UNION SLANÝ – TENISÁCI BN      13:9

    Do utkání vstoupili Tenisáci aktivně a podařilo se jim vstřelit i úvodní branku. Poté se však jejich aktivita zaměřila jiným směrem, a už v 5. minutě měli na svém kontě pět akumulovaných faulů a domácí vedli 4:1.
Následně sice Benešovští  zpřesnili hru a snížili na 4:3, ale hráči Unionu začali využívat výhody desetimetrových kopů za každý další faul. Do konce poločasu kopali čtyři a všechny úspěšně. Do kabin se odcházelo za stavu 8:5.
Ani druhá polovina utkání se Tenisákům nevydařila. Sporné výroky rozhodčích poklidné atmosféře také moc nepřispívaly, což vyústilo, za stavu 11:6, ve vykázání trenéra hostí Prokopa z lavičky.
Benešovští se však nevzdávali a snížili na rozdíl dvou branek. Koncovka zápasu vyzněla lépe pro domácí, vstřelili další dvě branky, navíc byl hostům po druhé žluté kartě vyloučen F. Stibůrek.

Branky: Jalaghonia 7, Hovorka 3, Štěrba 2, Kučera – Hocek 2, D. Stibůrek 2, Václav  Mareš 2, Božovský, O. Žižka, F. Stibůrek. Rozhodčí: Trlida, Češek. ŽK: F. Stibůrek, Hocek (oba T). ČK:  F. Stibůrek (T). Tenisáci Benešov: Franěk – Sysel, Václav Mareš, F. Stibůrek, D. Stibůrek, Božovský, Hocek, O. Žižka.

FRANTIŠEK SYSEL