Ve dvouhře měli domácí čtyři želízka v ohni – Karolínu Lajdovou, Anetu Bošinovou, Terezu Pytlíkovou a Kristýnu Pěnkavovou. Tři se dostala do čtvrtfinále, kde však skončila. Pytlíková zůstala na raketě největší favoritky Blaškové z Prachatic, jenž posléze bez ztráty setu vyhrála celé mistrovství. Bošinová sehrála se Štěpánovou, se kterou má vyrovnanou bilanci, smolný zápas a prohrála 1:3 na sety. Největší naděje vkládali Vlašimští do Lajdové, nasazené dvojce. Ta však nezvládla roli favoritky a zápas s mladičkou Záděrovou s Moravské Slavie Brno prohrála po boji 2:3, když vedla 2:1 na sety.

Vlašimská děvčata si chtěla spravit chuť ve čtyřhře a mixu, což se jim bronzově povedlo. Ve čtyřhře skončily na třetích místech Lajdová a Bošinovou a Pytlíková spolu s hodonínskou Hlobilovou. V mixu byli třetí Pytlíková s lanškrounským Bako a Bošinová s přerovským Skopalem.

„Všem děvčatům za vzornou reprezentaci klubu města Vlašim moc gratulujeme a do budoucna přejeme hlavně pevné zdraví a ještě lepší výsledky," děkuje trenér vlašimských děvčat Martin Pytlík.