Turnaje se zúčastnili vedle domácích hráčů rovněž zástupci Anglie, Walesu, Skotska, Řecka, Holandska, Německa a také tříčlenná výprava Darts Clubu Mezihoří ve složení Petr Zelenka, Jan Šmíd a Roman Zvára.
V soutěži párů došel nejdále Petr Zelenka společně s Bobem Phillipsem z Anglie, když v osmifinále podlehli pozdějším semifinalistům z Anglie a obsadil tak slušné deváté místo.
Dvojice Zvára – Šmíd nestačila na domácí borce 1:3 a obsadila nakonec 17. pozici.
V jednotlivcích nejlépe zahrál Jan Šmíd, když nejprve v předkole porazil holandského hráče 2:0 na sety, poté však podlehl skvěle hrajícímu Angličanovi 1:2.
Petr Zelenka nepřešel přes holandského šipkaře 1:2 na sety a Roman Zvára skončil na skotském hráčovi 0:2 na sety. Celkově všichni obsadili 33. místo.
V rámci pobytu také sehráli šipkaři DC Mezihoří přátelský zápas proti vedoucímu mužstvu druhé Maltské ligy clubu P. O. S. Bar Gudja. V zápase po velice slušném výkonu D.C. Mezihoří podlehlo 7:10.
„Byl to letos již čtvrtý turnaj světové série, kterého jsme se zúčastnili a sbírali cenné zkušenosti. Přece jen je vidět, že svět šipek je o kousek dál, hlavně tradičně skvěle hrající Angličané a Holanďané a rovněž i místní Malťané. Vždyť na Maltě se šipky hrají od 60. let minulého století a v České republice teprve od roku 1992. Setkání s těmi nejlepšími pro nás opět bylo obrovským zážitkem a doufáme, že další turnaje světového okruhu na sebe nenechají dlouho čekat,“ dodal po turnaji Roman Zvára.