Tvrdý Třinec rytíři srazili, u posledního padli

Vlašim – Po dvou víkendových zápasech si ještě hokejbalisté Vlašimi nezajistili titul nejlepšího mužstva po základní části extraligy. Třinec sice v sobotu porazili, ale v neděli překvapivě nestačili na poslední Sudoměřice. A tak musí v posledním zápase na hřišti Kovo Praha získat alespoň dva body, aby zůstali před Alpiqem Kladno a do play off vstupovali z prvního místa.

15.4.2015

Ilustrační fotoFoto: Ivan Vondrák

TŘINEC – VLAŠIM 0:2

Třinec měl před zápasem ještě šanci proklouznout do play off, jenže pokud by skončil na osmém místě, nastoupil by v prvním kole play off zřejmě proti Vlašimi a to nechtěl trenér Čičatka dopustit, protože se mu ani mužstvu znovu nechtělo cestovat až sever Moravy. A také k zápasu hosté přistoupili. Od začátku byli lepším týmem a nedali domácím „čuchnout". Hodně byl vidět Rímský, jenž také otevřel v 7. minutě skóre. Domácí s přemíry snahy hodně faulovali, což rytířům vyhovovalo a ve druhé třetině, z jedné z přesilovek přidal druhý gól Střecha.
Ve třetí části se domácí sice snažili s výsledkem něco udělat, ale zkušení hosté již v pohodě dokráčeli k výhře a vystavili tak Třinci definitivní stopku při cestě do play off.

„Jsem rád, že jsme zápas přežili bez vážnějšího zranění a hráči v relativním zdraví. Za poslední tři roky jsem neviděl to, co během dvou třetin v Třinci. Soupeř hrál s abnormální hrubostí, předváděl likvidační fauly, bylo tam sekání, píchání a jiná záludná hra. Pokud by se Třinečtí od těchto věcí oprostili, tak by mohli být jinde. Panuje u nich ale špatná disciplína," zlobil se po tvrdém zápase na soupeře trenér Vlašimi Václav Čičatka mladší, který byl rád, že již s Třincem v letošní sezoně nemusí hrát.

Branky a nahrávky: 7. Rímský (Střecha), 29. Střecha (Dušek). Rozhodčí: Polášek, Škrobák. Vyloučení: 9:5. Využití: 0:1. Střely: 38:51. Diváci: 27. Třetiny: 0:1, 0:1, 0:0.

Vlašim: Straka – Špale, Blaško, Topolánek, Horák, Wróbel – Švanda, Nýdl, Průcha, Rímský, Střecha – M. Čičatka, Dušek, Bartejs, Danko – Burda, Slanina.

SUDOMĚŘICE – VLAŠIM 3:2

Prohru Vlašimi na hřišti posledních Sudoměřic by tipoval jen blázen. Jenže se stalo. Rytíři si již mohli před posledním zápasem zajistit první místo v tabulce, ale překvapivě selhali. Domácí hráli s elánem a v závěru první třetiny se zásluhou Sajdla ujali vedení.
Ve druhé části se rytíři neprobudili, přežili pětiminutové oslabení, ale dopředu nic kloudného nevymysleli.
Nadšeně hrající Sudoměřice tak na začátku třetí třetiny díky ranám Kudláčka a znovu Sajdla získaly již tříbrankové vedení. Až poté rytíři zabrali, brankami Švandy a Špaleho zápas zdramatizovali, ale vyrovnat se jim nepodařilo.

„Vypracovali jsme si spoustu šancí, ale neproměňovali je. Naopak soupeř bojoval a potrestal tři naše chyby. V závěru jsme sice dvěma góly snížili, ale už jsme nestačili aspoň vyrovnat, i když jsme šance ještě měli. Jednou to muselo přijít a jsem na druhou stranu rád, že nás výpadek potkal naštěstí teď, i když s posledním celkem, a ne v play off," dodal po první porážce Vlašimi v základní hrací době v sezoně Václav Čičatka.

