Okresní přebor

O překvapení kola se postaraly Čerčany, které doma nachytaly na švestkách lídra tabulky z Votic, který hrál v neúplné sestavě.

Mrač A – Vlašim B 8:10. Body: V. Škvor 2, Jíša 2, Rabiňák 2, čtyřhra 2x –Kerouš 3, Škopková 3, Míková 3, Hejná.

Sázava C – Teplýšovice 12:6. Body: Táborský 4, Šteflíček 4, J. Šturc 3, čtyřhra – Breburda, Pessr, Sládek, Zeman, 1x wo., čtyřhra.

Čerčany A – Votice A 11:7. Body: Kovařík 3, I. Tomašovič 3, Žádník 3, Mádr, Kučera – I. Januš 4, Lovíšek, čtyřhra 2x.

Předehrávka: Benešov D – Benešov C 10:8.

Zápas Týnec B – Petroupim A byl odložen.

Tabulka

1. Votice A 15 13 1 1 207: 63 42
2. Sázava C 15 12 0 3 171: 99 39
3. Benešov C 15 8 2 5 148:122 33
4. Petroupim 14 9 0 5 137:115 32
5. Benešov D 15 8 0 7 127:143 31
6. Mrač A 15 6 1 8 119:151 28
7. Vlašim B 15 3 4 8 109:161 25
8. Čerčany A 14 5 0 9 113:139 24
9. Teplýšovice 14 2 1 11 93:159 19
10. Týnec B 14 2 1 11 90:162 19

Soutěž neregistrovaných 1

Po zaváhání vlašimského céčka zvýšil Kamenný Přívoz svůj náskok na prvním místě na tři body, i když se na výhru s votickým céčkem nadřel.

Smilkov – Louňovice A 14:4. Body: Trachta 4, Racík 4, Bubník 4, Škoda, čtyřhra – Remiš, Bejbl, Tichý, čtyřhra.

Netvořice – Mrač B 11:7. Body: St. Netolický 4, P. Netolický 2, Kubásek st. 2, Netolická, čtyřhra 2x – Pospíšil 3, Zdvihal 3, Platil.

Petroupim B – Louňovice B 8:10. Body: J. Šturc 4, Svoboda 2, J. Škvor, Zd. Šturc st. – J. Kahoun 2, Málek 2, Dobeš 2, Kakos 2, čtyřhra 2x.

Votice C – Kamenný Přívoz 8:10. Body: Benák 3, Jíša, Pařík, L. Babický, D. Babický, čtyřhra – Jirka ml. 4, Jirka st. 3, Kapalín 2, čtyřhra.

Vlašim C – Votice B 6:12. Body: Dvořáková 2, Bleha 2, Limberk, čtyřhra – Smejkalová 4, Lovíšek 4, Budka 2, Skalák, čtyřhra.

Tabulka

1. Kam. Přívoz 17 14 1 2 186:120 46
2. Vlašim C 17 13 0 4 204:102 43
3. Louňovice B 17 13 0 4 193:113 43
4. Votice B 17 11 2 4 187:119 41
5. Netvořice 17 10 3 4 173:133 40
6. Smilkov 17 10 1 6 181:125 38
7. Petroupim B 17 7 2 8 142:164 33
8. Heřmaničky 16 6 2 8 140:148 30
9. Mrač B 17 6 0 11 137:169 29
10. Pyšely 16 3 1 12 114:174 23
11. Votice C 17 2 0 15 91:215 21
12. Louňovice A 17 0 0 17 70:236 17

Soutěž neregistrovaných 2

Ve 13. kole potrápil lídra z Lešan poslední celek z Trhového Štěpánova a Olbramovice si bez problémů poradily s déčkem Vlašimi.

Olbramovice A – Vlašim D 16:2. Body: Matějovský 4, Zd. Vosátka 4, M. Vosátka 3, Novák 3, čtyřhra 2x – Pěnkavová 2.

Trhový Štěpánov – Zámek Lešany 7:11. Body: Němec 3, Janko, Kučera, Nosek, 1x wo – Fulín 4, Švankmajer 2, L. Truhlář 2, K. Truhlář, 2x čtyřhra.

Tabulka

1. Lešany 11 10 0 1 141: 57 31
2. Neveklov 10 10 0 0 140: 40 30
3. Olbramovice 11 6 1 4 113: 85 24
4. Čerčany B 11 4 0 7 89:109 19
5. Vlašim D 11 3 2 6 72:126 17
6. Heřmaničky B 11 2 1 8 67:131 16
7. Trh. Štěpánov 11 1 0 10 62:136 13

Soutěž neregistrovaných 3

Vedoucí celky tabulky, céčka Petroupimi a Týnce, potvrdily bez problémů svoje postavení.

Votice D – Benešov E 11:7. Body: Žák 3, Kubeš 3, Zoul 3, Januš, čtyřhra – Šostý 4, Dvořáková, Fišer, čtyřhra.

Petroupim C – Olbramovice B 15:3. Body: Bambasová 4, Lejček 3, A. Černý 3, Petr 3, 2x čtyřhra – Macháček 2.

Týnec C – Krusičany 17:1. Body: Jančář 4, Šafrata 4, Netušil 3, Filip 2, Souček 2, čtyřhra 2x – Klinger.

Tabulka

1. Petroupim C 11 9 2 0 138: 60 31
2. Týnec C 11 9 1 1 138: 60 30
3. Vlašim E 11 5 3 3 118: 80 24
4. Olbramovice B 11 4 2 5 88:110 21
5. Votice D 11 5 0 6 78:120 21
6. Krusičany 12 1 2 9 72:144 16
7. Benešov E 11 0 2 9 70:128 13