VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Začaly šachové soutěže družstev

Benešovsko - Začaly šachové soutěže družstev, kde došlo v letošní sezóně k reorganizaci od krajského přeboru níže.

9.11.2010
SDÍLEJ:

Momentka z utkání 1. kola regionální soutěže Pravonín - Postupice. Foto: Foto: Marie Filipová

V nově vzniklé jedné skupině krajského přeboru má region Benešov pouze tři družstva. V prvním kole bodovala obě říčanská družstva, když obě remizovala, Brodce pak prohrály se silným Rakovníkem. Ve druhém kole Brodce opět prohrály, tentokrát v Lysé nad Labem, a áčko Říčan porazilo své béčko.

Výsledky 1. a 2. kola krajského přeboru:

Kolín B – Lysá nad Labem C 4:4

Úholičky – Kostelec nad Černými lesy 2,5:5,5

Kralupy – Říčany B 4:4. Body za Říčany: E. Pospíšil 1, Růžička, M. Pospíšil, Straka, Lizner, Doležal, Fiala 0,5

Říčany A – Mladá Boleslav 4:4. Body za Říčany: Voráček M., Lizner M., Voráček Z. 1, Šťastný, Buřil 0,5

Rakovník – Brodce 5,5:2,5. Body za Brodce: Vávra, Fialka, P. Procházka , Sládek, Feierfeil 0,5

Poděbrady – Příbram 1,5:6,5

Lysá n. L. C – Brodce 6,5:1,5. Body za Brodce: Holub, Hroník, P. Procházka 0,5

Říčany B – Říčany A 1,5:6,5. Body: Fiala, Stárek, Zamrazil 0,5 – Šindler, M. Voráček, Hrubant, Vavřinec, Havlík po 1, M. Lizner, Buřil, Kasalický po 0,5

Příbram - Rakovník 2,5:5,5

Mladá Boleslav – Poděbrady 7,5:0,5

Kostelec n.Č.l. – Kralupy 3,5:4,5

Kolín B – Úholičky 4,5:3,5

Nově vzniklá krajská soutěž družstev odehrála také dvě kola

Kutná Hora B – Brodce B 1:7. Body za Brodce: P. Procházka, Holub, Svoboda, Smolka, J. Procházka, Třebický po 1, Hroník, Feierfeil po 0,5

Pečky – Říčany D 7:1. Body za Říčany: Jiroušek, Čech 0,5

Struhařov – Lysá n.L. D 4,5:3,5. Body za Struhařov: Srba, Nosek, Evan, Tomíšek po 1, Grečný 0,5

Říčany C – Kostelec n.Č.l. B 5,5:2,5. Body za Říčany: Říha, Adamík, Vitouš, Hlína po 1, Rosenbaum, F. Malý, Voráčková 0,5

Příbram B – Nymburk 6,5:1,5

Kolín C – Český Brod 4,5:3,5

Brodce – Český Brod 6:2. Body za Brodce: P. Procházka, Holub, Svoboda, Feierfeil po 1, Hroník, Smolka, J. Procházka, Černý po 0,5.

Nymburk – Říčany C 4,5:3,5. Body za Říčany: Rosenbaum, Říha po 1, Zamrazil, Vít, Říhová po 0,5

Říčany D – Struhařov 4,5:3,5. Body: Stárek, Krejčí, Malá po 1, M. Pospíšil, Havlíček, Jiroušek po 0,5 – Nosek, Berg po 1, Gernert, Borůvka, Skála po 0,5.

Kostelec n.Č.l. B – Kolín C 4,5:4,5

Lysá n.L. D – Příbram B 3:5

Kutná Hora B – Pečky 2:6

Pořadí po 2. kole

Poř. Družstvo Part. + = - MP3 Body
1 Sokol Pečky A 2 2 0 0 6 13,0
JAWA Brodce B 2 2 0 0 6 13,0
3 SK Pyrit Příbram B 2 2 0 0 6 11,5
4 Sokol Kolín C 2 2 0 0 6 9,0
5 Biomedica Říčany C 2 1 0 1 3 9,0
6 Sokol Struhařov A 2 1 0 1 3 8,0
7 Sokol Nymburk A 2 1 0 1 3 6,0
8 Biomedica Říčany D 2 1 0 1 3 5,5
9 JOLY Lysá n.Labem D 2 0 0 2 0 6,5
10 Kostelec nad Č.l. B 2 0 0 2 0 6,0
11 Sokol Český Brod A 2 0 0 2 0 5,5
12 Stadion Kutná Hora B 2 0 0 2 0 3,0

V regionálním přeboru bylo dosaženo těchto výsledků

Řevnice – Dolní Kralovice 2,5:5,5. Body za Dolní Kralovice: O. Mejzlík, V. Mejzlík, Vávra, Snížek po 1, L. Filip, V. Filip, J. Mejzlík po 0,5

