V OP3 došlo na souboj béček Ostředku a Olbramovic, ted dvou týmů, které dosud neztratily ani bod. Úspěšnější byli domácí, kteří tak mají zaknihováno pět výher z pěti zápasů. Bez ztráty bodu pak dále proplouvají už jen Vlašim a béčko Nesvačil v nejnižší soutěži.

Naopak žádnou bodovou radost zatím neměly kromě zmíněných Olbramovic ještě týmy Petroupim C (OP3), Čerčany C (OP4), Petroupim D (OP5) a Vlašim B (OP5).

OP1 - 5. kolo:

TJ Kavalier Sázava A - Sokol Neveklov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Pavel ml. 2:2, Linhart Pavel st. 1:3, Žoha Michal 3:1, Houdek Jakub 2:2, body hostů: Valterová Markéta 0:4, Kačmar David 1:3, Holý Pavel 4:0, Peter Luboš 3:1),

TJ Sokol Votice A - KST Týnec nad Sázavou A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Januš Ivan 0:4, Dvořáková Lenka 3:1, Brejla Libor 0:1, Januš Filip 0:4, Písařík Tomáš 0:3, body hostů: Balata Vladimír 3:1, Staněk Jiří 4:0, Kašpárek František 3:1, Jakubcová Hana 1:0, Jakubcová Blanka 2:1),

SDH Olbramovice A - Stolní tenis Benešov C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bron Zdeněk 1:3, Matějovský Pavel 2:2, Chudlářský Jaroslav 1:1, Trázník Miroslav 2:2, Zimmerman Petr 0:2, body hostů: Šachl David 1:3, Mohr Tomáš 2:2, Krejčí Milan 3:1, Šostý Michal 4:0),

Sokol Divišov A - Sokol Pyšely A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křížová Alena 3:1, Růžička Vladimír 3:1, Nožka Věslav 2:2, Bělina Nikola 1:3, body hostů: Jiraň Jiří 1:3, Dráb Milan 1:3, Chrt Martin 4:0, Černý Matěj 1:3),

Sokol Ostředek A - Sokol Louňovice pod Blaníkem A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škvor Marek ml. 0:3, Vosátka Patrik 1:2, Vosátka Martin 1:2, Žydyk Juraj 0:3, WO 5:0, body hostů: Štěpánek Milan 4:0, Hazmuka Pavel 4:0, Jíša Petr 2:2, WO 0:5),

Sokol Netvořice A - SDH Petroupim A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ošmera Jan 1:3, Ošmera Zdeněk 1:3, Vodehnal Petr 0:4, Netolický Stanislav 1:3, body hostů: Pohunek Petr 4:0, Škvor David 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Svoboda Petr 3:1).

Tabulka
1. KST Týnec nad Sázavou A 5 5 0 0 0 64:26 15
2. SDH Petroupim A 5 4 0 1 0 66:24 12
3. Sokol Louňovice pod Blaníkem A 4 3 0 1 0 45:27 9
4. Stolní tenis Benešov C 5 3 0 2 0 51:39 9
5. Sokol Neveklov A 5 3 0 2 0 48:42 9
6. Sokol Divišov A 5 2 1 2 0 40:50 7
7. TJ Kavalier Sázava A 4 2 0 2 0 39:33 6
8. TJ Sokol Votice A 4 2 0 2 0 31:41 6
9. Sokol Pyšely A 4 1 0 3 0 33:39 3
10. Sokol Ostředek A 5 1 0 4 0 32:58 3
11. Sokol Netvořice A 4 0 1 3 0 22:50 1
12. SDH Olbramovice A 4 0 0 4 0 15:57 0

OP2 - 5. kolo:

TJ Kavalier Sázava B - TJ Sokol Teplýšovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Miroslav 0:4, Šturc Jaroslav 1:2, Houdek Richard 0:4, Šteflíček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 2:1, Sládek Jaroslav 4:0, WO 1:0),

Sokol Louňovice pod Blaníkem B - KST Týnec nad Sázavou B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichá Vendula 3:1, Kakos Miroslav 0:4, Bébr Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Cvaniga Jan 2:1, Pospíšil Jiří 2:1, Šípek Jiří 2:1, Pospíšil Tomáš 3:0, WO 5:0),

TJ Slavoj Čerčany A - Stolní tenis Benešov D 13:5(čtyřhry 2:0, body domácích: Žádník Jiří 3:1, Mádr Václav 3:1, Vocel Viktor 2:1, Dykast Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Hausenblas Jakub 3:1, Sadílek Stanislav 0:4, Plíšek Jan 1:3, Plíšek Pavel 0:3, WO 1:0),

Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gončar Ivan 2:2, Kovařík Jiří 2:1, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 4:0, Ptáček Pavel 0:1, body hostů: Šrámek Pavel 0:4, Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 1:3, Matoušek Jakub 2:2),

Krusičany A - TJ Sokol Votice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1, body hostů: Písařík Tomáš 4:0, Jíša Tomáš 1:3, Lovíšek Lubomír 2:2, Budka Miloslav 2:2),

SK Mrač - SDH Petroupim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor Vladimír 1:3, Rabiňák Jaroslav 3:1, Dlouhá Marie 3:1, Platil Jaroslav 2:2, body hostů: Klatovský Petr 3:1, Lejček Roman 1:3, Škvor Josef 2:2, Šturc Zdeněk 1:3).

Tabulka:
1. Sokol Pyšely B 5 4 1 0 0 57:33 13
2. TJ Sokol Teplýšovice A 5 4 0 1 0 55:35 12
3. KST Týnec nad Sázavou B 5 3 1 1 0 55:35 10
4. TJ Slavoj Čerčany A 4 3 0 1 0 43:29 9
5. TJ Kavalier Sázava B 5 3 0 2 0 49:41 9
6. Krusičany A 5 2 1 2 0 45:45 7
7. TJ Sokol Votice B 5 2 0 3 0 42:48 6
8. Stolní tenis Benešov D 5 2 0 3 0 37:53 6
9. TJ Slavoj Čerčany B 5 1 1 3 0 42:48 4
10. Sokol Louňovice pod Blaníkem B 5 1 1 3 0 32:58 4
11. SK Mrač 4 1 0 3 0 32:40 3
12. SDH Petroupim B 5 0 1 4 0 33:57 1

OP3 - 5. kolo:

SDH Petroupim C - Sokol Divišov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavaďák Pavel 1:3, Rabiňák Ondřej 2:2, Beňatinský Jiří 1:3, Hruška Jan 0:4, body hostů: Šimáček Pavel 4:0, Pekárek Milan st. 3:1, Müller Petr st. 1:3, Lacko Pavel 4:0),

Tatran Kamenný Přívoz A - Krusičany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirka Oldřich st. 4:0, Volek Radomír 2:2, Horák František 1:3, Jirka Oldřich ml. 4:0, body hostů: Heřman Karel st. 1:3, Ptáčník Petr 1:3, Kašpárek Marcel 1:3, Vozár Ján 2:2),

Sokol Neveklov B - SHD Smilkov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Libor 4:0, Kačmar Michal 2:2, Kříž Zdeněk 3:1, Peter Karel 0:4, body hostů: Racík Jan 2:2, Trachta Václav 1:3, Dohnal Miloslav 3:1, Utínek Václav 1:3),

Sokol Ostředek B - SDH Olbramovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měchura Stanislav 4:0, Škvor Marek ml. 1:2, Žydyk Juraj 3:1, Poláková Veronika 2:2, Lemberk Josef 0:1, body hostů: Topol Libor 1:3, Novák Václav 0:4, Pekárek Luboš 3:1, Bron Zdeněk 2:2), TJ Úročnice - Sokol Heřmaničky 9:9.

Tabulka
1. Sokol Ostředek B 5 5 0 0 0 70:20 15
2. SDH Olbramovice B 5 4 0 1 0 62:28 12
3. Sokol Netvořice B 4 3 0 1 0 52:20 9
4. Sokol Divišov B 4 3 0 1 0 41:31 9
5. Sokol Neveklov B 5 3 0 2 0 38:52 9
6. SHD Smilkov A 4 2 0 2 0 35:37 6
7. TJ Úročnice 5 1 1 3 0 39:51 4
8. Sokol Heřmaničky 5 1 1 3 0 33:57 4
9. Tatran Kamenný Přívoz A 5 1 0 4 0 39:51 3
10. Krusičany B 4 1 0 3 0 24:48 3
11. SDH Petroupim C 4 0 0 4 0 17:55 0

OP4 - 5. kolo:

SK Bystřice A - Sokol Divišov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrtiška Martin 1:3, Šach Jiří 1:3, Vrtiška David 0:4, Jedlan Jaroslav 2:2, body hostů: Vodička Petr 4:0, Pekárek Milan st. 4:0, Lacko Pavel 2:2, Lehán Marko 2:2),

