Okresní přebor

Největším překvapením kola byla výhra Teplýšovic nad Čerčany. Benešovské béčko se dáky výhrou nad Voticemi v dohrávce a pokořením Mrače vyhouplo na druhé místo.


S. Louňovice A – SC Želivka 91 A 11:7

 

Body: nenahlášeny

 


S. Mrač A – S. Benešov B 5:13

 

Body: Zvolský 4, Jíša – Leder 3, Dohnal 3, Košař 3, J. Šturc 2, čtyřhra 2

 

S. Benešov D – S. Benešov C 12:6

 

Body: Hnátek 4, Velek 3, Vosátka 2, Bělina, čtyřhra 2 – Málek 2, Srb 2, Šostý, Strachota

 


S. Teplýšovice – Sl. Čerčany A 11:7

 

Body: Zeman st. 3, Pessr 3, Sládek 2, Šramota 2, čtyřhra – Tomašovič 3, Kovařík 2, Kučera, čtyřhra

 


S. Votice A – S. Netvořice A 13:5

 

Body: I. Januš 4, Zavadil 4, Smejkalová 3, čtyřhra 2 – Šmeral 2, Kubásek, Stínil, Truhlář


 

Soutěž neregistrovaných 1

Lídr z Vlašimi se nadřel na výhru ve Smilkově. Štěstí ani pevné nervy neměli hráči druhých Votic, když nezvládli koncovku doma s Heřmaničkami.


SKST Vlašim D – SDH Petroupim B 15:3

 

Body: Lajdová 4, Škopková 4, Míková 3, Bleha 2, čtyřhra 2 – Svoboda, Z. Šturc st., J. Šturc

 


SC Želivka B – S. Votice C 12:6

 

Body: Kolomazník 4, J. Průcha 3, Kužel 2, Chvojka, čtyřhra 2 – Pařík 3, L. Babický 2, Vobořil

 


K. Sázava C – KST Týnec B 12:6

Body: J. Šturc 4, Novák 3, Šorm 2, Enderst, čtyřhra 2 – Kastner 2, Jančář 2, Souček, Šípek

 

 

SDH Smilkov – SKST Vlašim C 8:10

 

Body: Racík 3, Trachta 2, Bubník 2, Škoda – Keroušová 4, Kerouš 2, Valterová, Stará, čtyřhra 2

 


S. Louňovice B – T. Kamenný Přívoz 4:14

Body: nenahlášeny

 

 


S. Votice B – SDH Heřmaničky A 8:10

 

Body: Lovíšek 3, Budka, Spálenka, Procházka, čtyřhry 2 – Brdek 4, Pištěk 3, Kadlec 3

 

 

Soutěž neregistrovaných 2

Favorité v kole nezaváhali a soupeře jasně přehráli.

 

SKST Vlašim F – S. Neveklov 3:15

 

Body: Tichá 2, Hejná – K. Peter 4, M. Kačmar 4, Holý 3, Holý 2

 


S. Trhový Štěpánov B – S. Olbramovice 2:16

 

Body: Béza, čtyřhra – Z. Vosátka 4, Chudlařský 4, Matějovský 4, Bartůněk 3, čtyřhra

 


SKST Vlašim G – S. Mrač B 1:17

 

Body: Polyak – Platil 4, Khol 4, Zdvihal 4, M. Kříž 3, čtyřhra

 


Sl. Čerčany B – S. Netvořice B 12:6

 

Body: J. Matoušek 3, V. Matoušek 3, Žádník 3, Panenka 2, čtyřhra – S. Netolický 4, Bron, čtyřhra

 

 

SDH Petroupim C – S. Votice D 16:2

 

Body: Lejček 4, Petr 4, Vaněk 3, Černý 3, čtyřhra 2 – Janušová 2

 


SDH Heřmaničky B – SKST Vlašim E 3:15

 

Body: Davídek 2, Šplíchal – Bleha 4, Limberk 3, Škopková 3, Škopek 3, čtyřhra 2