1. liga veteránů, ZŠ Jiráskova Benešov

Na domácí turnaj dorazila pouhá hrstka benešovských hráčů. První zápas hráli v devíti lidech včetně gólmana, do druhého utkání jich nastoupilo ještě o jednoho méně.

SK Florbal Benešov – Florbalová akademie MB 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)

Ačkoliv chtěl Benešov bodovat zejména v tomto zápase, soupeř se prezentoval důslednou obranou, kvalitním útokem a ve všech herních dovednostech svého soka přehrával.
Žlutomodří se sice ujali v páté minutě vedení po střele Čížkovského, ale pak už jen dotahovali. Boleslav přesně bránila a pak vyrážela do protiútoků, kde přečíslovala své soupeře a trestala všechny jeho chyby.

Branky (asistence Benešova): Čížkovský (Suk), Bernas (Fifka), Suk.

SK Florbal Benešov – ASK Lovosice – LFP 4:7 (1:3, 1:1, 2:3)

Čtvrtý tým veteránské tabulky byl jasným favoritem, zejména když musel odjet Podhola a Benešov tak nastoupil v ještě menší síle. Znamenalo to se soustředit zejména na obrannou činnost a vyrážet do brejků.
Brankový účet otevřeli hráči Lovosic, Benešov však poměrně brzy vyrovnal. Do konce třetiny však dojnásobně strhli hosté vedení na svou stranu. Ve druhém dějství nejdříve z trestného střílení snížil na 2:3 Suk, poté začaly létat jiskry a Benešov šel opakovaně do oslabení, ale Lovosice toho využít nedokázaly, Benešov před svým brankářem vytvořil pevnou obrannou hráz. Domácí obrana však zaváhala ve vlastní přesilovce, kde soupeři dovolila vstřelit branku.
V závěrečné části, za stavu 4:5, nedokázal Benešov vyrovnat, naopak se rozstřílel soupeř a dvěma brankami v závěru utkání své vítězství pojistil.

Branky (asistence Benešova): Bernas (Jedlička), Suk, Čížkovský (Jedlička), Suk, (Bernas).

Benešov: Červ – Fifka, Jedlička, Suk, Čížkovský, Vojanec, Hrabě, Bernas, 1. zápas Podhola.

Přes dvojnásobnou prohru zůstávají žlutomodří veteráni na 8. příčce průběžné tabulky divize I.

PH+SČ soutěž mužů

Céčko Benešova přivezlo z turnaje alespoň tři body, nestačilo pouze na Vorms Praha, přesto zůstává o skóre na druhé příčce tabulky.

SK Florbal Benešov C – F.C. Vorms Praha „B" 2:4

SK Florbal Benešov „C" – ForTel TJ Sokol Kobylisy „C" 2:4.

2. liga juniorů, Zruč nad Sázavou

Junioři Benešova ve dvojzápase excelovali a potvrdili průběžnou druhou příčku.

SK Florbal Benešov – Wizard DDM Praha 10 7:4.

SK Florbal Benešov – TJ Sokol Královské Vinohrady 11:3.

LUDĚK ČERV