Okresní přebor

Z kvinteta vedoucích mužstvev tabulky zaváhalo jen céčko Benešova, které nestačilo na Želivku.


S. Louňovice A – Sl. Čerčany A 1:17

Body: čtyřhra – Dykast 4, Kovařík 4, Tomašovič 4, Šrámek 4, čtyřhra


S. Votice A – S. Benešov D 15:3

Body: Dvořáková 3, Brejla 2, Lovíšek 2, Budka 2, čtyřhra + 5b.wo – Vosátka 2, Velek


S. Teplýšovice – S. Mrač A 7:11

Body: Sládek 2, Šramota 2, Pessr 2, čtyřhra – Zvolský 4, Škvor 4, Jíša, Rabiňák


SC Želivka 91 A – S. Benešov C 10:8

Body: Hrazdíra 3, Kaňkovský 2, Abrahám 2, Vávra, Béza, čtyřhra – Mohr 3, Šostý 2, Málek 2, čtyřhra


S. Benešov B – S. Netvořice A 17:1

Body: J. Šturc 4, Leder 4, Košař 4, Ottl 3, čtyřhra 2 – Truhlář


Soutěž neregistrovaných 1


Lídr, vlašimské céčko, měl na kahánku a byl blízko překvapení. Nakonec však zápas v Petroupimi těsně zvládl a upevnil si vedení v soutěži.


SKST Vlašim D – T. Kamenný Přívoz 7:11

Body: Lajdová 4, Škopek 2, Škopková – O. Jirka st. 2, O. Jirka ml. 2, Volek, čtyřhra + 5b.wo


K. Sázava C – SDH Smilkov 16:2

Body: J. Šturc 4, Novák 3, Šorm 3, Enderst 3, Lanc, čtyřhra 2 – Trachta, Racík


S. Votice B – S. Votice C 17:1

Body: Lovíšek 4, Budka 4, K. Januš 4, Procházka 3, čtyřhra 2 – Pařík


S. Louňovice B – SC Želivka B 0:18

Body: Kolomazník 4, Z. Průcha 4, J. Průcha 4, Kužel 4, čtyřhra 2


SDH Petroupim B – SKST Vlašim C 8:10

Body: Svoboda 2, Z. Šturc st. 2, Škvor, J. Šturc, čtyřhra 2 – Stará 4, Keroušová 3, Kerouš 3


Zápas SDH Heřmaničky A – KST Týnec B byl odložen


Soutěž neregistrovaných 2


Béčko Mrače je stále neporažené a na tom nic nezměnilo béčko Netvořic. Druhé Olbramovice vydřely výhru s vlašimským efkem.


S. Mrač B – S. Netvořice B 12:6

Body: Platil 3, Pospíšil 3, Khol 2, Zdvihal 2, čtyřhra 2 – S. Netolický 4, Bron 2



SKST Vlašim F – S. Olbramovice 8:10

Body: Míková 3, Blehová 2, Tichá, Hejná, čtyřhra – Matějovský 3, Chudlařský 3, Skalák 2, čtyřhra + 1b.wo



SKST Vlašim G – S. Votice D 7:11

Body: Zajíček 3, Bošinová 2, Pěnkavová 2 – Vobořil 3, Žák 2, čtyřhra + 5b.wo



Sl. Čerčany B – SDH Heřmaničky B 14:4

Body: J. Matoušek 4, V. Matoušek 4, Panenka 4, Ševera, čtyřhra – Šplíchal, Davídek, Prchlík, čtyřhra



S. Trhový Štěpánov B – SDH Petroupim C 13:5

Body: Jankovský 3, Nosek 3, Béza 3, Němec 3, čtyřhra – Lejček 3, Černý, čtyřhra


Zápas S. Neveklov – SKST Vlašim E byl odložen
IVAN JANUŠ