Příbram C – Vlašim B 1:7. Body za Vlašim: Hrdina, Zvára, Havelka, Hašek, Vonderka, Vykouk po 1, P. Vojta, Staněk po 0,5

Zvole – Říčany E 5:3. Body: V. Straka, Werner, Chaloupka, Jungmann po 1, Listopad, Woitsch po 0,5 – Košata, Már po 1, Hlína, Čihák po 0,5

Říčany F – Benešov 3,5:4,5. Body: Lacina, Štoček, Křížek po 1, Vystrčil 0,5 – Skácel, Macků, Voříšek, Pavelka po 1, Nguyen 0,5

ŠK Příbram – Neveklov 5:3. Body za Neveklov: Král, Škvor po 1, Svoboda, Řehoř po 0,5

Lysá n.L. E – Zdice 4:4

Dolní Kralovice – Zdice 6:2. Body za Kralovice: O. Mejzlík, V. Mejzlík, V. Filip, L. Filip, Vávra, Lalouček po 1

Neveklov – Lysá n.L. E 3:5. Body za Neveklov: Svoboda, Kozel po 1, Řehoř, Hoke po 0,5

Benešov – ŠK Příbram 3,5:4,5. Body za Benešov: Nguyen, Pavelka po 1, Skácel, Blažek, Voříšek po 0,5

Říčany E – Říčany F 3:5. Body: Már, Říhová, Rathouský – D. Malý, Lacina, Havlíček, Čech, Štoček.

Vlašim B – Zvole 5,5:2,5. Body: P. Vojta, Zvára, Hašek po 1, Hrdina, Horák, Staněk, Innemann, Houdek po 0,5 – O. Straka, Woitsch, Chaloupka st., Česánek, Chaloupka ml. po 0,5

Řevnice – Příbram C 5:3

Pořadí po 2. kole

Pořadí Družstvo Odehráno + = - MP3 Body
1 TJ Spartak Vlašim B 2 2 0 0 6 12,5
2 Spartak Dolní Kralovice A 2 2 0 0 6 11,5
3 ŠK Příbram Baník A 2 2 0 0 6 9,5
4 Joly Lysá nad Labem E 2 1 1 0 4 9,0
5 Biomedica Říčany F 2 1 0 1 3 8,5
6 TJ Sokol Benešov A 2 1 0 1 3 8,0
7 ŠK Řevnice A 2 1 0 1 3 7,5
8 ŠK Medvědi Zvole A 2 1 0 1 3 7,5
9 ŠK Zdice A 2 0 1 1 1 6,0
10 Biomedica Říčany E 2 0 0 2 0 6,0
11 Sokol Neveklov A 2 0 0 2 0 6,0
12 SK Pyrit Příbram C 2 0 0 2 0 4,0

Regionální soutěž přinesla tyto výsledky

Dolní Kralovice B - Spartak Vlašim C 3.5:1.5 J. Mejzlík, Müller, Pikal po 1, Vávra 0,5 – Pazdera 1,Vonderka 0,5

Sokol Benešov B - ŠK Medvědi Zvole B 1.5:3.5 Pavelka 1, Sysel 0,5 – Boček, Jungmann ml., Máslo po 1, Jungmann st. 0,5

ŠK Pravonín - Sokol Postupice 2.5:2.5 V. Filip, L. Filip po 1, Lalouček 0,5 – Innemann, Roubíček po 1, Blahout 0,5

Jawa Brodce C - Jiskra Zruč n.Sáz. 2 : 3 Černý 1, Vnouček, Bumbálek po 0,5 – Wenke, Bečvář po 1, Netolický, Netolický po 0,5

Spartak Vlašim C - Jiskra Zruč n.Sáz. 3.5:1.5 Vonderka, Pazdera po 1, Houdek, O. Vykouk, F. Helebrand po 0,5 – Marhan, Světlík, Netolický po 0,5

Sokol Postupice - Jawa Brodce C 4.5:0.5 Vyhnal, P. Vykouk, Blahout, Roubíček po 1, Innemann 0,5 – Jukl 0,5

ŠK KDJS Sedlčany A - ŠK Pravonín 2 : 3 Maroušek 1, Havelka, Mandovec po 0,5 – Lalouček, Studnička po 1, Hašek, V. Filip po 0,5.

ŠK Medvědi Zvole B - ŠK KDJS Sedlčany B 5 : 0 Jungmann, Chaloupka, Háněl, Jungmann, Máslo.

Dolní Kralovice B - Sokol Benešov B 5 : 0 Vávra, Jelínek, J. Mejzlík, Snížek, Pikal.

