BC Benešov – Žďár nad Sázavou 62:47 (14:7, 15:13, 19:8, 14:19)

V Benešově vstřelily sice hostující hráčky první body, ale poté převzala vedení domácí děvčata. Po první čtvrtině vedla rozdílem sedmi bodů, v poločase se se šlo do kabin za stavu 29:20.

Ve třetí čtvrtině domácí hráčky nápaditou a pestrou hrou navýšily vedení, které v závěrečné části kontrolovaly.

„Utkání jsme měli pod kontrolou a od začátku šli za výhrou. Holky velice dobře plnily zvolenou taktiku, soupeře v podstatě k ničemu nepustily a za velmi dobrou práci si výhru zasloužily," byl spokojený po zápase trenér Benešova Jiří Mazur.

Body Benešova: Hřebíková 19, M. Mazurová 15, Němcová 12, Malá 8, Chotašová 5, Landová 3.

Žďár nad Sázavou – BC Benešov 71:69 (12:17, 20:24, 21:13, 18:15)

Na Vysočině se druhý den hrálo zpočátku v podobném stylu. Od začátku se hostující basketbalistky dostaly do vedení, které si udržovaly do poločasu (41:32).

Po změně stran ale začali rozhodčí pískat všechno, když v prvním poločase nechávali hře volný průběh. A tak to vypadalo jako na velmi rušném nádraží. Domácí ženy se s jiným rozhodováním vyrovnaly o trochu lépe a nakonec zvítězily 71:69.

„Začali jsme tak, jak jsme doma skončili. Od začátku jsme vedli a až do poločasu byli ve všech směrech lepší. Začátek druhé půle nám optimálně nevyšel a soupeřky se dostaly zpět do hry," dodal Mazur k první části zápasu, ale ze zbytku utkání byl zděšen: „To co se dělo na hřišti zhruba od 23. minuty ze strany pánů rozhodčích, jsem nezažil ani v krajském přeboru. Zcela rozkouskovali hru nesmyslnými výroky a úplně znehodnotili utkání. Po tom, co jsme jim oba trenéři řekli, jsme měli být vykázáni z haly. Nicméně musím holkám poděkovat, jak utkání zvláště ve druhé půli zvládly, odehrály jej se ctí a prohrály nezaslouženě s hlavou nahoře." 

Body Benešova: Hřebíková 26, Mazurová 21, Němcová 11, Chotašová 3, Balatová 2, Landová 2. Hrušková 1.