OP 1

Sázava – Benešov C 7:11. Trmal 3, Žoha 2, Novák, skreč – Krejčí 4, Šostý 2, Hausenblas 2, Mohr, 2 x čtyřhra.

Týnec – Petroupim 9:9. Kašpárek 3, V. Balata 2, Kastner 2, J. Pospíšil, čtyřhra – Pohunek 4, D. Škvor 2, J. Šturc, Svoboda, čtyřhra.

Vlašim – Mrač 10:8. A. Bošinová 4, V. Bošinová 3, Jíša 2, čtyřhra – Jíša 2, Vl. Škvor, 5 x skreč.

Čerčany – Olbramovice 4:14. Kučera, Vocel, Dykast, Žádník – Dohnal 4, Matějovský 4, Trázník 2, Vilímek 2, 2 x čtyřhra.

Louňovice – Votice 5:13. Škopková 3, Hazmuka, Štěpánek – Dvořáková 2, I. Januš 2, Brejla 2, Zavadil, čtyřhra, 5 x skreč.

1. Benešov C 5 3 2 0 57:33 13
2. Vlašim 5 3 1 1 54:36 12
3. Týnec 5 2 2 1 47:43 11
4. Votice 4 3 0 1 46:26 10
5. Louňovice 5 2 1 2 48:42 10
6. Sázava 4 2 1 1 40:32 9
7. Olbramovice 5 1 2 2 47:43 9
8. Benešov B 4 2 1 1 37:35 9
9. Petroupim 4 2 1 1 35:37 9
10. Neveklov 3 0 2 1 22:32 5
11. Mrač 4 0 1 3 27:45 5
12. Pyšely 4 0 1 3 24:48 5
13. Čerčany 4 0 1 3 20:52 5

OP 2

Sázava B – Benešov D 14:4. Linhart ml. 4, Šteflíček 4, Šturc 3, Srb 2, 2 x čtyřhra – Hnátek 2, Šachl, Strachota.

Votice B – Týnec B 14:4. Lovíšek 4, F. Januš 4, Písařík 4, 2 x čtyřhra – Cvaniga, Šípek, J. Pospíšil, T. Pospíšil.

Olbramovice B – Kamenný Přívoz 5:13. Vosátka, Z. Bron, Novák, L. Pekárek, čtyřhra – Jirka st. 4. Jirka ml. 4, Hejzlar 4, čtyřhra.

Lešany – Čerčany 11:7. Krajč 4, Nykl 4, Jančář, Truhlář, čtyřhra – Tomašovič 2, Šrámek 2, J. Matoušek 2, čtyřhra.

Krusičany – Divišov 2:16. Fulín, M. Jahoda – Nožka 4, Křížová 4, Růžička 3, Bělina 3, 2 x čtyřhra.

Louňovice B – Netvořice 9:9. Tichá 4, Bébr 2, Kakos 2, Kahoun – Kubásek 3, Z. Ošmera 2, Peřina 2, 2 x čtyřhra.

1. Divišov 5 5 0 0 78:12 15
2. Čerčany B 5 4 0 1 50:40 13
3. Sázava B 4 4 0 0 50:22 12
4. Louňovice B 5 2 1 2 45:45 10
5. Zámek Lešany 5 2 1 2 41:49 10
6. Benešov D 5 2 1 2 35:55 10
7. Týnec B 5 2 0 3 41:49 9
8. Kamenný Přívoz 4 2 0 2 40:32 8
9. Netvořice 4 1 2 1 37:35 8
10. Teplýšovice 4 1 1 2 30:42 7
11. Krusičany 5 1 0 4 31:59 7
12. Votice B 4 1 0 3 35:37 6
13. Olbramovice B 5 0 0 5 27:63 5

OP 3

Petroupim C – Smilkov 5:13. Klatovský 3, Stříbrný, Beňatinský – Trachta 3, Racík 3, Bubník 3, Dohnal 2, 2 x čtyřhra.

Pyšely B – Petroupim B 11:7. Jiráň 4, Svašek 3, Ptáček 3, čtyřhra – Lejček 3, Z. Šturc, J. Škvor, Petr, čtyřhra.

Benešov E – Krusičany 9:9. Vlasák 4, Šachl 3, Slavík, čtyřhra – Heřman st. 3, Vozár 2, Kašpárek 2, Heřman ml., čtyřhra.

Divišov B – Neveklov B 11:7. Křížová 3, Pekárek st. 3, Šimáček 2, Kuneš, 2 x čtyřhra – M. Kačmar 3, Valterová 2, Kříž, Veselý.

Heřmaničky – Ostředek 6:12. Šplíchal 2, Pištěk, Cmíral, Davídek, čtyřhra – Janata 4, Vosátka 4, Lemberk 2, J. Žydyk, čtyřhra.

1. Smilkov 5 4 0 1 64:26 13
2. Neveklov B 5 3 1 1 58:32 12
3. Pyšely B 4 3 1 0 44:28 11
4. Ostředek 5 3 0 2 49:41 11
5. Divišov B 4 3 0 1 45:27 10
6. Krusičany B 5 2 1 2 40:50 10
7. Petroupim B 5 2 0 3 47:43 9
8. Heřmaničky 4 2 0 2 37:35 8
9. Petroupim C 5 1 1 3 41:49 8
10. Netvořice B 4 1 1 2 29:43 7
11. Týnec C 4 1 0 3 27:45 6
12. Votice C 4 1 0 3 23:49 6
13. Benešov E 4 0 1 3 18:54 5

OP 4

Ostředek C – Vlašim B 9:9. Stanovský 4, P. Styblík 3, M. Styblík, čtyřhra – Vaigl 3, Polyak 2, Poláková 2, Jírová, čtyřhra.

Smilkov B – Bystřice B 13:5. O. Fulín 4, Járka 3, Š. Fulín 2, Utínek 2, P. Fulín, čtyřhra – Nedvěd 2, Vrtiška, Randa, čtyřhra.

Bystřice – Úročnice 6:12. Hampešt 3, Kozák, Jedlan, čtyřhra – Šejstal 4, Klinger 3, L. Balata 3, Jindřich, čtyřhra.

Ostředek B – Čerčany C 8:10. Vosádka 3, Nenáhlo 3, Kotil, čtyřhra – Kódl 3, Ševera 3, Novotný 2, Rous, čtyřhra.

Petroupim D – Teplýšovice B 7:11. O. Rabiňák 3, J. Hruška 2, Beňatinská, čtyřhra – Šmakal 4, Grézl 3, D. Škvor 2, Sládek ml., čtyřhra.

Netvořice C – Olbramovice C 2:16. Havelka st. 2 – Topol 4, Zimerman 4, Macháček 3, Rosol 3, 2 x čtyřhra.

Divišov C – Nesvačily 7:11. Lehán 3, Lacko 2, Pekárek ml., čtyřhra – Dráb 4, Šticha 3, Stibůrek 2, Burský, čtyřhra.

1. Olbramovice C 5 5 0 0 70:20 15
2. Úročnice 5 5 0 0 69:21 15
3. Nesvačily 5 5 0 0 65:25 15
4. Čerčany C 5 4 0 1 61:29 13
5. Bystřice 5 3 0 2 48:42 11
6. Teplýšovice B 5 3 0 2 47:43 11
7. Ostředek B 5 2 0 3 43:47 9
8. Netvořice C 5 2 0 3 38:52 9
9. Smilkov B 5 2 0 3 35:55 9
10. Bystřice B 5 1 1 3 38:52 8
11. Divišov C 5 1 0 4 34:56 7
12. Petroupim D 5 0 1 4 33:57 6
13. Ostředek C 5 0 1 4 25:65 6
14. Vlašim B 5 0 1 4 24:66 6

MAREK ŠKVOR