VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Krajský stolní tenis

Střední Čechy – Po týdenní přestávce pokračovaly dalším dvojukolem stolnětenisové soutěže družstev. Další body se tak rozdávaly i v Středočeské divizi a obou skupinách I. třídy.

16.12.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Jan Hájek

STŘEDOČESKÁ DIVIZE
10. kolo:
Hudlice – Kostelec n. Č. l. 10:1 (čtyřhry 1:0) Homolka 3, Dřevěný 1, Lev 1, Landa 1, 3xWO – P. Pokorný 1, Rakovník – Brandýs n. L. 4:10 (2:0) Mikeš 1, Kettner 1 – Zatřepálek 3, Berger 3, Mifka 2, Šubrt 2, Mnichovo Hradiště – Mladá Boleslav B 4:10 (1:1) Trávníček 2, Ort 1 – Fuka 3, Čeřovský 3, Zahrádka 2, Serbus 1, Neratovice – TTC Kladno B 10:5 (2:0) Mottl 4, Michal 2, J. Dvořák 1, Zd. Dvořák 1 – Pavlíček 3, Ebert 2, So Příbram – SKP ARLT Kladno 10:8 (1:1) Jaroš 3, Kotrbatý 3, Havelka 2, Mráz 1 – Ulihrach 4, Prágr 2, Hrubý 1, Hořovice – Hudlice B 10:3 (1:0) Chládek 2, Jirouch 1, Koros 1, Šmíd 1, 4xWO – Hříbal 3.
11. kolo: Hudlice A – Brandýs n. L. 10:8 (2:0) Dřevěný 3, Lev 2, Homolka 2, Landa 1 – Mifka 3, Zatřepálek 2, Berger 2, Šubrt 1, Rakovník – Kostelec n. Č. l. 10:1 (2:0) Mikeš 3, Kettner 2, Čech 2, Lédl 1 – J. Pokorný 1, Mnichovo Hradiště – TTC Kladno B 6:10 (2:0) Trávníček 2, Stránský 1, Ort 1 – Ebert 4, Pavlíček 3, Škach 2, Vychodil 1, Neratovice – Mladá Boleslav B 3:10 (1:1) Beneš 1, J. Dvořák 1, Micha 1 – Fuka 3, Nováček 3, Serbus 2, Zahrádka 1, So Příbram – Hudlice B 10:3 (1:1) Kotrbatý 3, Mráz 2, Havelka 2, Jaroš 2 – Hříbal 1, Hrabár 1, Hořovice – SKP ARLT Kladno 10:3 (2:0) Šmíd 3, Jirouch 2, Koros 2, Chládek 1 – Ulihrach 1, Prágr 1, Vospálek 1.
 1. Ml. Boleslav 11 8 1  2  105:74  25
 2. Hudlice A 11 8 0  3   95:65  24
 3. Brandýs n. L. 11 7 1  3  102:59  22
 4. Rakovník 11 6 2  3   97:82  20
 5. Hořovice 11 5 4  2   99:77  19
 6. Hudlice B 11 5 1  5   80:80  16
 7. TTC Kladno B 11 5 0  6   77:90  15
 8. So Příbram 11 4 1  6   81:89  13
 9. ARLT Kladno 11 4 1  6   84:92  13
10. Neratovice 11 3 3  5   74:91  12
11. Mn. Hradiště 11 2 2  7   70:99   8
12. Kostelec n. Č. l. 11 1 0 10   37:103  3

KRAJSKÁ I. TŘÍDA
Skupina A
10. kolo:
ST–Šanov – V. Popovice 10:8 (2:0) Pisár 4, L. Knor 2, V. Knor 1, Kadeřábek 1 – Stupavský 3, Randák 2, Semrád 2, Škop 1, Rakovník B – Veltrusy 16:2 (1:0) Kettner 3, Kos 2, Přibík 2, Rezek 2, 6xWO – Šulc 2, TTC Kladno C – Říčany B 8:10 (2:0) Lážnovský 2, Dědina 2, Novotný 1, 1xWO – Štěpánek 4, Pokorný 2, Voráč 2, Erlich 2, Kr. Dvůr C – Žebrák 18:0 (2:0) Malina 4, Kopřiva 4, Řejha 4, Vlček 4, Rožmitál – Lány 13:5 (1:1) Eisenreich ml. 4, Dlouhý 4, Srch 2, Čížek 2 – P. Moravec 2, L. Moravec 1, Hořovice B – Lochovice 1:17 (0:2) Čepelák 1 – Zítek 4, Baier 4, Budělovský 4, Zitta 3.
11. kolo: ST-Šanov – Veltrusy 17:1 (1:0) L. Knor 3, V. Knor 3, Pisár 3, Kadeřábek 2, 5xWO – Křišťan 1, Rakovník B – V. Popovice 9:9 (1:1) Kos 3, Kettner 3, Přibík 1, Rezek 1 – Randák 3, Škop 2, Semrád 2, Stupavský 1, TTC Kladno C – Žebrák 10:8 (1:1) Novotný 3, Lážnovský 3, Pachman 2, Dědina 1 – Jančiga 3, Spousta 2, Kunc 2, Kr. Dvůr C – Říčany B 17:1 (2:0) Flíček 3, Kopřiva 2, Řejha 2, Vlček 2, 6xWO – R. Pokorný 1, Rožmitál – Lochovice 6:12 (0:2) Čížek 2, Eisenreich ml. 1, Srch 1, Dlouhý 1, 1xWO – Zítek 4, Baier 3, Budělovský 3, Hořovice B – Lány 4:14 (1:1) 1, Pancíř 1, 1xWO – Hrbek 4, M. Moravec 4, P. Moravec 3, Szabo 2, 1xWO.
 1. Králův Dvůr C 11 10 0  1  164:34   30
 2. Lochovice 11  9 1  1  130:68   28
 3. ST–Šanov 11  7 2  2  115:83   23
 4. Říčany B 11  7 2  2  106:92   23
 5. Rožmitál 11  6 1  4  111:87   19
 6. Rakovník B 11  5 2  4  110:88   17
 7. V. Popovice 11  4 4  3  107:91   16
 8. Lány 11  4 2  5  100:98   14
 9. TTC Kladno C 11  3 1  7   75:123  10
10. Žebrák 11  2 0  9   57:141   6
11. Veltrusy 11  1 1  9   67:131   4
12. Hořovice B 11  0 0 11   46:152   0