Tabulka

1.Dolní Kralovice B 2 2 0 0 8.5 6
ŠK Medvědi Zvole B 2 2 0 0 8.5 6
3.Sokol Postupice 2 1 1 0 7.0 4
4.ŠK Pravonín 2 1 1 0 5.5 4
5.Spartak Vlašim C 2 1 0 1 5.0 3
6.Jiskra Zruč n.Sáz. 2 1 0 1 4.5 3
7.Jawa Brodce C 2 0 0 2 2.5 0
8.ŠK KDJS Sedlčany A 1 0 0 1 2.0 0
9.Sokol Benešov B 2 0 0 2 1.5 0
10.ŠK KDJS Sedlčany B 1 0 0 1 0.0 0

Ve 2. lize má Benešovsko jen jednoho zástupce, a to Spartak Vlašim. Po dvou kolech ukořistili hráči Vlašimi zatím cenný bod za remízu s Neratovicemi.

TJ Pankrác „B“ – TRW autoelektronika Vlašim. Body za Vlašim: Zvára, Horák po 1, Matějovský, Hrdina po 0,5.

Ostatní výsledky 1. kola

TJ Slavia Hradec Králové „B“ – Sokol Kolín 3:5, TJ Neratovice – ŠK Bohemia Pardubice 4:4, JOLY Lysá nad Labem „B“ – Sokol Bakov nad Jizerou 6:2, Desko Liberec – ŠK Zikuda Turnov B 5:3, ŠK AD Jičín B – Stadion Kutná Hora 5,5:2,5.

TRW autoelektronika Vlašim – TJ Neratovice 4:4. Body za Vlašim: Šťastný, Stoklasa po 1, P. Vojta, Zvára, Hrdina, Macků po 0,5.

Další výsledky 2.kola


Sokol Kolín – Stadion Kutná Hora 4:4, ŠK Zikuda Turnov B – ŠK AD Jičín B 3,5:4,5, Sokol Bakov nad Jizerou – Desko Liberec 3,5:4,5, ŠK Bohemia Pardubice – JOLY Lysá nad Labem B 3,5:4,5, TJ Slavia Hradec Králové B – TJ Pankrác B 5,5:2,5

TABULKA PO 2. KOLE

Poř. Družstvo Záp V R P Body Skóre Poč. výher
1. JOLY Lysá nad Labem „B“ 2 2 0 0 6 10.5 : 5.5 10
2. ŠK AD Jičín „B“ 2 2 0 0 6 10 : 6 6
3. Desko Liberec 2 2 0 0 6 9.5 : 6.5 7
4. Sokol Kolín 2 1 1 0 4 9 : 7 5
5. TJ Slavia Hradec Králové „B“ 2 1 0 1 3 8.5 : 7.5 6
6. TJ Pankrác „B“ 2 1 0 1 3 7.5 : 8.5 6
7. TJ Neratovice 2 0 2 0 2 8 : 8 4
8. ŠK Bohemia Pardubice 2 0 1 1 1 7.5 : 8.5 5
9. TRW autoelektronika Vlašim 2 0 1 1 1 7 : 9 4
10. Stadion Kutná Hora 2 0 1 1 1 6.5 : 9.5 2
11. ŠK Zikuda Turnov „B“ 2 0 0 2 0 6.5 : 9.5 5
12. Sokol Bakov nad Jizerou 2 0 0 2 0 5.5 : 10.5 3

OLDŘICH SLÁDEK

9.11.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Autor úvodní branky Olbramovic Marek Hrstka (v popředí) atakován Michalem Švábem z Mezna.
4

Kanonády v podání Neveklova a Olbramovic

Hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová.

Středočeskému kraji bude nově vládnout ANO s ČSSD. A s komunisty

Havárie autobusu prověřila elektronický přenos informací i obrazu se zvukem

Benešov /FOTOGALERIE/ – Dvě novinky s využitím dálkového přenosu obrazu i zvuku z místa katastrofy do štábu velícímu záchranným operacím přineslo rozsáhlé cvičení záchranných složek, které na Benešovsku mimo jiné simulovalo havárii autobusu. Do zákulisí akce, kterou již na sklonku září připravil v Přestavlkách u Čerčan místní sbor dobrovolných hasičů ve spolupráci se středočeskými záchranáři i policisty, nechal v pondělí nahlédnout Pavel Truxa z krajského policejního ředitelství.

Rath zavalil soud přívalem slov, předseda senátu je prý podjatý

Střední Čechy – V minulosti chodíval někdejší středočeský hejtman David Rath do jednací síně oholen, v pondělí se v budově Krajského soudu v Praze objevil s vousatou tváří – jinak se ale příliš mnoho nezměnilo.

Krize středočeské koalice pokročila, námluvy ANO s ČSSD už nejsou tajné

Střední Čechy – Minulostí jsou předpoklady, že na úterní jednání středočeských zastupitelů nebude mít vliv aktuální krize v koalici vládnoucí kraji.

Předškoláci z Divišova oslavili Den stromů

Divišov - Den stromů slaví příznivci v České republice 20. října. Proto ani předškoláci z Divišova nelenili a k tomuto slavnostnímu dnu se připojili.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT