Okresní přebor

Remíza v dohrávce mezi béčky Týnce a Vlašimi uzavřela polovinu soutěže. Domácí „urvali“ první remízu v soutěži.

Týnec B – Vlašim B 9:9. Body: Abrahám 4, Jančář 2, Souček, Kastner, čtyřhra – Škopek 3, Škopková 2, Míková 2, Hejná, čtyřhra.

Tabulka

 1. Votice 9 8 1 0 123: 39 26
2. Petroupim 9 7 0 2 101: 61 23
3. Sázava C 9 6 0 3 93 : 69 21
4. Benešov C 9 5 1 3 95 : 67 20
5. Mrač 9 4 1 4 73 : 89 18
6. Čerčany 9 4 0 5 74 : 88 17
7. Vlašim B 9 2 3 4 66 : 96 16
8. Benešov D 9 3 0 6 66 : 96 15
9. Teplýšovice 9 2 1 6 61 :101 14
10. Týnec B 9 0 1 8 58 :104 10

Soutěž neregistrovaných 1

Ve šlágru posledního kola v roce 2009 zvítězil Kamenný Přívoz nad votickým béčkem a vstoupí tak do roku 2010 jako vedoucí celek soutěže neregistrovaných 1. Překvapivá byla také vysoká porážka vlašimského céčka (třetí) v Heřmaničkách. Do poloviny soutěže zbývá dohrát jen zápas Petroupim B – Louňovice A.

Petroupim B – Mrač B 11:7. Body: Bambasová 3, Svoboda 2, Zd. Šturc 2, J. Šturc 2, čtyřhra 2x – Pospíšil 3, Khol 2, Zdvihal 2.

Heřmaničky A – Vlašim C 15:3. Body: Pištěk 4, Brdek 4, Kadlec 3, Jelen 2, čtyřhra 2x – Bleha 2, Limberk.

Kamenný Přívoz – Votice B 11:7. Body: Jirka st. 3, Jirka ml. 2, Volek 2, Kapalín 2, čtyřhra 2x – Smejkalová 3, Švestka 2, Skalák, Lovíšek.

Smilkov – Louňovice B 8:10. Body: Trachta 4, Racík 2, Bubník, čtyřhra – Dobeš 3, Kakos 3, Kahoun 2, Málek, čtyřhra.

Pyšely – Louňovice A 13:5. Body: Kulovaný 4, Vejmelka 4, Walter 2, Müller, čtyřhra 2x – Remiš 2, Bejbl 2, Bébr.

Votice C – Netvořice 4:14. Body: Benák 2, L. Babický, D. Babický – St. Netolický 4, J. Kubásek st. 4, P. Netolický 3, Netolická, čtyřhra 2x.

Tabulka

 1. K. Přívoz 11 9 1 1 119: 79 30
2. Votice B 11 8 1 2 124: 74 28
3. Vlašim C 11 8 0 3 142: 56 27
4. Netvořice 11 8 0 3 116: 82 27
5. Louňovice B 11 7 0 4 118: 80 25
6. Heřmaničky 11 5 2 4 102: 96 23
7. Smilkov 11 5 1 5 109: 89 22
8. Petroupim B 10 4 1 5 80:100 19
9. Mrač B 11 3 0 8 80:118 17
10. Pyšely 11 3 0 8 80:118 17
11. Votice C 11 2 0 9 59:139 15
12. Louňovice A 10 0 0 10 41:139 10

Soutěž neregistrovaných 2

 1. Neveklov 6 6 0 0 80:28 18
2. Zámek Lešany 6 5 0 1 70:38 16
3. Olbramovice A 6 3 1 2 62:46 13
4. Vlašim D 6 3 1 2 55:53 12
6. Heřmaničky B 6 1 0 5 39:69 8
7. Tr. Štěpánov 6 1 0 5 36:72 8
. Čerčany B 6 1 0 5 36:72 8

Soutěž neregistrovaných 3

 1. Týnec C 6 5 1 0 80:28 17
2. Petroupim C 6 4 2 0 71:37 16
3. Vlašim E 6 3 2 1 70:38 14
4. Votice D 6 3 0 3 45:63 12
5. Krusičany 6 1 1 4 40:68 9
6. Olbramovice B 6 1 1 4 37:71 9
7. Benešov E 6 0 1 5 35:73 7