Skupina B
10. kolo:
Nymburk – Libice n. C. 6:12 (1:1) Horáček 3, Kyncl 1, Suchomel 1 – Trajhan 4, Kaipr 2, Paroulek 2, Pekárek 1, 1xWO, Kutná Hora – Brandýs n. L. B 11:7 (2:0) Maruščák 3, Jirásek 2, Liberský 2, Štus 2 – Sysel 3, Holub 1, 3xWO, Sázava B – FK Kolín C 7:11 (1:1) Trmal 3, 3xWO – Fr. Ptáček 3, Šembera 3, P. Ptáček 2, Mazurkiewicz 2, Mladá Boleslav B – Kolín B 5:13 (0:2) Loudín 1, Antoš 1, 3xWO – Lhoták 3, Ulrich 3, Zaplatílek 2, Hrda 2, 1xWO, Kosmonosy – Benešov 12:6 (2:0) Veselý 4, Zajíček 3, Durdis ml. 2, Durdis 1 – Zrcek 2, Zvolský 2, Váňa 1, Dohnal 1, Bělá p. B. B – Sadská 10:8 (1:1) Šlapáček 3, Brožík 3, Balcar 2, Postelt 1 – Wagner 3, Beran 2, Vojáček 1.
11. kolo: Nymburk – Brandýs n. L. B 13:5 (1:1) Suchomel 4, Horáček 3, Kyncl 2, Kemr 1, 2xWO – Sysel 2, Nekola 1, 1xWO, So Kutná Hora – Libice n. C. 8:10 (1:1) Liberský 2, Jirásek 2, Maruščák 2, Štus 1 – Trajhan 3, Kaipr 3, Pekárek 2, Paroulek 1, Sázava B – FK Kolín B 4:14 (0:2) Trmal 4 – Lhoták 3, Holman 2, Hrda 2, Ulrich 2, Mladá Boleslav C – FK Kolín C 15:3 (2:0) Kouřil 3, Loudín 3, Antoš 3, Čeřovský 2, 2xWO – Ptáček 2, K. Šembera 1, Kosmonosy – Sadská 5:13 (1:1) Čech 2, Michal 1, Veselý 1 – Wagner 3, Beran 3, Kyncl 2, Vojáček 2, 2xWO, Bělá p. B. B – Benešov 17:1 (2:0) Brožík 3, Šlapáček 2, Postelt 2, Balcar 2, Balog 1, 5xWO – Váňa 1.
 1. Kolín B 11 10 1  0  138:60   31
 2. Sadská 11  9 0  2  134:64   27
 3. Bělá p. B. B 11  8 2  1  131:66   26
 4. Ml. Boleslav C 11  7 2  2  119:79   23
 5. Libice n. C. 11  6 0  5  103:95   18
 6. Kutná Hora 11  6 2  3   99:99   17
 7. Kolín C 11  4 1  6   79:119  13
 8. Nymburk 11  3 2  6   80:118  11
 9. Brandýs n.L. B 11  2 3  6   81:117   9
10. Kosmonosy 11  2 1  8   97:111   7
11. Benešov 11  1 2  8   73:125   5
12. Sázava B 11  0 0 11   63:134   0

Autor: Vlastimil Dudáček

16.12.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Nemoc. Ilustrační foto.

Kašle a rýmy s teplotami přibývá, chřipka však zatím neútočí

Tvoření z drátků doplňovalo aktuální výstavu ve vlašimském Muzeu Podblanicka.
33

Drátenické řemeslo si vyzkoušeli malí i velcí ve vlašimském zámku

Kam na nejlepší svařák. A za kolik?

/INTERAKTIVNÍ MAPA/ Proklikejte si, kolik zaplatíte za dvě deci svařeného vína či punče na vánočních trzích na náměstích českých, moravských a slezských měst.

Senioři se znovu potkali s dětmi

Benešov – Příležitost setkání se známými, konverzace i tvůrčí práce zaměřené na období Vánoc, využili v pátek 15. prosince včera ti dříve narození.

Dokonalá svatba byla dokonalá. Přijďte se přesvědčit

Vlašim - Skvělý divadelní zážitek připravili divákům vlašimští ochotníci Vznešený divoch, kteří pod vedením režisérky Andrey Smékalové nastudovali bláznivou situační komedii Dokonalá svatba britského dramatika Roberta Hawdona. Hra měla premiéru 7. prosince v kulturním domě Blaník ve Vlašimi.

10 tisíc pro dětské domovy vybrali při jógovém maratonu

Benešov – Již pátý ročník tradiční charitativní akce, Jógový maraton, se uskutečnil ve čtvrtek 14. prosince díky benešovskému spolku Fit Jóga.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT