VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Stolní tenis, krajské soutěže

Střední Čechy - Po týdenní přestávce se znovu rozjely krajské stolnětenisové soutěže družstev. O další body se hrálo nejen ve středočeské divizi, ale i krajských I.a II. třídách.

5.11.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Lubomír Stehlík

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
4. kolo: Mn. Hradiště – Kostelec n. Č. l. 10:4 (čtyřhry 1:1)
Stránský 3, Ort 2, Trávníček 2, Blažek 2 – Menz 3, Neratovice – Brandýs n. L. 4:10 (1:1) Mottl 2, Beneš – Zatřepálek 3, Šubrt 3, Berger 2, Mifka 1, So Příbram – Hudlice A 3:10 (0:2) Havelka 2, Jaroš 1 – Dřevěný 3, Homolka ml. 2, Landa 2, Lev 1, Hořovice – Rakovník 9:9 (0:2) Chládek 3, Šmíd 3, Jirouch 2, Koros 1 – Lédl 2, Mikeš 2, Andrt 2, Kettner 1, ARLT Kladno – Ml. Boleslav B 10:8 body nehlášeny, Hudlice B – TTC Kladno B 5:10 (1:1) Hrabár 2, Hubinger 1, Gruber 1 – Mencl 4, Pavlíček 2, Vychodil 2, Ebert 1.
5. kolo: Mn. Hradiště – Brandýs n. L. 2:10 (1:1) Stránský 1 – Zatřepálek 3, Berger 3, Šubrt 2, Mifka 1, Neratovice – Kostelec n. Č. l. 10:3 (2:0) Zd. Dvořák 3, J. Dvořák 2, Mottl 2, Michal 1 – Menz 2, P. Pokorný 1, So Příbram – Rakovník 6:10 (1:1) Kotrbatý 3, Jaroš 2 – Čech 3, Mikeš 3, Andrt 2, Lédl 1, Hořovice – Hudlice A 7:10 (1:1) Chládek 3, Koros 1, Jirouch 1, Šmíd 1 – Dřevěný 3, Landa 3, Homolka 3, ARLT Kladno – TTC Kladno B 10:7 body nehlášeny, Hudlice B – Ml. Boleslav B 10:8 (2:0) Hříbal 4, Gruber 2, Hubinger 1, Hrabár 1 – Nešněra 3, Fuka 3, Zahrádka 2.
1. Hudlice A 5 5 0 0  52:22  15
2. Brandýs n. L. 5 4 1 0  49:18  13
3. ARLT Kladno 5 3 1 1  46:36  10
4. Rakovník 5 3 1 1  47:37  10
5. TTC Kladno B 5 3 0 2  40:37   9
6. Hudlice B 5 3 0 2  38:38   9
7. Ml. Boleslav B 5 2 1 2  45:39   7
8. Hořovice 5 1 2 2  41:42   5
9. Neratovice 5 1 1 3  30:42   4
10. Mn. Hradiště 5 1 1 3  30:43   4
11. So Příbram 5 0 0 5  26:50   0
12. Kostelec n. Č. l. 5 0 0 5  12:50   0

