Poslední Kamenný Přívoz remizoval s béčkem Týnce, ale byl blízko první výhře, když vedl 9:6. Ve trojce padly druhé Pyšely doma s oživlým béčkem Olbramovic, které postupuje tabulkou. Ve čtyřce valí zkušení hráči Smilkova mílovými kroky k postupu, když druhé Krusičany padly s Úročnicí. V nejnižší soutěži překvapivě padlo béčko Teplýšovic s rezervou Kamenného Přívozu.

Okresní přebor 1

Mrač – Neveklov 7:11, Jíša 2, Dlouhá 2, Škvor, Rabiňák, čtyřhra – Kačmar 4, Holý 2, Walterová 2, Peter, čtyřhra, skreč.
Benešov C – Petroupim 15:3, Krejčí 4, Šostý 4, Mohr 3, Hausenblas 2, čtyřhra 2 x – D. Škvor 2, Klatovský.
Louňovice – Ostředek 15:3, Škopková 4, Štěpánek 4, Hazmuka 3, Jíša 3, čtyřhra – Vosátka, R. Žydyk, čtyřhra.
Týnec – Votice 9:9, Balata 4, Váňa 2, Kastner, Kratochvíl, čtyřhra – Dvořáková 3, I. Januš 3, Smejkalová 2, čtyřhra.
Divišov – Sázava 3:15, Bělina 2, Růžička – Trmal 4, Houdek 4, Žoha 3, P. Linhart ml. 2, čtyřhra 2 x.
1. Louňovice 15 13 0 2 173: 97 41
2. Benešov C 14 13 0 1 179: 73 40
3. Sázava 15 12 1 2 174: 96 40
4. Votice 15 11 1 3 169:101 38
5. Ostředek 15 9 1 5 144:126 34
6. Petroupim 15 6 0 9 122:148 27
7. Týnec 15 4 3 8 123:147 26
8. Neveklov 13 5 2 6 112:122 25
9. Divišov 14 4 2 8 118:134 24
10. Pyšely 14 2 2 10 99:153 20
11. Mrač 15 2 0 13 85:185 19
12. Olbramovice 14 0 0 14 68:184 14

Okresní přebor 2

Louňovice B – Čerčany B 8:10, Tichá 3, Remiš 2, Kakos, Limberk, čtyřhra – Kučera 3, Tomašovič 3, Matoušek 3, čytřhra.
Týnec – Kamenný Přívoz 9:9, Ouřada 3, Cvaniga 2, Šípek 2, Pospíšil, čtyřhra – Jirka ml. 4, Jirka st. 2, Hejzlar, Volek, čtyřhra.
Votice B – Krusičany 11:7, Babický 4, Písařík 3, Budka 2, Jíša, čtyřhra – Fulín 2, Vozár 2, Chocholoušek, L. Jahoda, čtyřhra.

1. Čerčany B 13 9 0 4 140: 94 31
2. Netvořice 12 9 1 2 126: 90 31
3. Sázava B 12 9 1 2 126: 90 31
4. Votice B 13 8 1 4 131:103 30
5. Čerčany 12 7 1 4 119: 97 27
6. Teplýšovice 12 5 3 4 113:103 25
7. Týnec B 13 4 3 6 116:118 24
8. Louňovice B 13 1 3 9 94:140 18
9. Krusičany 13 1 3 9 82:152 18
10. Kamenný Přívoz 13 0 4 9 87:147 17



Okresní přebor 3

Pyšely B – Olbramovice B 8:10, Gončar 2, Ptáček 2, Kovařík 2, Hrach, čtyřhra – Novák 4, Macháček 3, Bron 2, čtyřhra.
Olbramovice C – Benešov D 6:12, Vilímek 3, Vosátka, Topol, Rosol – Košař 4, Hnátek 2, Šachl 2, Černý 2, čtyřhra 2 x.
Netvořice B – Divišov B 10:8, J. Ošmera 4, Čipera 3, Fulín 2, čtyřhra – Pekárek st. 3, Šimáček 2, Kuneš, Svoboda, čtyřhra.
Neveklov B – Petroupim B 7:11, Valterová 3, Veselý 2, Kačmar, Kříž – Klatovský 4, J. Černý 3, Škvor 2, Lejček, čtyřhra 2 x.
Heřmaničky – Ostředek B 5:13, Vrtiška 2, Pištěk 2, Šplíchal – Velek 4, Měchura 3, J. Žydyk 2, Stanovský, Škvor ml., čtyřhra 2 x.

