Okresní přebor

Ve šlágru kola nestačil překvapivě lídr tabulky z Votic na céčko Benešova. Do čela okresního přeboru se tak vyhouplo béčko Benešova po výhře nad Želivkou.


Benešov – Votice A 10:8

Body: Šostý 4, Mohr 2, Málek 2, Strachota, čtyřhra – Dvořáková 3, I. Januš 2, Smejkalová, Zavadil, čtyřhra


Mrač A – Louňovice A 14:4

Body: Zvolský 4, Jíša 4, Rabiňák 3, Škvor 3 – J. Kahoun, Dobeš, čtyřhra 2


Čerčany A – Netvořice A 15:3

Body: Žádník 4, Kovařík 3, Tomašovič 3, Šrámek 3, čtyřhra 2 – Stínil 3


Benešov B – Želivka 91 A 11:7

Body: Košař 3, Leder 3, Ottl 2, Šturc 2, čtyřhra – Kaňkovský 2, Abrahám 2, Hrazdíra 2, čtyřhra


Teplýšovice – Benešov D 8:10

Body: Sládek 3, Zeman 2, Pessr 2, čtyřhra – Hnátek 4, Bělina 2, Vosátka 2, Velek, čtyřhra


Soutěž neregistrovaných 1

Šlágr kola mezi prvními celky tabulky vyzněl pro céčko Vlašimi, které si tak zadělalo na postup.


Votice C – Louňovice B 8:10

Body: Benák 4, Pařík 2, L. Babický, čtyřhra – Tichý 3, Bejbl 3, Remiš 2, P. Kahoun, čtyřhra


Vlašim C – Votice B 12:6

Body: Keroušová 4, Kerouš 4, Stará 2, Valterová, čtyřhra – Spálenka 2, Lovíšek, K. Januš, Budka , čtyřhra


Kamenný Přívoz – Heřmaničky A 15:3

Body: O. Jirka st. 3, Kapalín 3, O. Jirka ml. 2, Volek 2 + 5b.wo. – Brdek 2, čtyřhra


Želivka B – Sázava C 10:8

Body: Kolomazník 4, Z. Průcha 4, Chvojka, Friš – Enderst 2, Novák 2, Srb, Kroutil, čtyřhra 2


Smilkov – Vlašim D 8:10

Body: Racík 3, Trachta 2, Škoda, Bubník, čtyřhra – Lajdová 3, Míková 2, Škopek 2, Škopková 2, čtyřhra


Týnec B – Petroupim B 12:6

Body: Kastner 4, Jančář 3, Šípek 2, Šafrata, čtyřhra 2 – Z. Šturc st. 3, Svoboda 2, Škvor


Soutěž neregistrovaných 2

Duel kola vyzněl jasně pro béčko Mrače, které s Olbramovicemi „zametlo.“

Heřmaničky B – Vlašim F 12:6

Body: Šplíchal 4, Davídek 3, Tomek 2, Cmíral, čtyřhra 2 – Tichá 3, Dvořáková 2, Hejná


Netvořice B – Neveklov 9:9

Body: S. Netolický 3, P. Netolický 2, Vodehnal 2, Bron, čtyřhra – D. Kačmar 4, Holý 3, M. Kačmar, čtyřhra


Olbramovice – Mrač B 5:13

Body: Z. Vosátka 3, Z. Skalák 2 – Platil 3, Pospíšil 3, Zdvihal 2, Khol 2, čtyřhra


Vlašim E – Vlašim G 18:0

Body: Limberk 4, Bleha 4, Jirovský 4, Reitschlägerová 4, čtyřhra 2


Petroupim C – Čerčany B 3:15

Body: Lejček 2, Vaněk – J. Matoušek 4, V. Matoušek 4, Ševera 3, Klika 2, čtyřhra 2


Zápas Votice D – Trhový Štěpánov B byl odložen

IVAN JANUŠ