Benešov – Král. Vinohrady 3:2
Utkání otevřel Duchoslav střelou pod břevno z trestného úderu. Hosté kontrovali z přesilovky po zbytečném vyloučení Libry. V závěru třetiny ale strhl vedení na stranu Benešova Štěpánek, když prostřelil po samostatné akci gólmana. Po nezáživné prostřední třetině neproměnil v úvodu třetí části Duchoslav sólo a hosté opět z přesilovky vyrovnali. Rozhodující gól přišel tři minuty před koncem, když Šarlák nastřelil soupeřova útočníka, a ten po pěkné kombinaci vsítil třetí gól Vinohrad. Vzápětí domácí z brejku nastřelili břevno.

Branky Benešova: 7. Duchoslav, 12. Štěpánek. Třetiny: 2:1, 0:0, 0:2

Florbal Benešov – Orka 6:1
Úvod zápasu favorizovanému Benešovu vyšel, když Štěpánek málem protrhl dělovkou síť. Druhá část se proměnila v koncert dvou benešovských hráčů Duchoslava a Nováčka, kteří vstřelili po dvou brankách. V poslední třetině se gólostroj domácích zasekl a hosté z přesilovky snížili. Poslední slovo ale měl benešovský Libra po samostatné akci.

Branky Benešova: 1. Štěpánek (Duchoslav), 15. Duchoslav (Marek Chrpa), 16. Duchoslav (Krupička), 18. Nováček (Marek Chrpa), 20. Nováček (Duchoslav), 35. Libra. Třetiny: 1:0, 4:0, 1:1
SK Florbal Benešov: Starec, Martin Chrpa – Štěpánek, Šarlák, Krupička, Zdeněk, Libra, Pišek, Duchoslav, Nováček, Marek Chrpa, Slavíková.