačoval tlakem Benešova, na branku Atomů šla jedna střela za druhou a ujala se až ta v 6. minutě z hole Šimka. Soupeř však do konce třetiny vyrovnal . V poslední minutě byl vyloučen pražský Procházka za opakované přestupky a jeho trest se překlenul do druhé třetiny.
Přesilovky využil hned v počátku Švancar. Krátce poté jej následovali Teringl a Hlinka – 4:1 a soupeř si nevěděl rady s benešovskými útoky. Zdálo se, že je rozhodnuto. Nicméně se Atomy herně zvedly, začaly presovat, snížily a do přestávky využily i přesilovku po vyloučení Čížkovského na 5 minut za hru vysokou hokejkou – 4:3.

Oslabení Benešova ve třetí třetina začalo v délce 4 a půl minuty. Vzhledem k tomu, že se v této kategorii hraje třetina na deset minut, to byla předlouhá doba. Benešovský tým ji však přetrpěl bez vážnější újmy a naopak krátce poté navýšil skóre Šimek. Soupeř sice ještě snížil dvě minuty před koncem na 4:5. Při zápisu branky si rozhodčí všimli, že na hřišti je jeden nenahlášený hráč Atomů. To znamenalo vyloučení na pět minut a Benešov si v přesilovce v klidu pohlídal zisk tří bodů.

Vítězství pak bylo věnováno narozené dceři Adélce hráče Benešova Vladimíra „Oldy“ Vojance.

Branky Benešova: Šimek (Teringl), Švancar (Panuška), Teringl (Hlinka), Hlinka (Čížkovský), Šimek (Teringl). Třetiny: 1:1, 2:3, 1:1.

SK Florbal Sloane Park Benešov: Červ, Podhola, Fifka, Hruška, Vojanec, Šimek, Čížkovský, Teringl, Švancar, Hlinka, Panuška.