KRAJSKÁ I. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo: TTC Kladno C – Velké Popovice 9:9 (1:1)
Lážnovský 3, Dědina 2, Novotný 2, Pachman 1 – Randák 3, Stupavský 2, Škop 2, Semrád 1, Kr. Dvůr C – Veltrusy 15:3 (1:0) Flíček 2, Vlček 2, Řejha 2, Kopřiva 1, 7xWO – Šulc 2, 1xWO, Rožmitál – ST–Šanov 9:9 (2:0) Eisenreich ml. 3, Srch 2, Čížek 2 – Pisár 3, V. Knor 3, L. Knor 2, Kadeřábek 1, Hořovice B – Rakovník B 4:14 (1:1) Kubát 2, Ungr 1 – Kettner 4, Přibík 4, Rezek 3, Kos 2, Lány – Říčany B 7:11 (0:2) Vajcová 1, Hrbek 1, Moravec 1, Jirkovský 1, 3xWO – Štěpánek 4, Pokorný 2, Valenta 2, Erlich 1, Lochovice – Žebrák 14:4 (1:0) Zitta 3, Budělovský 2, Baier 1, Protiva 1, 6xWO – Jančiga 3, Kunc 1.
5. kolo: TTC Kladno C – Veltrusy 11:7 (0:1) Novotný 2, Lážnovský 2, Dědina 1, Pachman 1, 5xWO – Šulc 4, Jícha 2, Kr. Dvůr C – Velké Popovice 12:6 (1:1) Flíček 4, Vlček 4, Řejha 1, Kopřiva 1, 1xWO – Randák 2, Stupavský 2, Semrád 1, Rožmitál – Rakovník B 7:11 (1:1) Čížek 2, Dlouhý 2, Eisenreich ml. 1, Hořejší 1 – Přibík 3, Rezek 3, Kettner 3, Štepka 1, Hořovice B – ST–Šanov 2:16 (0:2) Ungr 2 – Pisár 4, L. Knor 4, V. Knor 3, Kadeřábek 3, Lány – Žebrák 14:4 (2:0) Spiegl 4, M. Moravec 3, P. Moravec 3, L. Moravec 2 – Spousta 3, Jančiga 1, Lochovice – Říčany B 8:10 (0:2) Baier 4, Budělovský 2, Zitta 1, Protiva 1 – Štěpánek 3, Pokorný 2, Valenta 2, Voráč 1.
1. Králův Dvůr C 5 5 0 0  72:18  15
2. Říčany B 5 5 0 0  58:52  15
3. Lochovice 4 3 1 1  53:37  10
4. ST–Šanov 5 3 1 1  51:39  10
5. Rakovník B 5 3 0 2  48:42   9
6. V. Popovice 5 2 2 1  46:44   8
7. Rožmitál 5 2 1 2  47:43   7
8. Lány 5 2 0 3  47:43   6
9. TTC Kladno C 5 1 1 3  34:56   4
10. Žebrák 5 1 0 4  25:65   3
11. Veltrusy 5 0 0 5  30:60   0
12. Hořovice B 5 0 0 5  29:61   0
Skupina B
4. kolo: Sázava B – Libice n. C. 5:13 (0:1)
Trmal 3, Budjač 1, 1xWO – Trajhan 3, Kaipr 2, Pekárek 2, 5xWO, Ml. Boleslav C – Brandýs B 9:9 (1:1) Kouřil 3, Antoš 3, Školník 1, Loudín 1 – Sysel 4, Holub 2, Seidl 1, Nekola 1, Kosmonosy – Loko Nymburk 7:11 (1:1) Veselý 2, Durdis ml. 2, Čech 1, Zajíček 1 – Suchomel 4, Horáček 3, Třešňák 2, Kemr 1, Bělá p. B. – So Kutná Hora 9:9 (1:1) Brožík 3, Postelt 2, Řípa 2, Šlapáček 1 – Herout 3, Maruščák 2, Štus 2, Liberský 1, Benešov – Kolín C 8:10 (1:1) Zrcek 2, Zvolský 2, Dohnal 1, Váňa 1, 1xWO – Mazurkiewicz 3, Fr. Ptáček ml. 3, P. Ptáček 2, Šembera 1, Sadská – Kolín B 7:11 (1:1) Wagner 3, Kyncl 3 – Zaplatílek 4, Ulrich 2, Hrda 2, Lhoták 2.
5. kolo: Sázava B – Brandýs B 6:12 (1:1) Budjač 2, Trmal 2, Linhart 1 – Sysel 4, Holub 4, Nekola 2, Seidl 1, Ml. Boleslav C – Libice n. C. 13:5 (2:0) Čeřovský 3, Kouřil 2, Antoš 2, Loudín 1, 3xWO – Trajhan ml. 3, Kaipr 2, Kosmonosy – So Kutná Hora 8:10 (0:2) Veselý 3, Durdis 2, Zajíček 1, 2xWO – Štus 3, Maruščák 2, Liberský 2, Jirásek 1, Bělá p. B. B – Loko Nymburk 17:1 (2:0) Brožík 3, Postetl 2, Řípa 2, Šlapáček 1, 7xWO – Horáček 1, Benešov – Kolín B 4:14 (0:2) 4xWO – Zaplatík 4, Ulrich 4, Lhoták 2, Hrda 2, Sadská – Kolín C 14:4 (2:0) Švarc 3, Wagner 2, Kincl 1, 6xWO – Šembera 1, Fr. Ptáček 1, P. Ptáček 1, Mazurkiewicz 1.
1. Kolín B 5 5 0 0  61:29  15
2. Ml. Boleslav C 5 4 1 0  63:27  13
3. Sadská 5 4 0 1  60:30  12
4. Bělá p. B. B 5 3 1 1  58:32  10
5. Brandýs n. L. B 5 2 2 1  44:46   8
6. Kutná Hora 5 3 1 1  40:50   7
7. Libice n. C. 5 2 0 3  44:46   6
8. Nymburk 5 2 0 3  38:52   6
9. Kolín C 5 2 0 3  33:57   6
10. Benešov 5 0 1 4  32:58   1
11. Kosmonosy 5 0 0 5  36:54   0
12. Sázava B 5 0 0 5  31:59   0

