Výsledky 14. kola 

Copa del Merida - SK Šacung 1947 D 6:2. Body: Noska - Schreiber - Tobolka 2, Kellner - Kocábek, Schreiber - Tobolka, Kellner - Kocábek - D. Miltner, Kellner - Kocábek - P. Miltner / T. Krunert - M. Ziegler 2.

Sokol Divišov - SK Šacung 1947 E 5:3. Body: Granát - Nový 2, Granát - P. Marek - Nový 2, Pajma - Škvor / J. Kohout - Švancar, J. Kohout - Švancar - V. Kanás, K. Kanda - A. Kohout - Vít.

SVP Pecerady - Sokol Zvánovice B 3:5. Body: Dvořák - Frischmann, V. Smolík - Jak. Vavrek, Dvořák - M. Smolík - Jak. Vavrek / Havránek - Zámyslický 2, Havránek - Zámyslický - Žaloudek 2, Chejn - Zahradník - Žaloudek.

Albatros - Sokol Křivsoudov 6:2. Body: A. Hronek - Kieler 2, Novák - Seemann, Alexander - Kieler - Průcha, Alexander - Novák - Šedivý, A. Hronek - Průcha - Šedivý / Hrabalové, Hrabal ml. - Kršek - Vopěnka.

Dohrávky 8. kola

SK Šacung 1947 D - Albatros 4:4. Body: T. Krunert - M. Ziegler, J. Fürbacher - M. Fürbacher - M. Ziegler, D. Krunert - M. Ziegler - T. Ziegler, M. Fürbacher - L. Ziegler - T. Ziegler / Alexander - Novák 2, A. Hronek - Seemann, Alexander - Novák - Šedivý.

SK Šacung 1947 E - Copa del Merida 2:6. Body: K. Kanda - A. Kohout, K. Kanda - A. Kohout - Vít / Kellner - Kocábek 2, Kellner - Kocábek - Noska 2, Bříza - Tobolka, Bříza - Schreiber - Tobolka.

Sokol Křivsoudov - SVP Pecerady 3:5. Body: Hrabalové, Kršek - Tulach, Červený - Jar. Hrabal - Jakl / Dvořák - Frischmann, Šmolík - Vnouček, Dvořák - Frischmann - M. Smolík, Frischmann - M. Smolík - V. Smolík, Frischmann - V. Smolík - Šmolík.

Tabulka po 14. kole

1. SVP Pecerady 14 8 4 2 63:49 20

2. Albatros 14 8 3 3 68:44 19

3. TJ Sokol Divišov 13 6 4 3 56:48 16

4. Copa del Merida 14 6 2 6 61:51 14

5. SK Šacung 1947 D 14 4 6 4 55:57 14

6. TJ Sokol Křivsoudov 14 5 3 6 56:56 13

7. TJ Sokol Zvánovice B 13 3 1 9 40:64 7

8. SK Šacung 1947 E 14 2 3 9 41:71 7

Program play-off, sobota 16. a neděle 17. září

Semifinále: SVP Pecerady - Copa del Merida, Albatros - Sokol Divišov (oba zápasy se hrají v sobotu 16. září).

Finále i zápas o 3. místo se hrají v neděli 17. září

MILOSLAV ZIEGLER