V hlavním turnaji open jednotlivců se sešlo 30 mužů. Nejvýše nasazení a vítězi z posledních dvou ročníků Jiří Houžvička z D.C.O.B. a Jan Hlaváček z SK Sokol Dobříš skončili svojí cestu turnajem již ve čtvrtfinále. Překvapivým vítězem se stal Ondřej Kysilka z DC Ostrovani Šebestěnice, který ve finále přehrál Pavla Červinku z Neratovic 5:2. Nejlepším zahraničním hráčem se stal loňský finalista Tadeusz Rybka z Jelenie Gory z Polska na konečném 3. místě. Z hráčů pořádajícího klubu D.C.Mezihoří z.s. se nejlépe na 9. místě umístil Bronislav Útrata.

V kategorii žen loňská vítězka Denisa Dadová z Benešova nestačila na nasazené Vladimíru Tonarovou a Moniku Hockovou - obě z ŠK Sokol Dobříš. Vladimíra Tonarová nakonec ve finále porazila Moniku Hockovou 4:3. V turnaji žen se prezentovalo 9 hráček.

V kategorii párů zvítězil pár Onřej Kysilka-Pavel Červinka, když ve finále přehrál pár Jiří Houžvička- Kateřina Amlerová ( D.C.O.B.) 3: 2 . Prezentovalo se 12 párů.

V soutěži na nejvyšší skóre registrovaných hráčů, zvítězil v novém rekordu 1567 bodů na 15 kol Jan Hlaváček z ŠK Sokol Dobříš. Dosáhl průměru 104,46 bodu na kolo.

V soutěži na nejvyšší skóre neregistrovaných hráčů bral vítězství rovněž v novém rekordu soutěže 801 bodů na 15 kol Marek Červ z Benešova.

Výsledky:

Ženy  - (9 hráček)
1. Tonarová Vladimíra (ŠK Sokol Dobříš), 2. Hocková Monika (ŠK Sokol Dobříš ), 3. Dadová Denisa (Benešov), 3. Rysová Karolína (DC Barflies), 5. Daňková Martina (Všeradice) 5. Amlerová Katka (D.C.O.B), 7. Mečířová Radka (D.C.O.B), 7. Zárubová Marta (DCOB), 9. Dadová Nikita (Benešov).

Semifinále:
Hocková Monika - Rysová Karolína 4:0,
Dadová Denisa - Tonarová Vladimíra 0:4

Finále: 
Hocková Monika - Tonarová Vladimíra 3:4


Muži  - (30 hráčů) 
1. Kysilka Ondřej (DC Ostrovani Šebestěnice), 2. Červinka Pavel (Neratovice), 3. Rybka Tadeusz (Jelenia Gora), 3. Rouč Petr ( Mexiko Chomutov), 5. Hlaváček Jan (ŠK Sokol Dobříš), 5. Hlaváček Petr (ŠK Sokol Dobříš), 5. Houžvička Jiří (D.C.O.B), 5. Zázvorka Bedřich (Mexiko Chomutov), 9. Kolda Petr (Terryho Máma), 9. Doležal Tomáš (Brandýs), 9. Mergl Michal (Neratovice), 9. Útrata Broňa (DC Mezihoří), 9. Kortán Miloš (ŠK Sokol Dobříš), 9. Votava Martin (ATK), 9. Nedavaška Jaroslav (Příbram), 9. Volf Josef (Brandýs), 17. Varga Daniel (D.C.O.B.), 17. Sadílek Martin (DC Mezihoří), 17. Perner Patrik (DC Mezihoří), 17. Hlaváček Antonín (Brandýs), 17. Hotovec Mirek (DC Mezihoří), 17. Polena Jiří (26 Běchovice), 17. Amler Miroslav (Stará Boleslav) 17. Kuchař Jan (Všeradice), 25. Havlíček Marek (Brandýs), 25. Zvára Mirek (DC Mezihoří), 25. Amler Martin (Brandýs), 25. Zelenka Pavel (Neratovice), 25. Syrový Jindřich (Praha), 25. Jabčanka Josef (D.C.O.B.).

