„Jsem hrdý na kurz v Benešově, těší mě jejich nadšení a oceňuji práci skvělých lektorek, které v zde působí. Jmenovitě bych rád poděkoval Sabče Kollárové, Zuzce Vernerové, Terce Reissig a Verče Tupé. Mám radost, že jsou součástí naší obrovské rodiny Dancing Crackers.“ řekl Jaroslav Havelka, zakladatel skupiny.

Letos se mohou návštěvníci akce těšit na nezapomenutelný zážitek. Začátek velkolepé show bude patřit skupině ARIES, street dance exhibici a hudbě. Během dne se také uskuteční desítky tanečních vystoupení, pidilidi a balónková párty, diskotéka s DJ Basslickerem a živý koncert kapely NOC. Je připraven i doprovodný program. Veškeré zábavné atrakce, motokáry v nafukovací dráze, skákací hrad a další budou zdarma.

Pro hladové krky bude zajištěn široký sortiment občerstvení, jako jsou domácí palačinky, káva, zákusky, dorty, nefalšované klobásy, hamburgery či gyros. Na výčepu bude s láskou čepována 11° pivovaru Ferdinand a pro nejmenší Ferdináda.

Kdo je Dancing Crackers?

Tanečníci, co letos slaví již neuvěřitelných 10 let své působnosti a jsou nejpočetnější (viz Česká kniha rekordů) a největší taneční skupinou působící v 17 městech České republiky (Sedlčany, Benešov, Divišov, Karlovy Vary, Jablonec nad Nisou a další), pořádají již 5. rokem největší taneční akci, na největší stagi v širokém okolí s nejemotivnější atmosférou.

Kromě vystoupení na společenských akcích, pořádají během roku taneční kempy, kde si všichni najdou nové přátele, naučí se mnoho tanečních stylů, a to vše v inspirativním prostředí uprostřed přírody. V neposlední řadě má Dancing Crackers svou vzdělávací akademii, která pomáhá lektorům v jejich osobním růstu. Členem rodiny Dancing Crackers se může stát naprosto každý již od 4 let.

„Naší motivací je dělat svět radostnější a zároveň bavit tancem sebe i ostatní.“ uvedl David Šilar, specialista na komunikaci s veřejností.

Návštěvníci vlašimské hvězdárny.
Vlašimská hvězdárna zahajuje sezonu nabitým programem