KRAJSKÁ II. TŘÍDA
Skupina A
4. kolo:
Neratovice B – Roztoky 7:11, Sn Kladno – Dřínov 15:3, Mlékojedy/Kostelec n. L. – Stochov Honice 5:13, Líbeznice B – Lány B 4:14, Rakovník C – Slaný 11:7, ARLT Kladno B – Sport Kladno 8:10. 5. kolo: Neratovice B – Dřínov 14:4, Sn Kladno – Roztoky 7:11, Mlékojedy/Kostelec n. L. – Lány B 5:13, Líbeznice B – Stochov Honice 10:8, Rakovník C – Sport Kladno 11:7, ARLT Kladno B – Slaný 7:11.
1. Lány B 5 5 0 0  65:25  15
2. Roztoky 5 4 1 0  59:31  13
3. Rakovník C 5 4 1 0  52:38  13
4. Slaný 5 4 0 1  49:41  12
5. Stochov Honice 5 3 0 2  51:39   9
6. Sport Kladno 5 2 0 3  43:47   6
7. Sn Kladno 5 2 0 3  41:49   6
8. Mlékojedy/Kostelec 5 1 1 3  40:50   4
9. Líbeznice B 5 1 1 3  35:55   4
10. ARLT Kladno B 5 1 0 4  45:45   3
11. Neratovice B 5 1 0 4  42:48   3
12. Dřínov 5 0 0 5  18:72   0
Skupina B
4. kolo:
Mn. Hradiště C – Bělá p. B. C 9:9, Ml. Boleslav D – Kosmonosy B 11:7, Brandýs C – Nymburk B 11:7, Krchleby – Přezletice 13:5, Sadská B – Lysá n. L. 11:7, Sadská C – Mn. Hradiště B 0:18. 5. kolo: Mn. Hradiště C – Kosmonosy B 12:6, Ml. Boleslav D – Bělá C 3:15, Brandýs C – Přezletice 8:10, Krchleby – Nymburk B 14:4, Sadská B – Mn. Hradiště B 12:6, Sadská C – Lysá 9:9.
1. Mn. Hradiště C 5 4 1 0  58:32  13
2. Sadská B 5 4 1 0  54:36  13
3. Krchleby 5 4 0 1  64:26  12
4. Bělí p. B. C 5 3 2 0  60:30  11
5. Mn. Hradiště B 5 3 0 2  57:33   9
6. Ml. Boleslav D 5 3 0 2  42:48   9
7. Lysá n. L. 5 2 1 2  46:44   7
8. Přezletice 5 1 1 3  38:52   4
9. Kosmonosy B 5 1 0 4  36:54   3
10. Brandýs n. L. C 5 1 0 4  27:63   3
11. Nymburk B 5 0 1 4  31:59   1
12. Sadská C 5 0 1 4  27:63   1
Skupina C
4. kolo:
Olešná – Sedlčany B 10:8, TTC Příbram – Březnice 12:6, Klínec – Unhošť 9:9, Mníšek p. Brdy – Ořech 16:2, Nižbor – Králův Dvůr E 15:3, Hudlice C – Králův Dvůr D 6:12. 5. kolo: Olešná – Březnice 9:9, TTC Příbram – Sedlčany B 8:10, Klínec – Ořech 10:8, Mníšek p. B. – Unhošť 9:9, Nižbor – Králův Dvůr D 5:13, Hudlice C – Králův Dvůr E 7:11.
1. Olešná 5 4 1 0  53:37  13
2. Králův Dvůr D 5 4 0 1  53:37  12
3. Mníšek p. B. 5 3 1 1  51:39  10
4. TTC Příbram 5 3 0 2  53:37   9
5. Březnice 5 2 2 1  52:38   8
6. Nižbor 5 2 1 2  51:39   7
7. Sedlčany B 5 2 1 2  42:48   7
8. Klínec 5 2 1 2  47:43   7
9. Králův Dvůr E 5 2 0 3  40:50   6
10. Unhošť 5 1 2 2  47:43   5
11. Hudlice C 5 0 1 4  29:61   1
12. Ořech 5 0 0 5  22:68   0
Skupina D
4. kolo:
Zruč n. S. – Velké Popovice B 18:0, Vlašim – Klučov 11:7, Týnec n. L. – Olympia Kutná Hora 8:10, Čáslav – So Kutná Hora B 7:11, Benešov B – Říčany C 9:9, Týnec n. S. – Kolín D 11:7. 5. kolo: Zruč n. S. – Klučov 14:4, Vlašim – V. Popovice B 16:2, Týnec n. L. – So Kutná Hora B 11:7, Čáslav – Olympia Kutná Hora 11:7, Benešov B – Kolín D 4:14, Týnec n. S. – Říčany C 13:5.
1. Zruč n. S. 5 5 0 0  76:14  15
2. Týnec n. S. 5 5 0 0  58:32  15
3. Vlašim 5 3 0 2  53:37   9
4. Kolín D 5 3 0 2  50:40   9
5. Říčany C 5 2 2 1  43:47   8
6. Čáslav 5 2 1 2  45:45   7
7. Olympia K. Hora 5 2 1 2  38:52   7
8. Klučov 5 2 0 3  51:39   6
9. So Kutná Hora B 5 1 1 3  35:55   4
10. Benešov B 5 1 1 3  34:56   4
11. Týnec n. L. 5 1 0 4  42:48   3
12. V. Popovice B 5 0 0 5  15:75   0