Sokol Pyšely C - Sokol Ostředek C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klinderová Iva 1:3, Hrivnák Milan 3:1, Melíšek Martin 0:4, Svašek Jan 0:4, body hostů: Nenáhlo Jindřich 3:1, Stanovský Petr 4:0, Styblik Petr 3:1, Vosádka Martin 2:2),

TJ Sokol Teplýšovice B - TJ Slavoj Čerčany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goby Vojtěch 2:2, Škvor Daniel 4:0, Grézl Dominik 3:1, Kratochvíl Tomáš 2:2, body hostů: Kodl Miloslav 3:1, Novotný Jaroslav 1:3, Rous Vladimír 1:3, Matoušek Matěj 0:4),

Stolní tenis Benešov E - TJ Sokol Votice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ottl František 2:2, Schuster Michael 1:3, Mrázek Miroslav 1:3, Dvořák Martin 1:3, body hostů: Jíša Tomáš 4:0, Žák Martin 3:1, Budka Miloslav 4:0, Zoul Petr 0:4).

Tabulka
1. TJ Sokol Votice C 5 4 1 0 0 57:33 13
2. KST Týnec nad Sázavou C 4 3 0 1 0 42:30 9
3. TJ Sokol Nesvačily A 4 3 0 1 0 40:32 9
4. Sokol Divišov C 5 2 2 1 0 52:38 8
5. Stolní tenis Benešov E 4 2 1 1 0 46:26 7
6. Sokol Ostředek C 5 2 1 2 0 47:43 7
7. SDH Olbramovice C 3 2 0 1 0 31:23 6
8. Sokol Pyšely C 4 1 1 2 0 32:40 4
9. SK Bystřice A 5 1 0 4 0 33:57 3
10. TJ Sokol Teplýšovice B 4 1 0 3 0 21:51 3
11. TJ Slavoj Čerčany C 5 0 0 5 0 31:59 0

OP5 - 5. kolo:

Sokol Louňovice pod Blaníkem C - Sokol Netvořice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichá Lenka 0:4, Kahoun Josef nejml. 0:4, Suk František 0:4, Kahoun Josef 3:1, body hostů: Havelka Richard st. 3:1, Havelka Richard 4:0, Bron Pavel 3:1, Ernestová Lucie 3:1),

SHD Smilkov B - SKST Vlašim A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fulín Patrik 1:3, Fulín Štěpán 2:2, Fulín Ondřej 2:2, WO 0:5, body hostů: Lajdová Karolína 3:0, Jírová Anna 1:2, Vaigl Martin 3:0, Polyak Patrik 0:3, WO 5:0),

Sokol Divišov D - Tatran Kamenný Přívoz B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dedera Jan 0:4, Ševčík Vojta 0:3, Frauenterková Andrea 0:4, Dedera Tomáš 0:4, Hurdová Gabriela 0:1, body hostů: Kukla Jakub 4:0, Kováč Robert 4:0, Růžička Antonín 4:0, Kukla Karel 4:0),

SKST Vlašim B - Sokol Netvořice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupsa Tomáš 2:2, Kupsa Radim 3:1, Plešnerová Yveta 0:4, Horáková Iveta 0:4, body hostů: Vejmelka Tomáš 2:2, Šmeral Adam 3:1, Skalický Dominik 2:2, Novotný Aleš 4:0),

TJ Sokol Nesvačily B - SK Bystřice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lízner Stanislav 3:1, Dolejší Jaroslav 1:3, Dráb Lukáš 2:0, Dráb Radomil 2:2, Macháček Filip 0:2, body hostů: Randa David 2:2, Kubásek Josef 3:1, Nedvěd Karel 2:2, Barák Luboš 0:2, Matoušková Zuzana 1:1). 

Tabulka
1. SKST Vlašim A 4 4 0 0 0 57:15 12
2. TJ Sokol Nesvačily B 4 4 0 0 0 48:24 12
3. Tatran Kamenný Přívoz B 5 3 1 1 0 62:28 10
4. Sokol Netvořice C 4 3 0 1 0 54:18 9
5. SK Bystřice B 5 3 0 2 0 59:31 9
6. SHD Smilkov B 5 2 1 2 0 51:39 7
7. Sokol Divišov D 5 2 0 3 0 37:53 6
8. Sokol Netvořice D 5 2 0 3 0 41:49 6
9. Sokol Louňovice pod Blaníkem C 5 1 0 4 0 22:68 3
10. SKST Vlašim B 4 0 0 4 0 10:62 0
11. SDH Petroupim D 4 0 0 4 0 9:63 0

Marek Škvor