Na dobře obsazené benešovské lavičce včetně opor z Dobříše podporovali hráče i zranění Jirka Fifka (přetržené kolení vazy) a Luděk Červ (krátce po operaci menisku).

Benešov - Black Angels 7:3 (2:1, 4:1, 1:1)

Benešovští veteráni doslova a do písmene smetli soupeře v černých dresech z palubovky haly na Děkance. Po celé utkání měli navrch, i když gólový účet otevřel Angels. Do přestávky však bylo otočeno a již Benešovští nepřipustili jakoukoliv možnost změny ve vývoji utkání. K útoku zatroubil Uher krásnou střelou k pravé tyči soupeřovi branky a poté se již valil na soupeřovu branku útok za útokem. Hřebíčkem do soupeřovy rakve pak byla šestá minuta druhé třetiny, kdy se podařilo vstřelit tři branky za sebou, a v jiných zápasech skvělý brankář Black Angels Seidl by se jistě rád nechal vystřídat, kdyby měl kým. Dalšími střelci Benešova byli Čížkovský, Severa, Bernas a Šimek. Skvěle zachytal Roman Kieler, který v brance zaskočil za zraněného Luďka Červa.

Benešov - Havlíčkův Brod 4:5

Po zranění Petra Severy v průběhu utkání, který byl napaden bez míčku jedním hráčem z Havlíčkova Brodu vyměnili Benšovští možnost zisku bodů za zdraví. Prostě s týmem, který nezajímá florbal, ale potřeba vyhrát, ať hraji co hraji, nemá cenu sdílet palubovku. Někteří z havlíčkobrodských hráčů jsou svou agresivní až nebezpečnou hrou známy a již ve druhé minutě zápasu mají krvavé oči. Co si pak myslet o jinak technicky skvělém Suchém (bývalém extraligovém hráči), který vede tabulku střelců, když při rozehrání standardní situace ve středu hřiště zcela evidentně úmyslně napálí míček golfovou střelou do benešovského obránce ve zdi? Dík patří všem statečným, kteří se nenechali vyprovokovat a utkání dohráli se ctí až do konce!

Sestava Benešova: Kieler, Podhola (C), Severa, Matuška, Uher, Vojanec, Šimek, Čížkovský, Panuška, Bernas, Hruška, Paluš, Kovařík.

LUDĚK ČERV