Autor: Vlastimil Dudáček

5.11.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Peníze. Ilustrační foto.

Doprava má v krajském rozpočtu pohltit skoro šestinu peněz

Rekonstruovaná škola T. G. Masaryka v Pyšelích.

V Pyšelích se děti už zase učí ve škole

Pachové ohradníky mají pomoci ochránit zvěř

Benešovsko - Divoké prase museli odstřelit strážníci minulou středu, 15. listopadu, na pokraji Sázavy u cyklistické stezky. Hrozilo, že by mohlo ohrozit obyvatele města. „Bylo apatické. Zjistili jsme, že mělo prostřelenou čelist,“ uvedl velitel sázavských strážníků Pavel Moravec.

KRÁTCE: Jarmark bude ve vánočním duchu

Benešovsko - Přečtěte si krátké zprávy z regionu!

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Bydlíte v malém panelákovém 3+1, máte dvě děti a nevíte, jak je obě vměstnat do malého dětského pokoje? I na malém prostoru se dají dělat zázraky, jen je potřeba při zařizování dětského pokoje trochu přemýšlet!

Miřetice daly Zruči rychlý mat

Miřetice – Fotbalisté Miřetic zvládli poslední podzimní utkání I. B třídy, skupiny D, když díky parádnímu úvodu porazili Zruč nad Sázavou a přezimují tak na sedmém místě.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT