V kategorii mladších žáků a žákyň se představilo sedm benešovských nadějí. Nejlépe si vedla Lucka Dvořáková, která podlehla soupeřce až ve finále a brala tak stříbro. Obdobně si vedl i Udo Grewe, který však prohrál v prvním kole, ale v opravném pavouku již nezaváhal, porazil čtyři soupeře a obsadil třetí místo. Těsně pod stupni vítězů zůstaly, Lucka Bartůšková a Claudie Grewe. Obě děvčata prohrála v boji o bronz velmi těsně. Sedmé místo a zejména zkušenosti z velkého turnaje získala Katka Myslivcová. V prvním kole prohrál Petr Pokorný a Lukáš Novák, kteří se již do opravných bojů nedostali.
V kategorii starších žáků a žákyň obsadila Viktorie Fuksová páté místo, po jedné výhře a dvou prohrách. Mezi chlapci se nejdále v pavouku dostal Jiří Sládek, jenž byl sedmý. V prvním kole prohráli a ztratili šanci dále bojovat o lepší umístění Tomáš Pikora, Ondra Tichý, Petr Vögler, Vojta Kubias a Adam Žďárský.

V dorostenecké kategorii vybojovali benešovští judisté dvě medaile a jedno páté místo. Druhé místo získal Adam Vojta, který si hladce poradil se svými soupeři, jen ve finále nestačil na věčného rivala Göröga z Mladé Boleslavi, s kterým prohrál velmi těsně. Pro Vojtu byly závody rozcvičkou a prověrkou na víkend, kdy se představí v Teplicích na Evropském poháru.

Andrea Maršíčková po dvou nešťastných prohrách obsadila třetí místo. Pátou příčku obsadil Jan Pikora, který podal bojovný výkon a zaslouženě se probojoval až do bojů o bronz, kde ale mu již došly síly síly a soupeři podlehl.

PETRA KRÁLÍČKOVÁ