L. Úročnice – Devils Utd. Bn 1:5 (0:2), Hromas – M. Babický, Matuška, O. Veselý, Lehán, Folprecht. ŽK: Novotný – Houdek.

SF Sídliště Bn – Mrač 2:2 (2:1), Peter 2 – D. Braný 2. ŽK: Kolenčík – J. Šmejkal, Rosenvald.

Rabbit OTS Bn – Ď. Jablonná 3:8 (1:2), Šanda 2, Hrazdíra – Krch 3, Rabiňák 3, Zimmel, Červ. ŽK: Krch (J).

Devils Utd. Bn – Mrač 1:4 (0:2), O. Veselý – Kremina 2, O. Páv, D. Šach. ŽK: J. Veselý, Lehán – Tranta, Rosenvald.

SF Sídliště Bn – L. Úročnice 2:1 (1:1), Paňák, Peter – Hromas. ŽK: Vnouček (Ú).

Mrač – Rabbit OTS Bn 2:3 (1:1), J. Šmejkal, O. Páv – Hanuš 2, Bárta. ŽK: Kremina – Kůžel.

Ď. Jablonná – Devils Utd. Bn 6:2 (5:1), Rabiňák 2, Červ 2, Novák, Zimmel – Dudík, Matuška.

L. Úročnice – Rabbit OTS Bn 4:3 (1:1), Žofaj 2, Hromas, Vnouček – Hanuš 2, Mrkvička. ČK: Vnouček (Ú).

Ď. Jablonná – SF Sídliště Bn 3:4 (1:1), Červ 2, Jakub Zeman – Peter 3, Komárek. ŽK: Šeba – Pešek.

Sestava dne: Ryba (Sídliště) – Rabiňák (Jablonná), Peter (Sídliště), D. Braný (Mrač), Hanuš (Rabbit).

12. TJ Bystřice 20 5 2 13 63: 74 17

Střelci: 32 – K. Petrů (Eltsen), 28 – Černý (Okrouhlice), 26 – Hanuš (Rabbit), 23 – D. Stibůrek (Tenisáci), O. Páv (Mrač), Peter (Sídliště), 22 – Zoubek (Tenisáci), Lizák (Žejdlík).

Kanadské bodování: 61 (22 + 39) Lizák (Žejdlík), 49 (32 + 17) K. Petrů (Eltsen), 39 (23 + 16) D. Stibůrek (Tenisáci), 36 (26 + 10) Hanuš (Rabbit), 36 (23 + 13) O. Páv (Mrač), 35 (28 + 7) Černý (Okrouhlice), 34 (23 + 11) Peter (Sídliště), 34 (19 + 15) D. Braný (Mrač), 31 (19 + 12) P. Šmejkal (Žejdlík), 30 (22 + 8) Zoubek (Tenisáci), 30 (21 + 9) Jasz (Bystřice), 30 (16 + 14) Kačer (Eltsen).

Karetní ohrožení (3 ŽK): Šeba (Jablonná), Kačer, Ruš (oba Eltsen), P. Šmejkal (Žejdlík), Rosenvald, Urban (oba Mrač), Novotný (Úročnice), Kudyn (R. S. Vlašim), T. Balík (Tenisáci), A. Stibůrek (Bystřice).

Zastavení činnosti: 2 SU – Vít Vnouček (Úročnice).

Trest si odstáli: Jan Stibůrek (Bystřice), Marek Hanuš, Libor Vlasák (oba Rabbit).

Zápasy očima Martina Novotného, Lalula Úročnice

„V prvním utkání jsme s Devils United drželi do 10. minuty se soupeřem drželi krok. Obě mužstva si dokázala vytvořit několik slibných šancí, ale brankáři podávali výborné výkony. Poté jsme dostali dvě slepené branky a vedení už si soupeř udržel a do konce poločasu. Druhý poločas hráli Devils to, co potřebovali a trestali naše chyby. Ke konci zápasu se nám podařilo vstřelit alespoň čestný gól. Myslím si, že na to, že jsme hráli jen s pěti hráči do pole, tak jsme předvedli solidní výkon. Ve druhém zápase se Sídlištěm byl první poločas ve všech směrech vyrovnaný. Obě mužstva si dokázala vytvořit několik šancí a o kabin se šlo za stavu 1:1. Ve druhé půli nám začaly docházet síly. Sídliště se dostalo do vedení, když po vzájemném souboji v brankovišti jejich hráč upadl a k nepochopení všech rozhodčí odpískal penaltu. Tento moment poznamenal utkání. Pak se soupeř zatáhl a my už jsme nedokázali vstřelit alespoň vyrovnávací branku. Třetí utkání s Rabbitem v prvním poločase moc šancí nepřineslo. Zápas byl vyrovnané až do začátku druhé půle, kdy jsme dokázali vstřelit rychlé tři branky. Síly nám rychle ubývaly, a tak jsme se zatáhli. Soupeř toho využil a dokázal snížit skóre. Po vyloučení našeho hráče se Rabbitu podařilo snížit na rozdíl jedné branky, a tak jsme se nakonec strachovaly o výsledek až do konce utkání.
Jsme na 22 bodech. V posledním hracím dnu nás čeká Jablonná, se kterou to bude zápas o všechno a druhé utkání hrajeme s Mračí a doufám, že už budeme zachráněni."