Mezi ženami drží prim děvčata Vlašimi C, která zatím nenašla přemožitelky. Navíc se druhé Sadské vzdálila už na rozdíl pěti bodů.

STŘEDOČESKÁ DIVIZE – MUŽI

8. kolo: Lochovice – Hudlice 10:5 (čtyřhry 1:1) Zítek 4, Baier 2, Šmejkal 2, Zitta 1 – Homolka ml. 2, Gruber 1, Hříbal 1, Hudlice B – Rakovník 5:10 (1:1) Šulc 2, Landa 2 – Mikeš 3, Kettner 3, Lédl 2, Štepka 1, TTC Kladno B – Mn. Hradiště 9:9 (2:0) Ebert 4, Dědina 3, – Rulec 3, Stránský 2, Blažek 2, Trávníček 2, Králův Dvůr C – Neratovice 10:5 (1:1) Vorlíček 4, Vlček 3, Kopřiva 1, Řejha 1 – Mottl 2, Dvořák ml. 2, Sadská – So. Příbram 10:4 (1:1) Wagner 3, Suchomel 2, Kyncl 2, Trajhan ml. 2 – Jaroš 3, FK Kolín B – Hořovice 8:10 (1:1) Vendl 3, Šembera 2, Hrda 1, Ulrich 1 – Šmíd 3, Chládek 2, Koros 2, Jirouch 2.

9. kolo: Lochovice – Rakovník 10:5 (1:1) Zítek 4, Šmejkal 3, Baier 1, Zitta 1 – Mikeš 2, Štepka 1, Přibík 1, Hudlice B – Hudlice A 10:0 (2:0) Landa 2, Hrabár 2, Šulc 2, Hubinger 2, TTC Kladno B – Neratovice 9:9 (1:1) Dědina 3, Mencl 3, Eberta 2 – Mottl 2, Michal 2, Zd. Dvořák 2, Dvořák ml. 2, Králův Dvůr C – Mn. Hradiště 10:5 (2:0) Vorlíček 4, Vlček 2, Kopřiva 1, Řejha 1 – Stránský 2, Trávníček 1, Rulec 1, 1xWO, Sadská – Hořovice 9:9 (1:1) Wagner 4, Kyncl 2, Trajhan ml. 2 – Jirouch 3, Šmíd 2, Chládek 2, Koros 1, FK Kolín B – So Příbram 1:10 (0:2) Ulrich 1 – Jaroš 3, Kotrbatý 2, Bauer 2, Havelka 1.

1. Králův Dvůr C 9 8 0 1  88:44  24
2. Lochovice 9 7 0 2  82:56  21
3. Hořovice 9 6 1 2  81:68  19
4. So Příbram 9 5 1 3  72:59  16
5. Hudlice 9 5 1 3  72:59  16
6. Sadská 9 4 2 3  72:58  14
7. Mn. Hradiště 9 3 2 4  72:79  11
8. Hudlice B 9 3 1 5  63:74  10
9. TTC Kladno B 9 2 3 4  63:78   9
10. Neratovice 9 2 1 6  68:80   7
11. Rakovník 9 1 3 5  61:82   6
12. Kolín B 9 0 1 8  42:89   1

STŘEDOČESKÁ DIVIZE - ŽENY

6. kolo: FK Kolín B – TTC Příbram 3:7 (čtyřhry 0:1) Martínková 1, Fousková 1, Chobotová 1 – Brabencová 3, Cardová 3, Vlašim C – Radim 9:1 (1:0) Dvořáková 3, Škopková 3, Hejná 2 – Lačná 1, Vlašim D – Bělá p. B. 3:7 (0:1) Bošinová 2, Beranová 1 – Balcarová 3, Svobodová 2, Dufková 1.
7. kolo: Sadská – TTC Příbram 7:3 (1:0) Klokočníková 3, Bečvářová 2, Spilková 1 – Cardová 2, Brabencová 1, Vlašim C – Bělá p. B. 7:3 (0:1) Škopková 3, Dvořáková 2, Hejná 2 – Svobodová 2, Vlašim D – Radim 6:4 (0:1) Pěnkavová 2, Bošinová 2, Zelingerová 1, Beranová 1 – Lačná 2, Urbanová 1.

1. Vlašim C 6 6 0 0  46:14  18
2. Sadská 6 4 1 1  34:26  13
3. Příbram 6 4 0 2  34:26  12
4. Bělá p. B. 6 2 1 3  27:33   7
5. Radim 6 2 0 4  26:34   6
6. Vlašim D 6 1 1 4  26:34   4
7. Kolín 6 0 1 5  17:43  1