Osmifinále:
Hlaváček Jan  - Kolda Petr x 4:0
Červinka Pavel - Doležal Tomáš x 4:0
Rybka Tadeusz - Mergl Michal x 4:0
HlaváčekPetrÚtrataBronislavx4:0
Houžvička Jiří  - Kortán Miloš x 4:0
Kysilka Ondřej  - Votava Martin x 4:1
Zázvorka Bedřich - Nedavaška Jaroslav x 4:0
Rouč Petr - Volf Josef x 4:0

Čtvrtfinále:
Červinka Pavel - Hlaváček Jan x 4:2
Rybka Tadeusz - Hlaváček Petr x 4:2
Kysilka Ondřej - Houžvička Jiří x 4:3
Rouč Petr - Zázvorka Bedřich x 4:0

Semifinále: 
Červinka Pavel - Rybka Tadeusz  x 4:1
Kysilka Ondřej - Rouč Petr x 4:1

Finále:
Kysilka Ondřej - Červinka Pavel  5:2


Páry - (12 dvojic) 
1. Kysilka Ondřej, Červinka Pavel - (DC Ostrovani Šebestěnice - Neratovice), 2. Houžvička Jiří, Amlerová Katka - (D.C.O.B.),  3. Zelenka Pavel, Mergl Michal (Neratovice), 3. Havlíček Marek, Volf Josef  - (Brandýs), 5. Hlaváček Jan, Tonarová Vladimíra - (ŠK Sokol Dobříš), 5. Kortán Miloš, Hocková Monika - (ŠK Sokol Dobříš), 5. Rouč Petr, Zázvorka Bedřich - (Mexiko Chomutov), 5. Hotovec Mirek, Útrata Bronislav - (DC Mezihoří), 9. Mečířová Radka, Syrový Jindřich (D.C.O.B - Praha), 9. Kuchař Jan, Daňková Martina (Všeradice), 9. Hlaváček Antonín, Doležal Tomáš - (Brandýs), 9. Amler Miroslav, Amler Martin - (Stará Boleslav - Brandýs).

Čtvrtfinále:
Hlaváček Jan, Tonarová Vladimíra - Havlíček Marek, Volf Josef  x 1:2
Houžvička Jiří, Amlerová Katka - Kortán Miloš, Hocková Monika  x 2:0
Rouč Petr, Zázvorka Bedřich - Zelenka Pavel, Mergl Michal x 0:2
Kysilka Ondřej, Červinka Pavel - Hotovec Mirek, Útrata Bronislav x 2:0

Semifinále:
Havlíček Marek, Volf Josef  - Houžvička Jiří, Amlerová Katka x 1:2
Zelenka Pavel, Mergl Michal - Kysilka Ondřej, Červinka Pavel x 0:2
Finále:
Houžvička Jiří, Amlerová Katka - Kysilka Ondřej, Červinka Pavel x 2:3

Registrovaní, skóre na 15 kol - (18 hráčů) 
1. Hlaváček Jan (Dobříš) - 1567 (Rekord soutěže), 2. Rybka Tadeusz (Jelenie Gora) - 1147, 3. Rouč Petr (Chomutov) - 1098, 4. Tonarová Vladimíra (Dobříš) - 1060, 5. Hocková Monika (Dobříš) - 979, 6. Hlaváček Antonín (Brandýs) - 898, 7. Zázvorka Bedřich (Chomutov) - 855, 8. Varga Daniel (Benešov) - 812, 9. Červenka Pavel (Neratovice) - 760, 10. Daňková Martina (Všeradice) - 728, 11. Doležal Tomáš (Brandýs) - 696, 12. Mergl Michal (Mělník) - 674, 13. Volf Josef (Brandýs) - 651, 14. Kuchař Jan (Všeradice) - 640, 15. Perner Patrik (Praha) - 565, 16. Zvára Mirek (Mezihoří) - 440, 17. Zvára Roman (Benešov) - 421, 18. Zvárová Tereza (Benešov) -  281.

Neregistrovaní, skóre na 15 kol - Memoriál B. Zváry - (23 hráčů) 
1. Červ Marek (Benešov) - 801 (rekord soutěže), 2. Procházka Pavel (Benešov) - 713, 3. Richterová Radka (Mezihoří) - 697, 4. Červ Petr (Benešov) - 688, 5. Nácovský František (Mezihoří) - 671, 6. Hradečný Ondřej (Mezihoří) - 663, 7. Nácovská Marie (Mezihoří) - 631, 8. Křiklán Petr (Benešov) - 627, 9. Krupková Jana (Mezihoří) - 610, 10. Hlaváček Václav (Benešov) - 602, 11. Hlaváčková Iva (Benešov) - 575, 12. Procházka Tomáš (Mezihoří) - 566, 13. Balzer Tomáš (Zlenice) - 559, 14.Žáček Luboš (Netvořice) - 559, 15. Zvárová Eliška (Benešov) - 529, 16. Krejcárek Jiří (Mezihoří) - 480, 17. Černá Marcela (Benešov) - 441, 18. Procházková Marie (Mezihoří) - 440, 19. Richterová Daniela (Mezihoří) - 426, 20. Hradečná Pavlína (Mezihoří) - 418, 21. Palzerová Zdena (Zlenice) - 375, 22. Zvárová Růžena (Mezihoří) - 361, 23. Saska Pavel st. (Benešov) - 351.

Roman Zvára