2. LIGA

Ve 2 .lize se dařilo oběma benešovským zástupcům. Říčany si poradily s Kolínem a Vlašim s céčkem Turnova.

Sokol Kolín – Klub šachistů Říčany 1925 3,5:4,5. Body za Říčany: Šindler, M. Voráček, Stárek, Straka 1, Šťastný 0,5.

Turnov C – Vlašim 1:7. Body za Vlašim: T. Vojta, P. Vojta, Zvára, Hrdina, Matějovský, Staněk 1, Vanka, Horák 0,5.

Další výsledky: Pankrác B – Hořice 5,5:2,5. Liberec – Kutná Hora 3:5. Turnov B – Vyšehrad B 5:3. Praha Kobylisy – Jičín B 4:4.

1. ŠK AD Jičín B 7 6 1 0 19 38,0:18,0 29
2. Praha Kobylisy 7 6 1 0 19 37,0:19,0 26
3. Říčany 1925 7 4 1 2 13 26.5:29.5 19
4. Turnov B 7 4 0 3 12 33.5:22.5 24
5. Vyšehrad B 7 4 0 3 12 33,0:23,0 24
6. Jiskra Hořice 7 4 0 3 12 28,0:28,0 18
7. Vlašim 7 3 0 4 9 29,0:27,0 20
8. TJ Pankrác B 7 3 0 4 9 26.5:29.5 17
9. Kutná Hora 7 3 0 4 9 25,0:31,0 15
10. Sokol Kolín 7 1 1 5 4 26,0:30,0 15
11. Turnov C 7 1 0 6 3 13,0:43,0 6
12. Desko Liberec 7 0 2 5 2 20.5:35.5 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ

Říčany D – Lysá n. L. D 3:5. Body za Říčany: Havlíček 1, Skácel, Krejčí, Zděnek, D. Malý 0,5.

Struhařov – Příbram B 6,5:1,5. Body za Struhařov: Evan, Gernert, Grečný, Berg, Tomíšek, Borůvka 1, Soural 0,5.

Pečky – Kolín C 3:5.

Vlašim B – Brodce 3,5:4,5. Body: V. Filip, Pazdera, L. Filip 1, Prokop 0,5 – Fialka, Svoboda, P.Procházka, Frischmannn 1, Holub 0,5.

Sendražice – Kostelec n .Č. l. B 3:5.

Český Brod – Říčany C 1,5:6,5. Body za Říčany: J. Fojtů, Pospěch, Hrubant, J. Říha, Franěk, Adamík 1, Vít 0,5.

1. Struhařov A 8 7 0 1 21 43,5
2. Lysá n .L. D 8 6 2 0 20 41,0
3. Brodce A 8 4 2 2 14 37,0
4. Říčany 1925 C 8 4 2 2 14 35,0
5. Kostelec B 8 3 3 2 12 31,5
6. Sokol Kolín C 8 3 2 3 11 32,5
7. Český Brod A 8 2 3 3 9 29,0
8. Sokol Pečky A 8 1 4 3 7 29,5
9 Říčany 1925 D 8 2 1 5 7 29,0
10 Sendražice A 8 2 1 5 7 26,5
11 Py. Příbram B 8 1 2 5 5 25,0
12 Vlašim B 8 1 2 5 5 24,5

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ

Říčany G – Stříbrná Skalice 3:2. Body: Sezemský, Sangsongfah 1, Turek, Vystrčil 0,5 – Konopka 1, Doležal, Vilímová 0,5.

Brodce C – Sedlčany B 3:2. Body: Vnouček, Dvořák 1, Třebický, Jukl 0,5 – J. Sadil 1, Havelka, P. Sadil 0,5.

Sedlčany A – Postupce 4:1. Body: A. Mandlovec, Maroušek, Vopat, Hruška 1 – Chomický 1.

Zruč n. S. – Dolní Kralovice B 3:2. Body: Bečvář, Netolický st. 1, Marhan, Netolický 0,5 – Pikal 1, Vávra, Vlková 0,5.

1. Vlašim C 6 4 2 0 14 19,5
2. D. Kralovice B 7 4 1 2 13 20,5
3. Jawa Brodce C 6 4 1 1 13 16,0
4. Zruč n. Sáz. 6 3 3 0 12 17,0
5. Sedlčany A 7 3 2 2 11 19,5
6. Říčany 1925 G 7 2 1 4 7 15,5
7. Postupice 6 2 0 4 6 12,0
8. Stř. Skalice 6 1 0 5 3 11,5
9. Sedlčany B 7 0 2 5 2 13,5

OLDŘICH SLÁDEK