Některá utkání přinesla překvapivé výsledky, což tipéry rozhodilo, a tak se z vítězství radoval Antonín Brejla z Krusičan, kterému stačilo na výhru v kole uhádnout sedm utkání a získat jedenáct bodů.

Nejlepší hráč si odnese z redakce BND osušku oranžové barvy od sázkové kanceláře Tipsport a dárkové balení pěnivého moku od benešovského pivovaru Ferdinand.

Do celkového vedení vyskočil stálý tipér Jaroslav Petrů z Kalné a je zatím nejblíže k celkové výhře velké sportovní tašky od sázkové kanceláře Tipsport. Dosud vedoucí hráčka Jiřina Žížalová z Týnce nad Sázavou skončila ve druhém kole v mínusu. A tak opět se potvrdilo známé pořekadlo „Jednou jsi dole a jednou nahoře.“

Výsledky 2. kola Zimní Tipsport ligy BND

1. TURNOV – ARSENAL BN (futsal II. liga) 3:7 (1:1) 2
2. Mrač – Best Benešov (futsal OP) 4:1 1
3. Rabbit OTS Bn – Mezihoří (futsal OP) 2:2 0
4. Manch. City Bn – Gogo Bn (futsal 1. třída) 5:2 1
5. Vyschlost Václavice – Mrač B (futsal 1. třída) 9:2 1
6. Tenisáci Bn C – Ď. Jablonná (futsal 2. B třída) 3:2 1
7. Tenisáci Bn – Legie Příbram (futsal KP) 4:3 1
8. Benešov – Vyšehrad (basketbal 1. liga ) 82:88 2
9. Benešov B – Teplice (basketbal 2. liga) 70:83 2
10. Pelhřimov – HC Benešov (hokej II. liga) 3:3 0

Celkové výsledky Zimní Tipsport ligy BND

1. místo

0023 Jaroslav Petrů, Kalná 5 16

2. místo

0017 Blanka Ciplová, Benešov 5 13
0022 Jiří Petrů, Kalná 5 13
0013 Eva Palusková, Týnec nad Sázavou 2 13
0020 Jiřina Žížalová, Týnec nad Sázavou -1 13

6. místo

0055 Antonín Brejla, Krusičany 11 11

7. místo

0009 Ivan Vondrák, Lbosín 8 10
0004 František Hájek, Jeníkov 5 10
0001 Václav Hromas, Divišov 5 10
0002 Věra Hromasová, Divišov 2 10
0033 Martin Chrpa, Benešov 2 10
0032 Jana Chrpová, Benešov 2 10
0018 Karel Pacholík, Vlašim 2 10

14. místo

0063 Ilona Benáková, Benešov 8 8
0066 Jaroslav Smitka, Nesperská Lhota 8 8

16. místo

0008 František Souček, Benešov 8 7
0010 Vladimír Dřízal, Teplýšovice 5 7
0044 Eva Malá, Louňovice pod Blaníkem 5 7
0025 Bohuslav Böhm, Keblov 2 7
0037 Jiří Filip, Hvězdonice 2 7
0035 Julie Filipová, Hvězdonice 2 7
0027 Jan Holada, Keblov 2 7
0026 Miroslav Holada, Keblov 2 7
0024 Alena Holadová, Keblov 2 7
0016 Blanka Rezková, Olbramovice 2 7
0011 Zdeněk Tůma, Benešov 2 7
0012 Jan Tůma, Benešov 2 7
0048 Tomáš Beran, Chotýšany -1 7
0046 Ivana Beranová, Chotýšany -1 7
0045 Milan Matoušek, Chotýšany -1 7
0015 Petr Paluska, Netvořice -1 7
0047 Miloslava Žarnecká, Chotýšany -1 7
0049 Robert Žarnecki, Chotýšany -1 7

34. místo

0061 Aleš Benák, Benešov 5 5
0062 Lucie Benáková, Benešov 5 5
0057 Lenka Jíšová, Třemošnice 5 5
0065 Jiří Švejda, Vracovice 5 5
0059 Vojtěch Tvrdík, Benešov 5 5
0054 Václav Vincíbr, Benešov 5 5

40. místo

0041 Milan Kyselka, Teplýšovice 5 4
0021 Jiří Matouš, Týnec nad Sázavou 2 4
0029 Jan Šmejkal, Neveklov 2 4
0034 Radim Kašpar, Vlašim -1 4
0028 Petr Šmejkal, Neveklov -1 4
0030 Irena Šmejkalová, Neveklov -1 4

46. místo

0064 Markéta Benáková, Benešov 2 2
0052 František Chmelík, Benešov 2 2
0058 Vladimír Jíša, Třemošnice 2 2
0050 Jiří Smitka, Benešov 2 2
0053 Jan Vincíbr, Louňovice pod Blaníkem 2 2

51. místo

0003 František Cipl, Benešov -1 1
0042 Miroslav Kohoutek st., Benešov -1 1
0039 Martin Kyselka, Teplýšovice -1 1
0007 Zdeňka Součková, Benešov -1 1
0014 Ondřej Paluska, Netvořice -4 1

56. místo

0060 Miroslav Benák, Benešov -1 -1
0056 Libuše Jíšová, Třemošnice -1 -1

58. místo

0036 Jiřina Filipová, Hvězdonice -4 -2
0043 Miroslav Kohoutek ml., Benešov -4 -2
0031 Miroslav Šmejkal, Neveklov -4 -2
0006 Jakub Hájek, Jeníkov -7 -2

62. místo

0051 Vlasta Dubová, Benešov -4 -4

63. místo

0019 Věra Štěpánková, Jinošice -4 -5
0005 Pavel Hájek, Jeníkov -7 -5
0038 Josef Kyselka, Teplýšovice -7 -5
0040 Richard Kyselka, Teplýšovice -7 -5

67. místo

0067 Marek Tvrdík, Benešov -7 -7