DOBŘICHOVICE – ARSENAL BENEŠOV 2:1

Po celý zápas bylo vidět, že hraje předposlední s posledním. Hosté se zatáhli do obrané ulity, do které se domácí snažili dostat, ale když už se jim to povedlo (nebylo to jednou) narazili na vynikajícího brankáře Kondráta, který držel Arsenal nad vodou, a také mu pomohla konstrukce branky. Hosté podnikali sporadické brejky, přesto po jednom neudržel střelu Lukáče brankář a dorážející Šimáček poslal míč do sítě.

„První poločas jsme ještě přežili díky výbornému Kondrátovi, domácí navíc nastřelili dvě tyče a paradoxně jsme šli do vedení," řekl k první půli Kovář.
Po přestávce se pokračovalo ve stejném duchu, s tím rozdílem, že domácí otočili skóre. Nejprve po šťastné teči vyrovnali a o chvíli později si po střele srazil míč pod břevno Mrha. Do konce zápasu zvýšil Arsenal obrátky, vypracoval si šance, ale vyrovnat se mu nepodařilo.

„Ve druhém poločase jsme stále bránili, ale bohužel jsme si dali po tečovaných střelách dva vlastní góly, což nás položilo. V závěrečném tlaku jsme nebyli schopni jakýmkoliv způsobem dotlačit míč do sítě. Prohráli jsme s posledním, co víc k tomu dodat," povzdechl si kouč. 

Branka a asistence Benešova: 10. Šimáček (Lukáč). Poločas: 0:1.

Arsenal Benešov: Kondrát – V. Pohorský, Lukáč, Mrha, Horváth, Křemen, Šimáček, Kovář.