OP 1

Mrač – Čerčany 12:6. Dlouhá 4, Jíša 4, V. Škvor 2, 2 x čtyřhra – Vocel 2, Dykast 2, Mádr, Žádník.

Neveklov – Pyšely 12:6. D. Kačmar 4, Holý 3, Horálek 2, M. Kačmar 2, čtyřhra – Chrt 2, Černý, čtyřhra, 2 x skreč.

Petroupim – Louňovice 11:7. Pohunek 3, D. Škvor 2, čtyřhra, 5 x skreč – Škopková 3, Štěpánek 2, Hazmuka 2.

Benešov B – Týnec 10:8. Ježo 3, Košař 2, Hrazdíra 2, Srb 2, čtyřhra – Kašpárek 3, V. Balata 2, Kastner, Váňa, čtyřhra.

Votice – Čerčany 16:2. I. Januš 3, Zavadil 3, Smejkalová 3, Dvořáková 2, 5 x skreč – Dykast, čtyřhra.

Pyšely – Sázava 3:15. Chrt 2, Vejmelka – Trmal 4, Žoha 4, Houdek 3, Novák 2, 2 x čtyřhra.

Olbramovice – Vlašim 9:9. Dohnal 2, Trázník, čtyřhra, 5 x skreč – A. Bošinová 4, V. Bošinová 3, Jíša 2.

1. Vlašim 6 3 2 1 63:45 14
2. Votice 5 4 0 1 62:28 13
3. Benešov C 5 3 2 0 57:33 13
4. Sázava 5 3 1 1 55:35 12
5. Benešov B 5 3 1 1 47:43 12
6. Petroupim 5 3 1 1 46:44 12
7. Týnec 6 2 2 2 55:53 12
8. Olbramovice 6 1 3 2 56:52 11
9. Louňovice 6 2 1 3 55:53 11
10. Neveklov 4 1 2 1 34:38 8
11. Mrač 5 1 1 3 39:51 8
12. Pyšely 6 0 1 5 33:75 7
13. Čerčany 6 0 1 5 28:80 7

OP 2

Divišov – Votice B 15:3. Strnka 4, Růžička 3, Nožka 3, Bělina 3, 2 x čtyřhra – Písařík, F. Januš, Babický.

Kamenný Přívoz – Louňovice B 8:10. Jirka ml. 3, Volek 2, Hejzlar 2, čtyřhra – Bébr 3, Kahoun 3, Kakos 2, Kahoun, čtyřhra.

Teplýšovice – Olbramovice B 10:8. Sládek st. 4, Breburda 3, Pessr 2, čtyřhra – Z. Bron 2, L. Pekárek 2, Novák, Chudlářský, čtyřhra, skreč.

Týnec B – Sázava B 3:15. Ouřada 2, skreč – Šteflíček 4, Linhart st. 3, Linhart ml. 3, Šturc 3, 2 x čtyřhra.

Čerčany B – Krusičany 14:4. J. Matoušek 4, Šrámek 3, Tomašovič 3, Kučera 3, čtyřhra – M. Jahoda 2, L. Jahoda, čtyřhra.

Netvořice – Lešany 9:9. M. Čipera 2, Ošmera 2, Šmeral st. 2, Kubásek 2, čtyřhra – Nykl 4, Krajč 4, čtyřhra.

1. Divišov 6 6 0 0 93:15 18
2. Čerčany B 6 5 0 1 64:44 16
3. Sázava B 5 5 0 0 65:25 15
4. Louňovice B 6 3 1 2 55:53 13
5. Zámek Lešany 6 2 2 2 50:58 12
6. Netvořice 5 1 3 1 46:44 10
7. Teplýšovice 5 2 1 2 40:50 10
8. Týnec B 6 2 0 4 44:64 10
9. Benešov D 5 2 1 2 35:55 10
10. Kamenný Přívoz 5 2 0 3 48:42 9
11. Krusičany 6 1 0 5 35:73 8
12. Votice B 5 1 0 4 38:52 7
13. Olbramovice B 6 0 0 6 35:73 6

OP 3

Votice C – Týnec C 7:11. Budka 4, Lovíšek 2, Zoul – Jarolím 3, Souček 2, Masojídek 2, Váňa 2, 2 x čtyřhra.

