Okresní přebor

Dohrávky okresního přeboru byly napínavé do posledního míčku, ve kterých se nakonec radovaly celky béčka Vlašimi a Votic.

Dohrávky

Čerčany A – Vlašim B 8:10. Body: Kovařík 3, Dykast 2, Šrámek, Ivan Tomašovič, čtyřhra – Keroušová 4, Stará 3, Míková, Lajdová, čtyřhra.

Votice A – Želivka 10:8. Body: I. Januš 4, Dvořáková, čtyřhra 2x – Hrazdíra 2, Béza 2, Kaňkovský 2, Vávra 2.

Tabulka

 1. Benešov B 19 15 3 1 252: 90 52
2. Votice A 19 16 0 3 249: 93 51
3. Petroupim A 19 13 1 5 208:134 46
4. Vlašim B 19 9 1 9 182:160 38
5. Mrač A 18 9 2 7 164:160 38
6. Benešov C 19 9 0 10 168:174 37
7. Čerčany A 19 8 1 10 173:169 36
8. Teplýšovice 19 7 2 10 158:184 35
9. Želivka A 19 7 1 11 162:180 34
10. Benešov D 18 5 0 13 115:209 27
11. Louňovice A 20 0 1 19 41:319 21

Poslední kolo, pátek 20.3. v 18 hodin: Čerčany A – Želivka, Benešov B – Teplýšovice, Mrač A – Benešov C, Petroupim A – Benešov D, Votice A – Vlašim B (17.45).

Soutěž neregistrovaných 1

Dohrávky ani předehrávka již neměly vliv na sestupujícím, postupujícím a mužstvy do baráže. Poslední kolo se již bude hrát jen z povinnosti.

Dohrávky

Votice B – Vlašim C 7:11. Body: Skalák 3, Lovíšek 2, Budka 2 – Stará 3, Míková 2, čtyřhra, 5 x wo.

Kamenný Přívoz – Louňovice B 9:9. Body: Jirka ml. 3, Kapalín 2, Jirka 2, Volek, čtyřhra – Kakos 4, J. Kahoun 2, Dobeš 2, čtyřhra.

Trhový Štěpánov B – Petroupim B 1:17. Body: Nosek – Randáček 4, Zd. Šturc st. 4, Svoboda 4, Zd. Šturc 2, Lejček, čtyřhra 2x.

Předehrávka

Heřmaničky A – Mrač B 17:1. Body: Brdek 4, Pištěk 4, Kadlec 4, Jelen 3, čtyřhra 2x – Khol.

Tabulka

 1. Sázava C 21 18 2 1 257:121 59
2. Týnec B 21 15 3 3 253:125 54
3. Kam. Přívoz 21 12 3 6 234:144 48
4. Netvořice A 21 13 1 7 224:154 48
5. Vlašim C 21 12 3 6 221:157 48
6. Heřmaničky 22 11 3 8 226:170 47
7. Louňovice B 21 9 4 8 199:179 43
8. Smilkov 21 9 3 9 191:187 42
9. Votice B 21 6 1 14 159:219 34
10. Mrač B 22 6 0 16 155:241 34
11. Petroupim B 21 4 0 17 125:253 29
12. T. Štěpánov B 21 0 1 20 42:336 22

Poslední kolo, pátek 20.3. v 18 hodin: Týnec B – Louňovice B, Smilkov – Votice B, Kamenný Přívoz – Petroupim B, Trhový Štěpánov B – Netvořice A, Sázava C – Vlašim C.

Soutěž neregistrovaných 2

Dohrávky a hlavně předehrávky rozhodly o tom, že Pyšely po těsné výhře nad Olbramovicemi vyhrály soutěž a postupují. Druhé céčko Votic jde do baráže proti předposlednímu celku soutěže neregistrovaných 1, a to béčku Petroupimi.

Dohrávky

Votice D – Čerčany B 5:13. Body: Janušová 2, Kubeš, Zoul, čtyřhra – J. Matoušek 4, V. Matoušek 4, Ivo Tomašovič 2, Ševera 2, čtyřhra.

Vlašim E – Neveklov 8:10. Body: Bleha 2, Dvořáková, 5x wo. – Kačmar 4, Peter 3, Kříž 2, čtyřhra.

Předehrávky

Olbramovice – Pyšely 8:10. Body: Zd. Vosátka 4, Chudlařský 3, Matějovský – Vejmelka 3, Kulovaný 2, Walter 2, Klán, čtyřhra 2x.

Neveklov – Heřmaničky B 10:8. Body: Peter 4, Kačmar 4, Kříž 2 – Šplíchal, Tomek, čtyřhra, 5x wo.

Votice C – Čerčany B 15:3. Body: K. Januš 4, Procházka 3, Pařík 3, L. Babický 2, D. Babický 2, čtyřhra – Ševera, Panenka, čtyřhra.

Tabulka

 1. Pyšely 22 18 3 1 294:102 61
2. Votice C 22 18 2 2 306: 90 60
3. Netvořice B 21 15 4 2 257:121 55
4. Olbramovice 22 16 0 6 261:135 54
5. Vlašim D 21 12 4 5 222:154 49
6. Čerčany B 22 12 2 8 215:181 48
7. Heřmaničky B 22 9 2 11 171:225 42
8. Neveklov 22 8 0 14 167:223 38
9. Petroupim C 21 6 0 15 139:239 33
10. Vlašim E 21 3 2 16 134:242 29
11. Votice D 21 2 1 18 89:287 26
12. Vlašim F 21 0 0 21 61:317 21

Poslední kolo, pátek 20.3. v 18 hodin: Vlašim F – Vlašim E, Vlašim D – Votice D, Netvořice B – Petroupim C.