Do prvního dějství vstoupilo 49 tipérů, kteří se měli popasovat s devíti futsalovými zápasy a jedním hokejovým utkáním. Všechny duely nikdo netrefil, a tak osm přesně zacílených zápasů stačilo Jiřině Žížalové z Týnce nad Sázavou k získání čtrnácti bodů, které ji vynesly do čela Zimní Tipsport ligy BND.

Nejlepší tipérka si odnese z redakce BND osušku oranžové barvy od sázkové kanceláře Tipsport a dárkové balení pěnivého moku od benešovského pivovaru Ferdinand.

Výsledky 1. kola Zimní Tipsport ligy BND

1. BUKOVANY – BYSTŘICE (futsal 2. A třída) 1:6 (0:2) 2
2. Marná Snaha Neveklov – Tuleni Olbramovice (futsal OP) 3:0 1
3. Tenisáci Benešov B – Tempo Benešov (futsal OP) 3:1 1
4. Mrač B – Rumová Smršť Vlašim (futsal 1. třída) 5:5 0
5. Eltsen Benešov – Deratizace Benešov (futsal 1. třída) 4:2 1
6. Dragouni Benešov – Vyschlost Václavice (futsal 1. třída) 5:1 1
7. Racek – Kobry Vlašim (futsal 2. A třída) 3:0 1
8. Kiklop Louňovice – Radioaktivní Jitrnice Bn (futsal 2. A třída) 5:4 1
9. Arsenal Benešov – Litoměřice (futsal II. liga) 2:17 2
10. HC Benešov – Žďár nad Sázavou (hokej II. liga) 4:3 1

Celková Zimní Tipsport Liga BND

1. místo

BN0020 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou 14 14

2. místo

BN0013 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 11 11
BN0023 Jaroslav Petrů, Kalná 11 11

4. místo

BN0048 Tomáš Beran, Chotýšany 8 8
BN0046 Ivana Beranová, Chotýšany 8 8
BN0017 Blanka Ciplová, Benešov 8 8
BN0002 Věra Hromasová, Divišov 8 8
BN0033 Martin Chrpa, Benešov 8 8
BN0032 Jana Chrpová, Benešov 8 8
BN0045 Milan Matoušek, Chotýšany 8 8
BN0018 Karel Pacholík, Vlašim 8 8
BN0015 Petr Paluska, Netvořice 8 8
BN0022 Jiří Petrů, Kalná 8 8
BN0047 Miloslava Žarnecká, Chotýšany 8 8
BN0049 Robert Žarnecki, Chotýšany 8 8

16. místo

BN0025 Bohuslav Böhm, Keblov 5 5
BN0037 Jiří Filip, Hvězdonice 5 5
BN0035 Julie Filipová, Hvězdonice 5 5
BN0004 František Hájek, Jeníkov 5 5
BN0006 Jakub Hájek, Jeníkov 5 5
BN0026 Miroslav Holada, Keblov 5 5
BN0027 Jan Holada, Keblov 5 5
BN0024 Alena Holadová, Keblov 5 5
BN0001 Václav Hromas, Divišov 5 5
BN0034 Radim Kašpar, Vlašim 5 5
BN0014 Ondřej Paluska, Netvořice 5 5
BN0016 Blanka Rezková, Olbramovice 5 5
BN0028 Petr Šmejkal, Neveklov 5 5
BN0030 Irena Šmejkalová, Neveklov 5 5
BN0011 Zdeněk Tůma, Benešov 5 5
BN0012 Jan Tůma, Benešov 5 5

32. místo

BN0003 František Cipl, Benešov 2 2
BN0010 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 2 2
BN0036 Jiřina Filipová, Hvězdonice 2 2
BN0005 Pavel Hájek, Jeníkov 2 2
BN0043 Miroslav Kohoutek ml., Benešov 2 2
BN0042 Miroslav Kohoutek st., Benešov 2 2
BN0038 Josef Kyselka, Teplýšovice 2 2
BN0039 Martin Kyselka, Teplýšovice 2 2
BN0040 Richard Kyselka, Teplýšovice 2 2
BN0044 Eva Malá, Louňovice pod Blaníkem 2 2
BN0021 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 2 2
BN0007 Zdeňka Součková, Benešov 2 2
BN0029 Jan Šmejkal, Neveklov 2 2
BN0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov 2 2
BN0009 Ivan Vondrák, Lbosín 2 2

47. místo

BN0041 Milan Kyselka, Teplýšovice -1 -1
BN0008 František Souček, Benešov -1 -1
BN0019 Věra Štěpánková, Jinošice -1 -1