VLAŠIM – TEAM VOODOO 7:0

Vlašim pozici jasného favorita potvrdila od úvodního buly. Rytíři procházeli do útočného pásma jako nůž máslem a první dvě gólové trefy měl na svědomí Wróbel. Do konce první části přidal ještě neškodným Kanaďanům Bartejs třetí gól.
Ve druhém dějství se po pomalejším rozjezdu vlašimští rytíři rozjeli a do konce zápasu přidali ještě čtyři góly, když se trefili Danko, Švanda a dvakrát Střecha.
„Byl to zápas spíš na rozehrání, protože soupeř nebyl tak kvalitní," podotkl pro hokejbalový web po zápase autor dvou branek Jan Střecha.

Branky a nahrávky: 5. Wróbel (Topolánek, Horák), 7. Wróbel (Topolánek), 10. Bartejs (Gärtner, Burda), 20. Danko (Dušek, Střecha), 21. Švanda (Průcha), 27. Střecha (Danko, Dušek), 30. Střecha (Dušek). Poločas: 3:0.

VLAŠIM – MARTIN 3:2

S bronzovým týmem slovenské extraligy, jenž nahradil Osvětim, měla Vlašim již více práce. Slováci se dostali do vedení, ale Švanda a Střecha rychle stav otočili.
Ve druhém dějství si rytíři vytvořili velký, ale neplodný tlak. Naopak na druhé straně z dorážky srovnal Ruttkay. Rytíři ale bojovali až do konce, což se jim vyplatilo, když Šindelář po brejku a blafáku brankáři rozhodl o výhře Vlašimi.
„Začali jsme dobře, přehrávali je, ale bohužel jsme inkasovali, což nás však nepoložilo. Ukázalo se , že umíme hrát i za nepříznivého stavu. Pak jsme dali gól ještě na 3:2 a už dotáhli zápas nahoru dolů do vítězného konce," měl radost po druhé výhře Jan Střecha.

Branky a nahrávky: 7. Švanda (Konečný), 8. Střecha (Danko), 24. Šindelář (Slanina, Švanda) – 5. Tomečko (Hajduk), 20. Ruttkay (Fodrek). Poločas: 1:2.

PERÄPOHJOLAN POROPOJAT – VLAŠIM 2:2

V parádní hokejbalové podívané získal finský celek v první polovině dvoubrankový náskok. Rytíři ale ve druhé části nesložili zbraně. Ihned snížil Wróbel po parádně sehrané akci 2 na 1 se Střeskou a stejný hráč i v přesilovce vyrovnal. A tak výborný zápas vítěze nenašel.

Branky a nahrávky: 6. Väänänen (Pukema, Pietsalo), 15. Nieminem (Joona, Kariniemi) – 16. Wróbel (Střeska), 25. Wróbel (Dušek, Topolánek). Poločas: 2:0.

Vlašim: Straka (Šupík) – Gärtner, Kieler, Špalek, Čičatka, Nýdl, Střeska, Blaško, Švanda, Šindelář, Horák, Slanina, Wróbel, Konečný, Topolánek, Průcha, Juráček, Bartejs, Burda, Dušek, Danko, Střecha.