2. LIGA

Šesté kolo přineslo úspěch Říčanům, které si poradily s céčkem Turnova, ale také prohru Vlašimi, která neuspěla s béčkem Turnova.

Klub šachistů Říčany 1925 – ŠK Zikuda Turnov C 5:3. Body Říčan: Šťastný, M. Voráček, Blümel, Vavřinec 1, Hába, Stárek 0,5.
TRW autoelektronika Vlašim – ŠK Zikuda Turnov B 3:5. Body Vlašimi: Hrdina 1, T. Vojta, P. Vojta, Stoklasa, Vanka 0,5.

Další výsledky:
TJ Jiskra Hořice – TJ Sokol Praha Kobylisy 2,5:5,5
ŠK AD Jičín B – Sokol Kolín 4,5:3,5
ŠK Sokol Vyšehrad B – Desko Liberec 5:3
TJ Sparta Kutná Hora – TJ Pankrác B 4,5:3,5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ

Říčany C – Sendražice 4:4. Body Říčan: Hrubant, Zamrazil, Franc 1, Vít, Franěk 0,5
Kostelec n.Č. l. B – Vlašim B 4:4. Body Vlašimi: Pýcha, Houdek, Pýchová, L. Filip 1.
Brodce – Pečky 7:1. Body Brodců: Fialka, Holub, P. Procházka, Král, Feierfeil, Frischmann 1, Svoboda, Sládek 0,5.
Kolín C – Struhařov 2,5:5,5. Body Struhařova: Evan, Velík, Gernert, Vávra 1, Soural, Nosek, Borůvka 0,5
Příbram B – Říčany D 3:5. Body Říčan: F. Malý, Skalický 1, Skácel, Krejčí, Zděnek, Jiroušek, D. Malý, Havlíček 0,5.
Lysá n. L. D – Český Brod 5:3.

1. Struhařov 7 6 0 1 18 37,0
2. Lysá n.L. D 7 5 2 0 17 36,0
3. JAWA Brodce 7 3 2 2 11 32,5
4. Říčany 1925 C 7 3 2 2 11 28,5
5. Český Brod 7 2 3 2 9 27,5
6. Kostelec B 7 2 3 2 9 26,5
7. Sokol Kolín C 7 2 2 3 8 27,5
8. Sokol Pečky 7 1 4 2 7 26,5
9. Říčany 1925 D 7 2 1 4 7 26,0
10. Sendražice 7 2 1 4 7 23,5
11. Pyr. Příbram B 7 1 2 4 5 23,5
12. Vlašim B 7 1 2 4 5 21,0

REGIONÁLNÍ SOUTĚŽ

Dolní Kralovice B – Sedlčany A 3:2. Body: Vávra, J. Mejzlík, Vlková 1 – Vopat, Hruška 1.
Postupice – Brodce C 1,5:3,5. Body: Korecký 1, Hanuš 0,5 – Třebický, Černý, Jukl 1, Vnouček 0,5.
Sedlčany B – Říčany G 2,5:2,5. Body: Havelka, Vyterna 1, Kutil 0,5 – F. Říha, Štoček 1, Sezemský 0,5.
Stříbrná Skalice – Vlašim C 2:3. Body: Studzinski, Zlámaná, Vilímová, Žák 0,5 – Pazdera 1, Krejčiříková, F. Zvára, Ryšánek, Potůček 0,5.

1. Vlašim C 6 4 2 0 14 19,5
2. D. Kralovice B 6 4 1 1 13 18,5
3. Jawa Brodce C 5 3 1 1 10 13,0
4. Zruč nad Sáz. 5 2 3 0 9 14,0
5. Sedlčany A 6 2 2 2 8 15,5
6. Říčany 1925 G 7 2 1 4 7 15,5
7. Postupice 5 2 0 3 6 11,0
8. Stř. Skalice 6 1 0 5 3 11,5
9. Sedlčany B 6 0 2 4 2 11,5

EXTRALIGA DOROSTU

Posledními koly v základních skupinách pokračovala extraliga dorostu družstev. V regionálním derby porazila Vlašim Říčany, ale pak Vlašim v boji o prvenství ve skupině těsně podlehla Polabinám. Říčany pak v posledním kole vybojovaly remízu s Kladnem.

6. kolo

Sokol Údlice - TJ Jiskra Hořice 0,5:5,5.
Chess Most - Desko Liberec 3,5:2,5.
TRW Autoelektronika Vlašim - KŠ Říčany 1925 4,5:1,5. Body: Baláček, Pýcha, V. Filip, Pýchová 1, Rýdl 0,5 – Stárek 1, Alfimov 0,5

ŠK Kladno - 2222 ŠK Polabiny 2:4.

7. Kolo

TJ Jiskra Hořice - Chess Most 2,5:3,5.
Desko Liberec - Sokol Údlice 1,5:5,5.
2222 ŠK Polabiny - TRW Autoelektronika Vlašim 3,5:2,5. Body za Vlašim: Hrdina 1, Baláček, Rýdl, Pýcha 0,5

KŠ Říčany 1925 - ŠK Kladno 3:3. Body za Říčany: Alfimov, Lužíková, Boček 1

1. 2222 ŠK Polabiny 7 7 0 0 21 26 21
2. TRW Autoelektronika Vlašim 7 6 0 1 18 30 22
3. TJ Jiskra Hořice 7 3 0 4 9 24 18
4. Sokol Údlice 7 3 0 4 9 21½ 17
5. KŠ Říčany 1925 7 2 2 3 8 19½ 15
6. Chess Most 7 2 1 4 7 18½ 14
7. Desko Liberec 7 2 1 4 7 18 13
8. ŠK Kladno 7 0 2 5 2 10½ 8

OLDŘICH SLÁDEK