Branky a nahrávky: 13. Sajdl (Jurášek), 33. Kudláč (Sajdl), 36. Sajdl (D. Toth) – 38. Švanda (Špale), 43. Špale (Burda). Rozhodčí: Boháček, Hrazdíra. Vyloučení: 8:7. Oslabení: 1:1. Střely: 20:22. Diváci: 118. Třetiny: 1:0, 0:0, 2:2.

Vlašim: Šupík – Špale, Blaško, Topolánek, Horák, Wróbel – Švanda, Nýdl, Průcha, Rímský, Střecha – M. Čičatka – Dušek, Bartejs, Danko – Burda, Slanina.

15.4.2015 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 20 000 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní ostraha prodejen. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 6. Poznámka: Pracoviště: Benešov, prodejna LIDL, KAUFLAND, Příjemné vystupování, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážný 68-008-E popř. zajistíme.První kontakt telefonicky po-pá 9-15 hod.. Pracoviště: Pharm invest s.r.o., benešov, Červené Vršky, č.p. 2179, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Andrea Gregorová, +420 722 364 377.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 13 000 Kč

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Uklízečka - výpomoc za dovolenou - červen, červenec, srpen - noční provoz. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč, mzda max. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Petrovice u Bystřice, Požadujeme: základní vzdělání, úklidové práce. Noční provoz. První kontakt telefonicky nebo e-mailem.. Pracoviště: Alpla spol. s r.o.., 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Lenka Karmazínová, +420 603 824 858.

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 13 140 Kč

Chovatelé a ošetřovatelé koní ošetřovatelé koní a hospodářských zvířat. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dělené směny, úvazek: . Mzda min. 13140 kč, mzda max. 19730 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Základní vzdělání popřípadě vyučení, možnost prodloužení pracovní smlouvy,odloučené pracoviště VOŠ a SZŠ Benešov, Pomněnicích,. Pracoviště: Vyšší odborná škola a střední zemědělská škola, Mendelova, č.p. 131, 256 01 Benešov u Prahy. Informace: Jaroslava Říhová, +420 317 723 571.

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitel základní školy 26 000 Kč

Učitelé na 2. stupni základních škol učitel/ka 2. stupně ZŠ - český jazyk, dějepis. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 26000 kč, mzda max. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Bystřice u Benešova, Možnost získání služebního bytu.. Pracoviště: Základní škola bystřice, Dr. E. Beneše, č.p. 300, 257 51 Bystřice u Benešova. Informace: Martin Gruber, +420 317 793 300,602 410 394.

Sokolské „Nazdar!“ se neslo třetí červnovou sobotu Voticemi na Benešovsku. Sokolská župa Blanická uspořádala krajský slet.
4

Sokolská generálka na Prahu ve Voticích

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Audit ve středočeské správě silnic zůstává horkým bramborem

Střední Čechy – Konce zatím neberou tahanice středočeských zastupitelů kolem hospodaření krajské správy a údržby silnic. Aktuální téma polemik se od samotného nakládání s penězi a zadávání zakázek přesunulo k auditu, který kraj nechal provést v této své příspěvkové organizaci, objednávající budování silnic druhé a třetí třídy, jejich opravy i údržbu. Přesněji: ke zprávě auditorů, kterou dostali zastupitelé k dispozici.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.

Vlašim zahájila bez tria Tusjak, Vodháněl a Řehák

Vlašim – Ve fotbalovém areálu v Kácově zahájili tento týden fotbalisté Vlašimi první tréninkovou jednotkou letního přípravného období. Na prvním tréninku se realizačnímu týmu hlásilo i několik nových tváří. Zatím se však jedná o hráče na zkoušku.

Kráska z Peru, Austrálie nebo Evropy? Vyberte nejhezčí fanynku skupiny C

Fotbalové mistrovství světa v Rusku neprovázejí jen nádherné útočné akce a góly, ale i krásné ženy na tribunách či ve fanzónách. Do konce června vám budeme nabízet nejsympatičtější fanynky týmů z každé skupiny. Můžete hlasovat pro vaši favoritku, vítězky pak postoupí do finále, v němž se „utkají“ o pomyslný titul Miss šampionátu.