Ostředek – Netvořice B 13:5. Janata 4, Vosátka 4, Škvor ml. 2, R. Žydyk, J. Žydyk, 2 x čtyřhra – Ošmera 2, Mir. Čipera, Šmeral st., Bron.

Petroupim B – Divišov B 9:9. Z. Šturc 3, Lejček 2, Petr, J. Škvor, 2 x čtyřhra – Křížová 4, Svoboda 3, Kuneš 2.

Benešov E – Pyšely B 2:16. Slavík, Schuster – Jiráň 4, Gončar 4, Ptáček 4, Klinderová 2, 2 x čtyřhra.

Týnec C – Petroupim C 11:7. Halák 4, Masojídek 2, Jarolím 2, Souček, 2 x čtyřhra – Klatovský 3, A. Černý 3, Stříbrný.

Krusičany B – Smilkov 8:10. Vozár 2, Ptáčník 2, Kašpárek, Heřman st., čtyřhra, skreč – Trachta 4, Racík 3, Dohnal 2, čtyřhra.

Neveklov B – Heřmaničky 14:4. M. Kačmar 3, Valterová 3, Veselý 2, Peter, 5 x skreč – Vrtiška 2, Řezáč, čtyřhra.

1. Smilkov 6 5 0 1 74:34 16
2. Neveklov B 6 4 1 1 72:36 15
3. Pyšely B 5 4 1 0 60:30 14
4. Ostředek 6 4 0 2 62:46 14
5. Divišov B 5 3 1 1 54:36 12
6. Týnec C 6 3 0 3 49:59 12
7. Petroupim B 6 2 1 3 56:52 11
8. Krusičany B 6 2 1 3 48:60 11
9. Heřmaničky 5 2 0 3 41:49 9
10. Petroupim C 6 1 1 4 48:60 9
11. Netvořice B 5 1 1 3 34:56 8
12. Votice C 5 1 0 4 30:60 7
13. Benešov E 5 0 1 4 20:70 6

OP 4

Smilkov B – Ostředek C 10:8. Járka 2, O. Fulín 2, P. Fulín 2, Š. Fulín 2, 2 x čtyřhra – P. Styblík 4, Stanovský 4.

Vlašim B – Divišov C 2:16. Poláková 2 – Vlk 4, Müller st. 4, Záruba 3, Pekárek ml. 3, 2 x čtyřhra.

Bystřice B – Teplýšovice B 5:13. 5 x skreč – Šmakal 4, Grézl 4, D. Škvor 4, čtyřhra.

Nesvačily – Ostředek B 10:8. Sládeček 3, Šticha 3, L. Dráb 2, R. Dráb, čtyřhra – J. Žydyk 3, Nenáhlo 2, Vosádka 2, čtyřhra.

Úročnice – Netvořice C 18:0. Klinger 4, Jindřich 4, Hruška 4, L. Balata 2, Müller 2, 2 x čtyřhra.

Olbramovice C – Petroupim D 12:6. Rosol 4, Topol 4, Soták 2, 2 x čtyřhra – O. Rabiňák 2, Beňatinská 2, Kysela, Hruška.

Čerčany C – Bystřice 6:12. Bartůšková 4, Novotný, Rous – Šach 3, Kubásek 3, Kozák 2, Jirák 2, 2 x čtyřhra.

1. Úročnice 6 6 0 0 87:21 18
2. Olbramovice C 6 6 0 0 82:26 18
3. Nesvačily 6 6 0 0 75:33 18
4. Čerčany C 6 4 0 2 67:41 14
5. Bystřice 6 4 0 2 60:48 14
6. Teplýšovice B 6 4 0 2 60:48 14
7. Smilkov B 6 3 0 3 45:63 12
8. Ostředek B 6 2 0 4 51:57 10
9. Divišov C 6 2 0 4 50:58 10
10. Netvořice C 6 2 0 4 38:70 10
11. Bystřice B 6 1 1 4 43:65 9
12. Petroupim D 6 0 1 5 39:69 7
13. Ostředek C 6 0 1 5 33:75 7
14. Vlašim B 6 0 1 5 26:82 7

MAREK ŠKVOR