1. Benešov D 13 12 0 1 169: 65 36
2. Pyšely B 13 9 0 4 149: 85 31
3. Petroupim B 13 9 0 4 131:103 31
4. Netvořice B 13 7 0 6 125:109 27
5. Ostředek B 13 7 0 6 123:111 27
6. Olbramovice B 13 6 1 6 115:119 26
7. Divišov B 13 4 2 7 101:133 23
8. Neveklov B 13 4 0 9 95:139 21
9. Heřmaničky 13 4 0 9 81:153 21
10. Olbramovice C 13 0 3 10 81:153 16

Okresní přebor 4

Smilkov – Bystřice 17:1, Trachta 4, Racík 4, Dohnal 4, Utínek 3, čtyřhra 2 x – Jedlan.
Petroupim C – Divišov C 14:4, Petr 4, Rabiňák 4, Hruška 2, A. Černý 2, čtyřhra 2 x – Vlk 2, Lacko, Lehán.
Votice C – Benešov E 7:11, Zoul 3, Pařík 2, M. Žák, V. Žák – J. Plíšek 3, P. Plíšek 3, Kohout 3, čtyřhra 2 x.
Krusičany B – Úročnice 8:10, Heřman st. 3, Vozár 2, Kašpárek, Ptáčník, čtyřhra – Klinger 4, Šejstal 3, Müller 2, čtyřhra.
1. Smilkov 13 11 0 2 150: 84 35
2. Krusičany B 12 8 0 4 132: 84 28
3. Petroupim C 13 7 0 6 128:106 27
4. Úročnice 12 7 1 4 118: 98 27
5. Nesvačily 12 7 0 5 118: 98 26
6. Týnec C 12 6 1 5 119: 97 25
7. Votice C 13 5 2 6 117:117 25
8. Benešov E 13 5 0 8 99:135 23
9. Divišov C 13 3 0 10 96:138 19
10. Bystřice 13 2 0 11 57:177 17

Okresní přebor 5

Bystřice B – Netvořice C 6:12, V. Vrtiška 2, D. Vrtiška 2, Nedvěd, čtyřhra – Havelka st. 4., Šmeral st. 3, Šádek 2, Havelka ml. 2, čtyřhra.
Vlašim – Nesvačily B 7:11, Vosátka 4, Poláková 3 – Lízner 3, Dolejší 2, Dráb 2, Burský 2, čtyřhra 2 x.
Ostředek C – Smilkov B 14:4, Lemberk 4, Nenáhlo 3, P. Styblík 3, P. Styblík 2, čtyřhra 2 x – O. Fulín 2, Š. Fulín, P. Fulín.
Teplýšovice B – Kamenný Přívoz B 6:12, Grézl 3, Goby 2, Šmakal – K. Kukla 4, Růžička 3, Kováč 2, J. Kukla, čtyřhra 2 x.

1. Ostředek C 14 10 3 1 155: 97 37
2. Pyšely C 13 10 3 0 164: 70 36
3. Teplýšovice B 14 10 1 3 143:109 35
4. Čerčany C 13 7 1 5 142: 92 28
5. Netvořice C 13 7 1 5 126:108 28
6. Kamenný Přívoz B 14 5 3 6 117:135 27
7. Vlašim 14 5 1 8 126:126 25
8. Bystřice B 14 5 1 8 110:142 25
9. Nesvačily B 14 4 2 8 95:157 24
10. Smilkov B 13 2 1 10 89:145 18
11. Petroupim D 12 0 1 11 65:151 13