2. liga juniorů (Kunratice)

Junioři Benešova jednoznačně převálcovali v Kunraticích béčko Bohemians a Střešovice a upevnili si první příčku ve 2. lize.

SK Florbal Benešov – FBŠ Bohemians B 11:4.

Tatran Střešovice B-Boys – SK Florbal Benešov 2:9.

1. liga veteránů (M. Boleslav)

Veteránům Benešova se v Mladé Boleslavi dařilo na 50 procent, když porazili Lovosice, ale prohráli s domácí Mladou Boleslaví.

Florbalová akademie MB – SK Florbal Benešov 8:4 (0:1, 2:1, 6:2)

Boleslav více tvořila hru, ale Benešov hrozil z rychlých výpadů a Bernas drzou kličkou otevřel skóre. Ve druhém dějství měli sice domácí optický tlak, přesto Bernas vsítil druhý gól. Boleslavští ale nabrali větší rychlost a vyrovnali. V závěrečné části domácí otočili skóre na 6:2. Bernas sice dokonal svůj hattrick, ale jiskřičku naděje zhasly další dvě přesné střely z domácí hole. V závěru ještě lišácky rozehranou standardkou upravil Suk na konečných 8:4.

Branky Benešova: Bernas 3, Suk.

ASK Lovosice-LFP – SK Florbal Benešov 4:5 (2:1, 2:3, 0:1)

Lovosičtí začali sebevědomě a ujali se vedení, ovšem hráči od Konopiště díky Dvořákovi vyrovnali. Přesto se Lovosicím podařilo první dějství vyhrát 2:1. Ve druhé třetině se hra nezměnila. Lovosice měly více míč na hokejkách, ale narážely na obětavou žlutomodrou obranu a brankáře Červa. Když už daly gól, Benešov obratem reagoval, a když Dvořák naplnil hattrick, byl stav po druhé třetině 4:4. Lovosice ve třetí třetině bušily do benešovské obrany, ale ta odolávala a pět minut před koncem Bernas dokonce strhl vedení na stranu žlutomodrých! Lovosičtí se vrhli do útoku, ale když několik sekund před koncem před benešovskou brankou promáchl Havlík, mohli borci od Konopiště slavit nečekaný, ale zasloužený bodový zisk.

Branky Benešova: Dvořák 3, Bernas 2.

Benešov: Červ – Podhola, Holínka, Slaba, Čížkovský, Suk, Vojanec, Bernas, Zrno, Dvořák.

2. liga žen (Praha Radlice)

Benešovské ženy si v Radlicích připsaly výhru nad Cirkusem Praha a prohrály s lídrem z Děkanky.

Cirkus Praha – SK Florbal Benešov 3:4 (1:2, 1:2, 1:0)

V ranním zápase začaly lépe Benešačky. Již v 11 vteřině si sice Pazderová spletla florbal s fotbalem a za svoji hlavičku šla na 2 minuty na trestnou lavici, ale ihned po příchodu asistovala při gólu Perné. Druhý gól dala Dvořáková po přihrávce Vnoučkové. Cirkus ale angličanem snížil. Ve druhém dějství již začala „vichřice", Pražanky se probudily a vyrovnaly na 2:2. Z míry však Cirkus vyvedl přesný zásah Hrabětové a o chvíli později navýšila skóre Vnoučková. V poslední třetině sice Cirkus snížil a vyrovnat se mu nepodařilo.

SK Florbal Benešov – Děkanka SK Praha 4 2:4 (0:0, 1:3, 1:1)

V úvodní třetině se hrál oboustranný presink a tvrdá hra bez gólů. V prostředním dějství pokračovaly týmy v plném nasazení. Děkanka otevřela skóre a po spoustě akcí na obou stranách přidala druhý gól. Benešačky se nevzdávaly a Hrabětová sice snížila, ale Děkanka přidala třetí gól. Poslední dějství bylo vyhrocené, Děkanka vsítila čtvrtý gól, aby Perná upravila z nájezdu na konečných 2:4.

Benešov: Slámová – B. Radová, V. Radová, Dvořáková, Vnoučková, Perná, Hromasová, Hrabětová, Pazderová.