Okresní přebor



Na čele se nic nezměnilo a první tři týmy vyhrály. Před posledním kolem bude pozici lídra hájit béčko Benešova.

S. Netvořice A – S. Benešov C 4:14

Body: Kubásek, Truhlář, Stínil, čtyřhra – Mohr 4, Šostý 4, Málek 3, Srb 2, čtyřhra


S. Mrač A – S. Votice A 6:12

Body: Zvolský 3, Škvor, čtyřhra 2 – I. Januš 4, Spálenka 3, Brejla 3, Dvořáková 2


S. Benešov B – Sl. Čerčany A 15:3

Body: Šturc 4, Dohnal 4, Košař 3, Leder 3, čtyřhra – Tomašovič, Dykast, čtyřhra


S. Benešov D – SC Želivka 91 A 5:13

Body: Hnátek 2, Vosátka 2, Bělina – Abrahám 4, Béza 4, Hrazdíra 2, Vávra, čtyřhra 2


S. Teplýšovice – S. Louňovice A 8:10

Body: Sládek 3, Breburda 2, Šramota, Pessr, čtyřhra – Soukup 4, Bejbl 3, J. Kahoun 2, čtyřhra



Soutěž neregistrovaných 1

Obrovským překvapením se stala drtivá prohra dosud druhého béčka Votic. Hráči se nesešli, zápas v Želivce odehráli jen ve třech a navíc jim byly kontumovány zápasy Vobořila, protože byl na soupisce votického céčka.


S. Votice C – SDH Petroupim B 5:13

Body: Benák 4, čtyřhra – Svoboda 3, Z. Šturc st. 3, Škvor 3, J. Šturc 3, čtyřhra


SC Želivka B – S. Votice B 17:1

Body: Kolomazník 2, Z. Průcha 2, J. Průcha 2, Kužel, čtyřhra 2 + 8b.wo. – Budka


SKST Vlašim C – SDH Heřmaničky A 13:5

Body: Stará 4, Keroušová 4, Kerouš 4, čtyřhra – Brdek, Vytlačil, Jelen, Kadlec, čtyřhra


K. Sázava C – SKST Vlašim D 12:6

Body: nenahlášeny


SDH Smilkov – S. Louňovice B 16:2

Body: Trachta 4, Racík 4, Škoda 3, Bubník 3, čtyřhra 2 – Tichý 2


KST Týnec B – T. Kamenný Přívoz 5:13

Body: Kastner 3, Jančář 2 – O. Jirka ml. 4, Volek 3, O. Jirka st. 2, Kapalín 2, čtyřhra 2

Soutěž neregistrovaných 2

Šlágr kola s éčkem Vlašimi zvládlo těsně béčko Mrače a o postup ho může připravit jen velká smůla.

S. Votice D – S. Neveklov 0:18

Body: K. Peter 4, D. Kačmar 4, M. Kačmar 4, Kříž 4, čtyřhra 2


Heřmaničky B – Trhový Štěpánov B 13:5

Body: Davídek 4, Tomek 3, Prchlík 2, Šplíchal, Cmíral, čtyřhra 2 – Němec 3, Béza 2


SKST Vlašim E – S. Mrač B 8:10

Body: Bleha 3, Valterová 2, Škopek, čtyřhra 2 – Pospíšil 4, Platil 2, Zdvihal 2, Khol 2


SDH Petroupim C – SKST Vlašim G 14:4

Body: Lejček 4, Petr 4, Z. Šturc 3, Černý 3 – Paris, Pěnkavová , čtyřhra 2


Sl. Čerčany B – SKST Vlašim F 12:6

Body: J. Matoušek 4, V. Matoušek 4, Panenka 3, čtyřhra – Blehová 2, Tichá, Dvořáková, Kozlová, čtyřhra


Zápas S. Netvořice B – S. Olbramovice byl odložen

IVAN JANUŠ